Стратегії розвитку Полонської ОТГ

Полонська міська об’єднана територіальна громада утворена 13 серпня 2015 року. Метою створення об'єднаної громади було саме поєднання зусиль усіх жителів для розвитку інфраструктури та комплексного покращення якості життя. До складу громади увійшли населені пункти: м.Полонне та села Ганнусине, Бражинці, Кіпчинці, Фадіївка, Велика Березна, Адамів, Варварівка, Радісне, Великі Каленичі, Малі Каленичі, Коханівка, Котелянка, Котюржинці, Блидні, Черніївка, Новолабунь, Троєщина, Титьків, Юровщина, Новоселиця, Дубовий Гай, Онацьківці, Храбузна, Прислуч, Колосіївка, Любомирка, Роговичі, Сягрів, Червоне згодом приєднались села Кустівці, Москалівка, Голубча та Воробіївка з адміністративним центром у місті Полонне Полонського району Хмельницької області.

Перед нами постала потреба сформулювати бачення розвитку громади у довгостроковій перспективі в усіх сферах життєдіяльності. Тому було прийнято рішення розробити Стратегію розвитку Полонської міської ОТГ до 2027 року, яка сприятиме ціленаправленому та системному покращенню життя у громаді.

Стратегія розвитку Полонської міської ОТГ складається з низки проектів, спрямованих на досягнення операційних цілей, визначених стратегічними пріоритетами. Стратегія дасть поштовх усьому наявному потенціалу міста, селища та сіл громади і ми житимемо в успішній та процвітаючій громаді.

Під час розробки Стратегії ми всіляко намагалися залучити якомога більше мешканців, адже розуміємо, що пріоритети розвитку має розділяти та підтримувати уся громада. Кожен мешканець повинен відчути та зрозуміти свою участь та відповідальність у процесах планування, щоб в подальшому ми спільно могли працювати над реалізацією наших планів.

Я радий тому, що ми разом з робочою групою визначили дуже важливий напрямок розвитку громади - це ініціативні громадяни, конкурентоспроможна економіка, безпечне середовище, якісні та доступні освітні, медичні, соціальні та адміністративні послуги.

Франц Скримський, міський голова

Рішення Вісімдесят шостої сесії VIІ скликання від 21 лютого 2020 року №9 "Про затвердження Стратегії розвитку Полонської міської об’єднаної територіальної громади на 2020-2027 року" - Завантажити

Стратегія розвитку Полонської міської об’єднаної територіальної громади до 2027 року - Завантажити

Звіт про стратегічну екологічну оцінку Стратегії розвитку Полонської міської об’єднаної територіальної громади на період до 2027 року - Завантажити