Відділ комунальної власності та інфраструктури

Прийомні дні:

вівторок, четвер

п'ятниця

з 8 до 17.15 год.

з 8 до 16 год.

Обідня перерва
з 12:00 до 13:00

Начальник  відділу - Гулак Вадим Григорович

Головний спеціаліст  - Крива Ольга Василівна

Спеціаліст І категорії - Янчук Олег Миколайович

Електронна пошта:  vkvipmr@ukr.net

Основні завдання, функції відділу комунальної власності та інфраструктури

1.      Реалізація повноважень виконавчих органів міської ради в сфері управління майном, що перебуває у комунальній власності територіальної громади міста;

2.      Здійснює облік майна, що перебуває у комунальній власності територіальної громади міста, формує комп’ютерну базу даних об’єктів комунальної власності, вносить зміни до бази даних, а також вносить пропозиції органам, уповноваженим управляти майном щодо його використання для задоволення потреб територіальної громади;

3.      Здійснює контроль за ефективністю використання і збереженням закріплених за підприємствами об’єктів комунальної власності;

4.      Вносить пропозиції виконкому та міській раді і готує проекти рішень щодопередачі або продажу у комунальну власність міста підприємств, установ та організацій, їх структурних підрозділів, що належать до державної та інших форм власності, якщо вони мають важливе значення для забезпечення комунально-побутових і соціально-культурних потреб територіальної громади міста.

5.      Готує всі необхідні документи щодо передачі в оренду цілісних майнових комплексів підприємств, їх структурних підрозділів і нерухомого майна, що перебуває у власності територіальної громади міста.

6.      За рішенням виконкому організовує проведення конкурсів (аукціонів) на право продажу або оренди нерухомого майна.

7.      Затверджує та погоджує договори оренди нежилих приміщень комунальної власності, проводить розрахунки орендної плати.

8.      Розробляє та подає на розгляд міської ради пропозиції щодо відчуження майна, яке знаходиться у власності територіальної громади міста, формує перелік об’єктів з приватизації, подає на розгляд сесії міської ради за погодженням з профільною депутатською комісією спосіб приватизації.

9.     Розробляє проекти щорічних програм відчуження майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста.

10.  Організовує та проводить, за дорученням міської ради, відчуження майна, яке перебуває у комунальній власності територіальної громади міста.

11.  Здійснює контроль за виконанням умов договору купівлі-продажу та оренди комунального майна.

12.  Здійснює спільно з іншими виконавчими органами міської ради заходи попідтримці малого підприємництва,проведенню інвентаризації об’єктів комунальної власності міста;

13.  Забезпечує систематичне інформування населення міста, органів місцевого самоврядування про хід приватизації об’єктів комунальної власності міста;

14.  Здійснює за дорученням виконавчого комітету та міської ради інші повноваження, пов’язані з управлінням майном, що належить до комунальної власності територіальної громади міста.

15.  Здійснює інші функції відповідно до покладених завдань