ДПС

ЧИ ЗАРАХОВУЄТЬСЯ ДО СЕРЕДНЬОМІСЯЧНОГО СУКУПНОГО ДОХОДУ ДЛЯ ПРИЗНАЧЕННЯ СУБСИДІЇ ВИПЛАТА ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ?

Разова грошова виплата до Дня незалежності України не включається до середньомісячного сукупного доходу домогосподарства ветерана війни під час призначення та розрахунку розміру житлової субсидії (пункт 7 Порядку обчислення середньомісячного сукупного доходу сім’ї (домогосподарства) для всіх видів державної соціальної допомоги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 № 632).

20:19:23 19.02.2024

ЧИ ВСТАНОВЛЮЄТЬСЯ НАДБАВКА ДО ПЕНСІЇ НЕПРАЦЮЮЧИМ ПЕНСІОНЕРАМ, ЯКІ ОТРИМУЮТЬ ПЕНСІЮ ЗА ВИСЛУГУ РОКІВ І МАЮТЬ ДІТЕЙ ДО 18 РОКІВ?

Так, непрацюючим пенсіонерам, які мають на утриманні дітей віком до 18 років, встановлюється надбавка до пенсії, яка призначена відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” або Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”, в порядку, визначеному постановою Кабінету Міністрів України від 16.07.2008 № 654 “Про підвищення рівня пенсійного забезпечення громадян”.

20:18:22 19.02.2024

ПІЛЬГОВИКАМ, ЯКИМ ПІЛЬГИ НАДАЮТЬСЯ ЗАЛЕЖНО ВІД ДОХОДІВ, ПРАВО НА ВИПЛАТИ В 2024 РОЦІ БУДЕ ВИЗНАЧЕНО АВТОМАТИЧНО

У пільговиків, які протягом минулого року одержували пільгу з урахуванням доходу, право на виплату закінчилось 31 грудня 2023 року (Порядок надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 04.06.2015 № 389). Із січня 2024 року право на отримання пільг по оплаті житлово-комунальних послуг буде визначено органами Пенсійного фонду України відповідно до доходів, які були отримані сім’єю пільговика за період з липня по грудень 2023 року.

20:17:01 19.02.2024

Головне управління ДПС у Хмельницькій області звертає увагу платників плати за землю на наступне.

Згідно вимог Податкового кодексу України (далі - Податковий кодекс), нормативна грошова оцінки земель є базою оподаткування для плати за землю.  Відповідно до п. 289.1 ст. 289 Податкового кодексу, для визначення розміру земельного податку та орендної плати використовується нормативна грошова оцінка земельних ділянок, у тому числі право на які фізичні особи мають як власники земельних часток (паїв), з урахуванням коефіцієнта індексації, визначеного відповідно до законодавства.

10:06:06 02.02.2024

Нормативно – правова база. Нова форма декларації про майновий стан і доходи

Нормативно – правова база. Нова форма декларації про майновий стан і доходи З 01.01.2024 діє нова форма податкової декларації про майновий стан і доходи (далі – податкова декларація) та інструкція щодо її заповнення, оновлена редакція яких затверджена наказом Міністерства фінансів України від 28 серпня 2023 року № 467 «Про затвердження Змін до форми податкової декларації про майновий стан і доходи та Інструкції щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18 жовтня 2023 року за № 1817/40873.

10:02:05 02.02.2024

Отримання відомостей про доходи у смартфоні

Отримати відомості про доходи стало ще простіше та зручніше. Завантажуй в App Store/Google Play мобільний застосунок «Моя податкова», ідентифікуйся онлайн з використанням КЕП або хмарного підпису. У розділі «Послуги» обирай «Отримати відомості про суми виплачених доходів» вказуй необхідний період* та отримуй результат за 5 хвилин.

14:11:45 09.01.2024

Актуально: стартувала щорічна кампанія декларування доходів громадян

Головне управління ДПС у Хмельницькій області нагадує, що в Україні 01 січня 2024 року розпочалась кампанія щорічного декларування доходів громадян, яка триватиме до 01 травня 2024 року.  Щорічне декларування доходів громадян передбачає подання річної податкової декларації про майновий стан і доходи:

14:09:23 09.01.2024

Мобільний застосунок «Моя податкова»

На сьогодні понад 43 тис. користувачів мобільного застосунку «Моя податкова» мають можливість просто та швидко: - подати Облікову картку фізичної особи – платника податків. Форма № 1ДР (Розділ «Послуги»); - подати Заяву про внесення змін до ДРФО. Форма № 5ДР (Розділ «Послуги»); - подати Заяву про включення до Реєстру волонтерів (Розділ «Послуги»);

11:21:27 07.12.2023

Головне управління ДПС у Хмельницькій області інформує

01 грудня 2023 року завершується перехідний період, протягом якого заповнення платниками податків реквізиту «Призначення платежу» під час сплати податків, зборів, інших платежів та єдиного внеску було можливе у неструктурованому форматі.

11:19:47 07.12.2023