A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Виконавчий комітет Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади
Хмельницька область, Шепетівський район
Офіційний сайт
40220859@mail.gov.ua

ДПС

ГУ ДПС у Хмельницькій області інформує

Декларувати можна ті активи, які перевищують передбачені законом норми Одноразове (спеціальне) добровільне декларування триватиме рік і тому є час розібратися з питаннями, які виникають у громадян. Процедура подання декларацій стосується не всіх платників податків. Хто може подавати декларації розповів виданню «Цензор.НЕТ» в. о. Голови Державної податкової служби України Євген Олейніков.

20:51:27 07.09.2021

ГУ ДПС у Хмельницькій області інформує

Активи, які декларуватимуться у ході податкової амністії ГУ ДПС у Хмельницькій області інформує, що об’єктами добровільного декларування можуть бути активи фізичної особи, які належать їй на праві власності і знаходяться (зареєстровані, перебувають в обігу, є на обліку тощо) на території України або за її межами станом на дату подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації.

22:18:28 01.09.2021

Стартувало одноразове (спеціальне) добровільне декларування

Сьогодні, 1 вересня 2021 року, стартує одноразове (спеціальне) добровільне декларування, яке триватиме до 1 вересня 2022 року. «Більшість громадян сьогодні готові пройти процедуру одноразового  добровільного декларування, щоб інтегруватися у сучасну систему відносин між бізнесом, суспільством та державою. Підтримка суспільством податкової амністії – запорука успіху цього заходу, який має стати фундаментом побудови нової ефективної податкової політики держави», – сказав в.о. Голови Державної податкової служби України Євген Олейніков.

22:17:39 01.09.2021

Про військовий збір

ГУ ДПС у Хмельницькій області нагадує платникам, що питання адміністрування військового збору врегульовано нормами Податкового кодексу України. Об’єктом оподаткування військовим збором є доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами; виграшу в державну та недержавну грошову лотерею, виграш гравця (учасника), отриманий від організатора азартної гри.

15:56:27 16.08.2021

Подбайте про легалізацію майна

ГУ ДПС у Хмельницькій області вчергове нагадує платникам податків про норми Закону України від 15.06.2021 №1539-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету». 

15:30:17 16.08.2021

ДПС фіксує непоодинокі випадки перевищення обсягів доходів платниками єдиного податку

Звертаємо увагу фізичних осіб – підприємців платників єдиного податку, що з 6 серпня 2020 року знято мораторій на проведення перевірок відповідно до п.п.78.1.7 п.78.1 ст.78 ПКУ з питань припинення підприємницької діяльності. Під час перевірок встановлюються непоодинокі випадки, коли платники податків перевищують обсяги доходів, які дозволяють перебувати на спрощеній системі оподаткування обліку та звітності. Як наслідок, за результатами документальних перевірок платників переводять на загальну систему оподаткування та виключають з реєстру платників єдиного податку. 

14:57:03 16.08.2021

Податківці застерігають уникати помилок при сплаті платежів до бюджету

Під час оперативного обліку платежів в податкових органах окремі суми надходжень податків та зборів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, залишаються не рознесеними в індивідуальну картку платника податків з-за неможливості ідентифікації платника у зв’язку з неправильним заповненням реквізитів платіжних документів.                                                                                        

14:25:20 26.07.2021

Чи передбачена добровільна реєстрація платником ПДВ?

ГУ ДПС у Хмельницькій області нагадує, що відповідно до п. 182.1 ст. 182 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) особа, яка відповідно до п. 181.1 ст. 181 ПКУ не є платником податку у зв’язку з тим, що обсяги оподатковуваних операцій відсутні або є меншими від встановленої ст. 181 ПКУ суми (1000000 гривень), вважає за доцільне добровільно зареєструватися як платник податку, така реєстрація здійснюється за її заявою. Додамо, що відповідна заява подається до органу податкової служби за місцем податкової адреси (реєстрації) платника.

13:22:55 23.07.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь