Послуги державної інспекції архітектури та містобудування України

Сервіси

Реквізити рахунку на оплату сертифіката

Інформаційні картки адміністративних послуг

Інструкція подання заявки про внесення відомостей про безстроковість ліцензій

Перелік органів державного архітектурно-будівельного контролю при органах місцевого самоврядування, яким делеговано повноваження у здійсненні реєстраційних функцій щодо об’єктів будівництва з класом наслідків СС1/СС2

Відеоінструкція: як подати Повідомлення про початок будівельних робіт на підставі будпаспорта в паперовому вигляді через ЦНАП

Бланки для заповнення паперових документів

Як замовнику повернути оплату за видачу Сертифіката про прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів у разі прийняття рішення про відмову в його видачі?

Як дізнатися статус та результати розгляду поданих у ДІАМ документів?

Відеоінструкція: як заповнити та подати у паперовому вигляді декларацію про готовність до експлуатації об’єкта, будівництво якого здійснено на підставі будівельного паспорта?

Відеоінструкція: як подати декларацію про готовність до експлуатації об’єкта, будівництво якого здійснено без дозвільних документів (будівельна амністія)?

Вартість плати за видачу сертифіката, який видається у разі прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об'єкта

Роз'яснення щодо відмови ЦНАПів у прийнятті документів у сфері будівництва

Як перевірити безстроковість ліцензії після подання заяви про внесення відповідної відмітки до Реєстру будівельної діяльності?