е-Ветеран

е-Ветеран – інформаційно-довідкова онлайн система на базі Єдиного державного реєстру ветеранів війни, створена для підвищення рівня соціального захисту ветеранів війни шляхом он-лайн контролю за реалізацією їх прав та гарантій. Офіційний сайт: https://eveteran.gov.ua.

Фото без описуе-Ветеран надає інформацію про пільги та гарантії ветеранів, а також про отримання різноманітних статусів (учасник бойових дій, учасник війни, статус постраждалого учасника Революції Гідності тощо).

Вхід в кабінет е-Ветеран
Вхід в кабінет е-Ветеран доступний за посиланням: https://id.payments.eveteran.gov.ua/

Зверніть увагу
Для авторизації вам необхідно підтвердити свою особу. Ви можете зробити це декількома способами: за допомогою системи ID.GOV.UA, застосунку Дія або особистого ключа.
Оберіть зручний для вас спосіб авторизації та дотримуйтесь інструкцій.

Надання підтримки особам з інвалідністю внаслідок війни
Як отримати грошову допомогу від системи е-Ветеран?
Для того, щоби отримати грошову допомогу  від системи е-Ветеран, особа з інвалідністю І або II групи внаслідок війни має подати відповідну заявку на платформі є-Ветеран:

Перейдіть в систему є-Ветеран. Посилання на офіційну сторінку: https://eveteran.gov.ua/services/nadannya-pidtrimki-osobam-z-invalidnistyu-vnaslidok-vijni
Натисніть “Подати заяву”

Зверніть увагу
Для заповнення заяви Вам потрібно обов’язково наперед мати:

електронний підпис, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису;
міжнародний номер банківського рахунку (IBAN);
контактний номер телефону (мобільний номер).
Пройдіть електронну ідентифікацію та автентифікацію. Для цього вам знадобиться електронний підпис.
На екрані з’явиться інформація про вас, обовʼязково перевірте особисті дані (ПІП, реєстраційний номер облікової картки платника податків) та зазначте свій міжнародний номер банківського рахунку IBAN, номер телефону та адресу електронної пошти.
Перед тим, як надіслати заяву, повторно перевірте особисту інформацію та надайте згоду на обробку та передачу даних про себе для отримання грошової допомоги.
Після надсилання, заявка надійде до Мінветеранів. Далі буде верифіковано наявність статусу ветерана війни – особи з інвалідністю вналідок війни (І або ІІ групи) заявника в Єдиному державному реєстрі ветеранів війни.
Якщо ви відповідаєте категорії особи з інвалідністю І чи II групи внаслідок війни, тоді ваші дані автоматично передаються до Червоного Хреста України для подальшої виплати грошової допомоги.

Якщо Єдиний державний реєстр ветеранів війни Мінветеранів не знаходить особу, можливі технічні помилки при реєстрації в ОСЗН. В інтересах особи – звернутися до органів соцзахисту, Пенсійного фонду України та виправити помилки в особистих даних, щоб якісно отримувати як цю виплату, так і інші, передбачені законодавством або міжнародною допомогою.

Виплати надійдуть на ваш банківський рахунок, який ви вказали під час заповнення заявки.

Немає виплати від е-Ветеран. Що робити?
Повідомлення про нарахування або відмову не буде надсилатися заявникам. Тому, у разі неотримання виплати у зазначений термін, телефонуйте до Мінветеранів за номером:

+380 (63) 227-14-56. Вам обов’язково допоможуть з’ясувати можливу проблему та розкажуть про механізм її вирішення.
Source: https://lichnyykabinet.top/eveteran-gov-ua