Контора Полонських млинів

На початку XX століття місто Полонне було власністю панів Карвіцьких. Вони займались розвитком торгівлі і в 1901 році почали будувати млини по виробництву високоякісного борошна, яке експортувалось на зовнішні ринки.

Для обслуговування цих млинів було побудоване двоповерхове приміщення по центральній вулиці міста. Тут була контора млинів. Приміщення збудоване з місцевого матеріалу - цегли, а також гарно оздоблене ззовні.

Сюди приїздили купці з різних країн Європи, з якими місто вело торгівлю. Після революції це приміщення було ще добротним і використовувалось як адміністративний будинок. До війни і після війни до 50-х років в приміщенні працював райвиконком. З 50-х років XX століття в приміщенні розташувалась редакція районної газети, яка тут працює і до сьогодні.