Центр допомоги з гуманітарних питань

Приміщення Полонської міської ради: м.Полонне, вул.Л.Українки 114.

Контактні телефони: 0979110328, (03843) 2-10-03.

Триває  робота з підготовки гуманітарної  допомоги для відвантаження у постраждалі від війни регіони, забезпечується оперативне доправлення сформованих та транзитних гуманітарних вантажів. Продовжується прийом та забезпечення допомоги для переселенців.

Полонська міська рада звертається до власників автотранспорту – як мешканців, так і гостей міста –  із проханням максимально обмежити пересування в громаді. Це необхідно для оперативного контролю за ситуацією в місті та організації безперешкодної роботи усіх служб.

-  Нагадуємо, що в громаді суворо заборонено продаж алкоголю, окрім слабоалкогольних напоїв.

- Триває робота з упорядкування системи блокпостів. Наразі рух через блокпости відкритий, окрім комендантської години. Пересування у період комендантської години дозволено тільки особам, що мають спеціальні перепустки.