Послуги Держгеокадастру

70 - Державна реєстрація земельної ділянки з видачею витягу з Державного земельного кадастру

2. Інші документи, зазначені в інформаційній картці.
  3. Довіреність на право представляти інтереси суб’єкта звернення в органах місцевого самоврядування, оформлена в установленому законодавством порядку (у разі звернення уповноваженого представника).

Пакет документів подається адміністратору ЦНАП.

Примітка: Для засвідчення копій документів адміністратором заявником надаються оригінали документів.

Інформаційна картка - завантажити.

71 - Внесення до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про земельну ділянку

Інформаційна картка - завантажити.

72 - Внесення до Державного земельного кадастру відомостей про межі частини земельної ділянки, на яку поширюються права суборенди, сервітуту, з видачею витягу

Термін, протягом якого надається послуга:

14 календарних днів з дня реєстрації відповідної заяви у Відділу у Полонському районі Головного Управління  Держгеокадастру у Хмельницької області

Результат надання послуги:

Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку / Повідомлення про відмову в прийнятті заяви / Рішення про відмову

Інформаційна картка - завантажити.

73 - Внесення до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про землі в межах територій адміністративно-територіальних одиниць, з видачею витягу

74 - Державна реєстрація обмежень у використанні земель з видачею витягу

14 календарних

Інформаційна картка - завантажити.

75 - Внесення до Державного земельного кадастру відомостей про обмеження у використанні земель, встановлені законами та прийнятими відповідно до них нормативно-правовими актами з видачею витягу

Перелік документів:

1. Заява ( завантажити ).

Термін, протягом якого надається послуга:

14 календарних днів з дня реєстрації відповідної заяви у Відділі у Полонському районі Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області

Результат надання послуги:

Інформаційна картка ( завантажити ).

76 - Виправлення технічної помилки у відомостях з Державного земельного кадастру, допущеної органом, що здійснює його ведення, з видачею витягу

2 робочих дня

Результат надання послуги:

Протокол виправлення помилки / Повідомлення про виправлення помилки заінтересованим особам / Змінадокумента, в якому виявлено помилку / Відмова у виправленні помилки

Інформаційна картка - ( завантажити ).

77 - Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку

В день реєстрації  заяви

Інформаційна картка - завантажити.

78 - Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру про землі в межах території адміністративно - територіальних одиниць

Перелік документів:

1. Заява ( завантажити ).

Результат надання послуги:

Витяг з Державного земельного кадастру про землі в межах території адміністративно-територіальних одиниць / Повідомлення про відмову в прийнятті заяви

Інформаційна картка - ( заавантажити ).

79 - Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру про обмеження у використанні земель

Результат надання послуги:

Витяг з Державного земельного кадастру про обмеження у використанні земель / Повідомлення про відмову у наданні відомостей з Державного земельного кадастру

Інформаційна картка - завантажити.

80 - Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі довідки, що містить узагальнену інформацію про землі (території)

10 робочих  днів

Результат надання послуги:

Довідка що містить узагальнену інформацію про землі (території) / Повідомлення про відмову у наданні відомостей з Державного земельного кадастру

Інформаційна картка - завантажити

81 - Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі викопіювання з картографічної основи Державного земельного кадастру, кадастрової карти (плану)

10 робочих

Результат надання послуги:

Викопіювання з картографічної основи Державного кадастру, кадастрової карти (плану)  / Повідомлення про відмову у наданні відомостей з Державного кадастру

Інформаційна картка - завантажити.

82 - Видача довідки про наявність та розмір земельної частки (паю), довідки про наявність у Державному земельному кадастрі відомостей про одержання у власність земельної ділянки у межах норм безоплатної приватизації за певним видом її цільового призначення

Інформаційна картка - завантажити.

83 - Видача відомостей з документації із землеустрою, що включена до Державного фонду документації із землеустрою

Перелік документів:

1. Заява (зразки додаються - завантажити) - відповідно до інформаційної картки.
  2. Довіреність на право представляти інтереси суб’єкта звернення в органах місцевого самоврядування, оформлена в установленому законодавством порядку (у разі звернення уповноваженого представника).

30 календарних днів

Результат надання послуги:

Відомості з документації із землеустрою.

Інформаційна картка - завантажити.

84 - Видача довідки з державної статистичної звітності з кількісного обліку земель про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями

Перелік документів:

1. Заява (зразки додаються - завантажити).

Результат надання послуги:

Довідка з державної статистичної звітності.

Інформаційна картка - завантажити.

85 - Видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки

Перелік документів:

1. Заява (зразки додаються - завантажити) про надання витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

Термін, протягом якого надається послуга:

Не більше 3-х робочих днів з дня надходження заяви.

Результат надання послуги:

Витяг з технічної документації про номативну грошову оцінку земельної ділянки.

Інформаційна картка - завантажити.

якщо Ви бажаєте замовити дану послугу онлайн перейдіть за наступним посиланням http://map.land.gov.ua/kadastrova-karta