тел: 2-10-03; 0979110328

Для пасічників та аграріїв

Увага! Оприскування посівів озимого ріпаку

Фг "Полонське" повідомляє про те, що 20 травня 2022 року будемо вприскувати двома дронами посіви озимого ріпаку з 6.00год. ранку на території Полонської ОТГ, а саме біля майстерні господарства, та біля повороту на Блидні.

14:19:13 17.05.2022

Повідомлення про обробку посівів пестицидами та агрохімікатами

Повідомляємо що в с.Кустівці, с.Голубча буде проведено обробку посівів із застосуванням пестицидів та агрохімікатів агропідприємством ТОВ «Енселко-Агро», посів соняшника в урочищі територія Полонської ОТГ, яке межує з населеним пунктом с.Москалівка, с.Білецьке,  с.Сасанівка, с.Крачанівка. Відповідальна особа за обробку, контактний телефон –  фахівець з технологій Ігнатюк Д.В. тел. 0951609490.

09:17:15 17.05.2022

Головне управління держпродспоживслужби в Хмельницькій області інформує

Згідно плану протиепізоотичних та лабораторно-діагностичних міроприємств на 2022 рік, спеціалістами державної ветеринарної медицини буде проводитися з 16.05.2022 року диспансеризація коней та дрібної рогатої худоби (вівці, кози). В тварин буде здійснюватися забір крові для дослідження на інфекційні хвороби спільні для тварин і людей (коні - на сап, ДРХ- на бруцельоз) та щеплення проти сибірської виразки.

13:40:50 16.05.2022

Повідомлення суб’єктом підприємницької діяльності, який використовує пестициди та агрохімікати

Повідомляємо Вас, що Товариством з обмеженою відповідальністю «Полонне-Агро» буде проведено обробку посівів із застосуванням пестицидів та агрохімікатів, що межує з населеними пунктами м.Полонне та с.Блидні Шепетівського району Хмельницької області. Відповідальна особа за обробку головний агроном Сінчук Олександр Валерійович, контактний телефон 067-381-55-82.

14:45:37 13.05.2022

Повідомляємо Вас, що Товариством з обмеженою відповідальністю «Полонне-Агро» буде проведено обробку посівів озимої пшениці із застосуванням пестицидів та агрохімікатів. що межує з населеними пунктами м.Полонне та с.Блидні Шепетівського району Хмельницької області.

09:39:27 03.05.2022

14:05:26 27.04.2022

Школа фермера ФАО: лікувальні та медоносні трави у степовій зоні України; жіноче лідерство

18 лютого 2022 року Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) проведе тренінг «Вирощування лікувальних та медоносних трав у степовій зоні України. Жіноче лідерство: як стати рушієм змін в екосистемах». Захід є частиною Польової школи фермера «Ґрунтозберігаючі технології землеробства в Україні».

15:52:31 10.02.2022

Запрошуємо на виставку «Зернові технології-2022»

Шановні клієнти, партнери, друзі! Вже наступного тижня відбудеться головна всеукраїнська аграрна виставка «Зернові технології 2022»! АГСОЛКО представить величезну експозицію техніки для сільгоспвиробників.

15:43:24 10.02.2022

Оголошення!

ТОВ «Енселко-Агро» повідомляє що в с.Кустівці, с.Білецьке буде проведено обробку посівів із застосуванням пестицидів та агрохімікатів агропідприємством ТОВ «Енселко-Агро», в  урочищі територія Полонської ОТГ, яке межує з населеним пунктом с.Крачанівка, с.Москалівка, с.Онацьківці. Відповідальна особа за обробку, контактний телефон –  фахівець з технологій Ігнатюк Д.В. тел. 0951609490.

11:53:03 04.10.2021

Повідомлення про обробку посівів пестицидами та агрохімікатами

Повідомляємо що в с.Кустівці, с.Білецьке буде проведено обробку посівів із застосуванням пестицидів та агрохімікатів агропідприємством ТОВ «Енселко-Агро», посів кукурудзи в урочищі територія Полонської ОТГ, яке межує з населеним пунктом с.Москалівка, с.Мацевичі,  с.Сасанівка, с.Крачанівка. Відповідальна особа за обробку, контактний телефон –  фахівець з технологій Ігнатюк Д.В. тел. 0951609490.

15:01:45 30.07.2021