Для пасічників та аграріїв

Повідомлення про обробку посівів пестицидами та агрохімікатами

Повідомляємо що в с.Кустівці, с.Білецьке буде проведено обробку посівів із застосуванням пестицидів та агрохімікатів агропідприємством ТОВ «Енселко-Агро», посів кукурудзи в урочищі територія Полонської ОТГ, яке межує з населеним пунктом с.Москалівка, с.Мацевичі,  с.Сасанівка, с.Крачанівка. Відповідальна особа за обробку, контактний телефон –  фахівець з технологій Ігнатюк Д.В. тел. 0951609490.

15:01:45 30.07.2021

ОГОЛОШЕННЯ!

ТОВ «Полонне-Агро» доводить до відома жителів м. Полонне, с. Блидні, що на орендованих Товариством полях в період з 22 липня по 23 липня 2021 року буде здійснюватися внесення ЗЗР на сою в нічний час. ТОВ «Полонне-Агро» просить жителів утриматися від випасання худоби біля полів в даний період та вжити заходів щодо обмеження вильоту бджіл під час обробки полів.                                                                            Адміністрація ТОВ «Полонне-Агро»

15:45:15 22.07.2021

Повідомлення про обробку посівів пестицидами та агрохімікатами

Повідомляємо що в с.Голубча, с.Кустівці, с.Білецьке буде проведено обробку посівів із застосуванням пестицидів та агрохімікатів агропідприємством ТОВ «Енселко-Агро», посів кукурудзи в урочищі територія Полонської ОТГ, яке межує з населеним пунктом с.Круча, с.Мацевичі,  с.Сасанівка, с.Крачанівка. Відповідальна особа за обробку, контактний телефон –  фахівець з технологій Ігнатюк Д.В. тел. 0951609490.

11:06:53 13.07.2021

Щодо бюджетної дотації за приріст корів .

Постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 року № 107 в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 12 травня 2021 року № 517 затверджено «Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції» (далі - Порядок).

09:39:32 07.07.2021

Щодо дотацій на бджолосім’ї

Інформуємо  власників пасік, що ветеринарно-санітарні паспорти  пасіки старого зразка , які були видані  ветеринарними установами включно  до 31 грудня 2020 року  необхідно замінити на ветеринарно-санітарні паспорти  пасіки нового  зразка 2021 року відповідно до наказу № 338 МІНІСТЕРСТВА РОЗВИТКУ ЕКОНОМІКИ, ТОРГІВЛІ ТА СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ  від 19.02.2021 року Про деякі питання у сфері бджільництва.

13:03:13 16.06.2021