Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення під час розгляду питання присвоєння Полонському НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 – ДНЗ» імені старшого солдата Національної гвардії України Мирослава Сливки, Полонській ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені лейтенанта Збройних Сил України Максима Свінціцького 1. Організатор громадського обговорення: начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ Віталій Володимирович Сітарський. 2. Об’єкт права власності, якому пропонується змінити назву (присвоїти ім’я): Полонський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 – ДНЗ» Полонської міської ради ОТГ, Полонська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Полонської міської ради ОТГ.

07:00:11 13.01.2022

Інформаційне повідомлення про зміну тарифів на централізоване теплопостачання для споживачів комунального підприємства «Полонне тепловодопостачання» з 6.01.2022 року, згідно рішення виконкому Полонської міської ради № 1 від 6.01.2022 р.

На виконання вимог Закону України "Про житлово-комунальні послуги" КП «Полонне  тепловодопостачання» доводить до відома споживачів, що згідно рішення виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ №1 від 06.01.2022 року «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого постачання теплової енергії, які надає КП «Полонне тепловодопостачання» (для котелень, які працюють на твердому паливі)» встановлено наступні тарифи на послуги теплопостачання:

10:45:30 10.01.2022

Інформаційне повідомлення про намір встановлення та затвердження тарифів на виробництво та постачання теплової енергії ТОВ «Біо Хіт»

На виконання вимог пункту 2 розділу II Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 року №130Товариство з обмеженою відповідальністю «Біо Хіт» код ЄДРПОУ 37673541, доводить до відома споживачів про намір встановлення тарифів з виробництва теплової енергії, постачання теплової енергії у встановленому законодавством порядку, для установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету.

11:40:07 06.01.2022

Нові вакансії від служби зайнятості

Шукаєте роботу? Безпечно, легально, надійно, швидко, зручно, безкоштовно… На офіційному сайті Хмельницького обласного центру зайнятості база вакансій оновлюється щодня. Обирайте підходящу роботу від кращих роботодавців. На головній сторінці сайту необхідно клікнути активне віконце «Шукаю роботу». У пошуку зазначити регіон та професію, розмір очікуваної заробітної плати. Виставити фільтр можна і по іншим критеріям, що спрощує пошук бажаної роботи.

11:36:57 06.01.2022

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПІДВИЩЕННЯ ТАРИФІВ НА ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ ТОВ «ТЕПЛЕ МІСТО»

ТОВ  «ТЕПЛЕ МІСТО»  повідомляє споживачів про намір збільшити тариф на послуги «Пара, гаряча вода та пов’язана продукція», код ДК 021:2015-09320000-8 (послуги з теплопостачання). Запланована вартість послуги складатиме 2 592,00 грн. Плановані витрати -2 357,00 грн./Гкал, з них:

10:04:51 06.01.2022

Оголошення про оскарження нормативно-правового акту

Хмельницьким окружним адміністративним судом 04.11.2021р. відкрито провадження в адміністративній справі № 560/15044/21 за позовом Боброва Олександра Анатолійовича до Полонської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про визнання протиправним та скасування рішення двадцять першої сесії Полонської міської ради №10 «Про внесення змін в «Порядок проведення громадського обговорення (громадських слухань) кандидатури (кандидатур) старости в старостинських округах Полонської міської територіальної громади» в зв’язку з введенням «червоної зони карантину» від 29 жовтня 2021 року.

17:16:07 04.01.2022

Інформаційне повідомлення про намір коригування тарифів на централізоване теплопостачання для споживачів комунального підприємства « Полонне тепловодопостачання».

На виконання вимог пункту 2 розділу II Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 №130, КП «Полонне  тепловодопостачання’’ доводить до відома споживачів про намір  коригування тарифів на централізоване  теплопостачання   для всіх категорій споживачів.

17:50:31 25.12.2021

Інформація споживачам КП «Полоннетепловодопостачання» Аварійно-відновлювальні роботи!

Адміністрація КП «Полоннетепловодопостачання», приносить вибачення, та повідомляє, що в зв’язку з проведенням аварійно-відновлювальних робіт 21 грудня 2021 р. з 10.00 год по 15.00 год. будуть відключатись вулиці міста від водопостачання (Ходякова, Привокзальна, Матросова, Пирогова, Залізнична).  Вибачте за тимчасові незручності. Вдячні за розуміння.  Сайт КП "Полоннетепловодопостачання"

09:39:18 21.12.2021

Увага! Важлива інформація! Припинення газопостачання.

Полонська дільниця  Старокостянтинівського відділення АТ “Хмельницькгаз” повідомляє Вас, що 21.12.2021 року в зв'язку з проведенням ремонтних робіт. А саме модернізація ГРП №22120440 в с.Колосівка. Буде припинено газопостачання до населених пунктів: с.Колосівка; с.Прислуч.

09:18:15 20.12.2021