Скримський Франц Францович

Народився  1 січня 1960 року у селі Велика Березна  Полонського району Хмельницької області.

• В 1975 році закінчив Великоберезнянську середню школу.

• З 1977 по 1978р.р. навчався у Хмельницькому міському професійно-технічному училищі №3.

• З 1978 по 1980р.р.служив в лавах Радянської Армії.

• Після закінчення в 1980 році курсів водіїв  працював  на виробничому підприємстві «Хмельницькшляхбудматеріали» водієм.

• З 1988 по 1990р.р. працював водієм на Полонському заводі залізобетонних виробів, а з 1990 по 1992 роки-водієм  Полонського райвиконкому.

• З 1992 до 2014 року працював головою фермерського господарства «Колос».

• Обирався депутатом Полонської районної ради4, 5, 6 скликань.

• Одружений. Має сина та доньку.

• З листопада 2014 року — діючий міський голова.

Відомості про доходи можна переглянути на офіційному порталі Національного агенства з питань запобігання корупції - Перейти.

Секретар ради

Нарожний Сергій Сергійович

Народився  3 листопада 1968 року  в місті Красний Луч Луганської області.

• З  1969 року проживає в місті Полонне.

• З 1975 по 1983 навчався в Полонській ЗОШ №1

• Після закінчення вступив до Свердловського військово- медичного училища Луганської області. У 1986 році перевівся до Хмельницького медичного училища, який закінчив в 1988 році.

• Після закінчення навчання працював фельшером швидкої допомоги Понінківської селищної лікарні.

• З  1988 по листопад 1990 проходив строкову службу в рядах Радянської Армії.

• З  1990 року працював в Полонській райСЕС на посаді помічника санітарного лікаря з гігієни праці.

• З  2012 року звільнений з займаної посади у звязку з ліквідацією санепідемслужби.

• З  2004 по 2009 роки навчався в Волинському державному університеті ім.Леся Українки на юридичному факультеті.

• З  2014 прийнятий на посаду санітарного фельшера Шепетівського       міжрайонного управління Полонського управління Держсанепідемслужби у Хмельницькій області.

•  В 2016 році звільнений від займаної посади в звязку з переведенням до районного управління Держпродспоживслужби у Хмельницькій області на посаду провідного фахівця.

•  З  січня 2018 року  призначений на посаду головного спеціаліста відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Полонського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області.

• З  квітня 2020  року  призначений на посаду заступника голови Полонської районної державної адміністрації.

• З грудня 2020 року звільнений з посади в звязку з обранням секретарем Полонської міської ради.

• Одружений. Має  двох синів.