Безоплатна правова допомога

Бюро безоплатної правової допомоги інформує: "Безпека на воді"

Правила поведінки на воді Першою умовою безпечного відпочинку на воді є вміння плавати. Людина, яка добре плаває, почуває себе на воді спокійно, упевнено, у випадку необхідності може надати допомогу тому, хто потрапив у біду.

13:15:45 09.07.2020

Департамент з питань виконання кримінальних покарань інформує

Напередодні розгляду Проекту Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо розвитку системи пробації, збільшення альтернатив позбавлення волі та створення умов для зниження рецидивної злочинності" , звертаємо Вашу увагу на важливість подальшого розвитку в Україні інституту Пробації. https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=149638436645144&id=100964974845824

13:45:48 02.07.2020

Конституційні права людини

У Конституції України закріплена ціла низка як традиційних, так і нових гарантій прав та свобод людини та громадянина, які дозволяють кожному громадянину обирати вид своєї поведінки, користуватися економічними й соціально – політичними свободами та соціальними благами як в особистих, так і в суспільних інтересах. Зокрема, кожна людина має право на вільний розвиток своєї особистості, якщо при цьому не порушуються права і свободи інших людей, водночас має обов’язки перед суспільством, в якому забезпечується вільний і всебічний розвиток особистості (стаття 23 Конституції України).

13:32:27 26.06.2020

Відповідальність за зловживання наркотичними засобами

“Вживання” або інші дії пов’язані з наркотичними, психотропними речовинами або їх аналогами  тягнуть за собою настання юридичної відповідальності. Зокрема,   стаття 309 Кримінального кодексу України – “незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту“.

13:28:36 26.06.2020

Подарувати чи заповісти нерухомість?

Під час передачі нерухомого майна третій особі виникає питання: подарувати, заповісти чи оформити договір довічного утримання. Найчастіше громадяни використовують договір дарування і заповіт як інструмент у взаєминах з близькими родичами. Тож що ж краще робити? На сьогодні, в межах правового поля існує безліч видів договорів: дарування, довічне утримання (догляд) та заповіт, у разі укладення яких здійснюється відчуження нерухомого майна. Однак, кожен із таких договорів має свою правову природу, особливості та правові наслідки укладення.

10:56:13 18.06.2020

Дистанційне правове консультування суб’єкта пробації, який перебуває на обліку у секторі

17.06.2020 року в приміщенні Полонського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Хмельницькій області інспектором, капітаном внутрішньої служби Колч Ю.Д. спільно з виконуючим обов’язки начальника відділу «Полонського бюро правової допомоги» Шепетівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Рибак О.П. було проведено дистанційне правове консультування суб’єкта пробації, який перебуває на обліку у секторі.

14:56:02 17.06.2020

«WikiLegalAid» - платформа правових консультацій

WikiLegalAid – інформаційна платформа, що функціонує за принципом Wikipedia. Вона розроблена та підтримується мережею фахівців та фахівчинь Координаційного центру з надання правової допомоги та його територіальних відділень – центрів та бюро правової допомоги. Платформа містить правові консультації з різних тем. Ці консультації розроблені з урахуванням найбільш частих запитів клієнтів до системи безоплатної правової допомоги.

09:32:13 16.04.2020

Система надання безоплатної правової допомоги інформує

1) Підвищення пенсій та соціальна підтримка громадян 2) Права внутрішньо переміщених осіб під час карантину, запитання та відповіді 3) Гарантії у сфері судочинства під час карантину 4) Заборгованість з комунальних послуг під час карантину 5) Адміністративна відповідальність за порушення правил під час карантину 6) Повноваження органів місцевого самоврядування під час карантину 7) "Податкові канікули" під час карантину 8) Гарантії соціальних прав під час карантину 9) Гарантії трудових прав під час карантину

14:34:02 14.04.2020