Безоплатна правова допомога

Шлюбний договір

Сім’я - це головна складова будь-якого суспільства, тому правове регулювання майнових відносин у сім’ї має дуже важливе значення, тому саме шлюбний договір - це один з правових інструментів вирішення майнових питань між подружжям, який не погіршує майновий стан одного з них. Шлюбний договір — угода між особами, які подали заяву про реєстрацію шлюбу, а також подружжям.

09:44:26 21.08.2020

Пропонуємо До Вашої уваги соціальний ролик під назвою: " Як виборчий процес стає доступним для осіб з інвалідністю та маломобільних людей завдяки Інтернету", спрямований на інформування населення щодо онлайн-інструментів Державного реєстру виборців, які реалізують виборчі права громадян.

11:41:16 03.08.2020

Проведення виховної роботи з неповнолітнім правопорушником

У системі засобів виправлення і ресоціалізації  важливе місце займає соціально-виховна робота. Згідно індивідуального плану роботи з неповнолітнім, який перебуває на обліку в Полонському районному секторі з питань пробації  у Понінківській селищній раді відбулася робоча зустріч із начальником відділу надання соціальних послуг Понінківської селищної ради Білянською В.А. та  провідним інспектором Полонського РС філії ДУ «Центр пробації» у Хмельницькій області Грохольським Ю.Ю.,  з метою проведення виховної роботи щодо неповнолітнього правопорушника, який зареєстрований та безпосередньо проживає на території Понінківської ОТГ. Результатом чого було проведено роз”яснювальну бесіду з неповнолітньою особою в присутності його матері, які попередньо були запрошені на дану зустріч.

13:48:43 30.07.2020

ОГОЛОШЕННЯ про проведення онлайн-фотоконкурсу «Правова допомога поруч»

Координаційний центр з надання правової допомоги оголошує онлайн-фотоконкурс «Правова допомога поруч» (далі – Фотоконкурс). Тема конкурсних робіт (фотографій): захист прав людини, рівний доступ до правосуддя та правової інформації, посилення правових можливостей і правової спроможності населення, право на  безоплатну правову допомогу. Учасником Фотоконкурсу може бути фізична особа або дитина за згодою одного із батьків чи іншого законного представника.

09:47:47 20.07.2020

Стартує онлайн-фотоконкурс «Правова допомога поруч»

З 13 липня по 10 грудня 2020 року Координаційний центр з надання правової допомоги проводить онлайн-фотоконкурс «Правова допомога поруч». Взяти участь в конкурсі можуть як дорослі, так і діти (за умови згоди одного з батьків або законного представника).

09:44:08 20.07.2020

Бюро безоплатної правової допомоги інформує: "Безпека на воді"

Правила поведінки на воді Першою умовою безпечного відпочинку на воді є вміння плавати. Людина, яка добре плаває, почуває себе на воді спокійно, упевнено, у випадку необхідності може надати допомогу тому, хто потрапив у біду.

13:15:45 09.07.2020

Департамент з питань виконання кримінальних покарань інформує

Напередодні розгляду Проекту Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо розвитку системи пробації, збільшення альтернатив позбавлення волі та створення умов для зниження рецидивної злочинності" , звертаємо Вашу увагу на важливість подальшого розвитку в Україні інституту Пробації. https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=149638436645144&id=100964974845824

13:45:48 02.07.2020

Конституційні права людини

У Конституції України закріплена ціла низка як традиційних, так і нових гарантій прав та свобод людини та громадянина, які дозволяють кожному громадянину обирати вид своєї поведінки, користуватися економічними й соціально – політичними свободами та соціальними благами як в особистих, так і в суспільних інтересах. Зокрема, кожна людина має право на вільний розвиток своєї особистості, якщо при цьому не порушуються права і свободи інших людей, водночас має обов’язки перед суспільством, в якому забезпечується вільний і всебічний розвиток особистості (стаття 23 Конституції України).

13:32:27 26.06.2020

Відповідальність за зловживання наркотичними засобами

“Вживання” або інші дії пов’язані з наркотичними, психотропними речовинами або їх аналогами  тягнуть за собою настання юридичної відповідальності. Зокрема,   стаття 309 Кримінального кодексу України – “незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту“.

13:28:36 26.06.2020