A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Виконавчий комітет Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади
Хмельницька область, Шепетівський район
Офіційний сайт

Фінансовий відділ

Прийомні дні:

 


 

вівторок, четвер

п'ятниця


 

з 8 до 17.15 год.

з 8 до 16 год.

Обідня перерва
з 12:00 до 13:00

Начальник відділу - Котик Ірина Володимирівна

Головний спеціаліст - Норкіна Ганна Вікторівна

Головний спеціаліст - Полончук Наталя Миколаївна

Головний спеціаліст - Олійник Наталя Василівна

Головний спеціаліст - Тарасюк Наталя Миколаївна

тел. (03843) 2-05-32

Основні завдання відділу фінансів

Метою роботи відділу є здійснення аналізу бюджетного запиту поданого головними розпорядниками бюджетних коштів з точки зору його відповідності меті, пріоритетності та ефективності використання бюджетних коштів; розроблення в установленому порядку проекту міського бюджету; здійснення  загальної організації та управління виконанням  бюджету на території громади, координація в межах своїх повноважень діяльності учасників бюджетного процесу з питань виконання  бюджету.

1.1 Забезпечує реалізацію державної бюджетної політики в частині фінансів на території Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади.

1.2 Забезпечує здійснення аналізу бюджетного запиту, поданого головними розпорядниками бюджетних коштів з точки зору його відповідності меті, пріоритетності та ефективності використання бюджетних коштів, розроблення в установленому порядку проекту міського бюджету.

1.3 Здійснює  аналіз розрахунків, поданих головними розпорядниками до проекту місцевого бюджету  на поточний рік та прогнозу на наступні за плановим два бюджетні періоди та забезпечує їх подання  на розгляд   голови виконкому.

1.4 Забезпечення ефективного та раціонального використання бюджетних коштів.

1.5 Розроблення пропозицій з удосконалення методів фінансового та бюджетного планування.

          1.6 Здійснення державного контролю за дотриманням підприємствами, установами та організаціями законодавства щодо використання ними бюджетних коштів.

1.7 Здійснення в установленому порядку загальної організації та управління виконанням  бюджету на території громади, координація в межах своїх повноважень діяльності учасників бюджетного процесу з питань виконання  бюджету.

2.1 Забезпечити виконання Конституції і законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, наказів Мінфіну та здійснювати  контроль за їх реалізацією в частині фінансів.

2.2 Готує пропозиції стосовно доцільності запровадження місцевих податків, зборів, пільг та враховує їх під час складання проекту  бюджету громади.

2.3Вносить пропозиції щодо проекту відповідного місцевого бюджету.

2.4Бере участь упогодженні проектів нормативно-правових актів, розроблених структурними підрозділами виконавчого комітету міської ради, її виконавчих органів (у межах повноважень).

2.5Розробляє і доводить до відома головних розпорядників бюджетних коштів Інструкціюз підготовки бюджетних запитівна наступний бюджетний рік.

2.6 Визначає порядок та строки підготовкибюджетних запитів головними розпорядниками бюджетних коштів.

2.7 Приймає рішення про включення бюджетного запиту до  проекту міськогобюджету перед його поданням на розгляд  сесії міської ради.

2.8  Готує самостійно або разом з іншими структурними підрозділами міської ради інформаційні та аналітичні матеріали для подання голові  міської ради.

2.9  Готує пропозиції щодо коштів, що передаються для розподілу між відповідними місцевими бюджетами  для реалізації спільних проектів та подає їх на розгляд голові виконкому міської ради.

2.10 Складає і затверджує тимчасовий розпис міського бюджету, вносить в установленому порядку зміни до розпису міського бюджету, забезпечує протягом бюджетного періоду відповідність такого розпису встановленим бюджетним призначенням.

2.11 Затверджує паспорти бюджетних програм у разі застосування програмно-цільового методу в бюджетному процесі.

2.12  Проводить в установленому порядку розрахунки між міським бюджетом тарайонним бюджетом, державним, обласним бюджетом, бюджетами місцевого самоврядування.

2.13 Перевіряє правильність складання і затвердження кошторисів та планів використання коштів установами і організаціями, які фінансуються з міського  бюджету.

2.14 Здійснює прогнозування та аналіз стану надходження доходів до міського бюджету (за участю органів, що контролюють справляння надходжень до міського бюджету).

2.15 Організовує виконання міського бюджету, забезпечує разом з іншими структурними підрозділами міської ради, виконавчим комітетом  міської ради, податковою службою, територіальним органом Держказначейства  надходження доходів до міського бюджету.

2.16 Забезпечує захист фінансових інтересів держави.

2.17 Готує офіційні висновки про перевиконання (недовиконання) дохідної частини міського бюджету для прийняття рішення про внесення змін до нього.

2.18  Проводить моніторинг змін, що вносяться до міського бюджету.

2.19За рішенням міськоїради розміщує тимчасово вільні кошти міськогобюджетуна вкладних (депозитних) рахунках банків.

2.20 Інформує голову виконкому міської радипро стан виконання  міського бюджету за кожний звітний період та подає на розгляд сесій  річний та квартальний звіти про виконання міськогобюджету.

2.21 Розглядає звернення щодо виділення коштів з резервного фонду міського бюджету та готує пропозиції щодо прийняття відповідних рішень.

2.22 Готує пропозиції щодо визначення додаткових джерел фінансових ресурсів до міського бюджету.

2.23 Розглядає в установленому законодавством порядку звернення громадян, підприємств, установ і організацій(в межах повноважень).

2.24 Опрацьовує запити і звернення народних депутатів України та депутатів відповідних місцевих рад(в межах повноважень).

2.25Здійснює контроль за дотриманням бюджетного законодавства щодо міського бюджету   на всіх стадіях бюджетного процесу.

2.26 Застосовує попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою щодо усунення порушення бюджетного законодавства.

2.27 Подає на розгляд голови виконкомурішення про застосування заходів впливу за порушення бюджетного законодавства, визначених пунктами 2-5 та 7частини першоїстатті 117 Бюджетного кодексу України, у межах установлених повноважень,на підставі протоколу про порушення бюджетного законодавства або акта ревізії та доданих до них матеріалів, зокрема, щодо:

- зупинення операцій з бюджетними коштами.

- призупинення бюджетних асигнувань.

- зменшення бюджетних асигнувань.

- повернення бюджетних коштів до відповідного бюджету.

- безспірне вилучення коштів з місцевих бюджетів.

2.28 Здійснює повноваження,в межах компетенції,делеговані органам місцевого самоврядування.

2.29 Забезпечує, у межах своїх повноважень, виконання завдань мобілізаційної підготовки, цивільного захисту населення, дотримання вимог законодавства з охорони праці та пожежної безпеки.

2.30 Забезпечує у межах своїх повноважень реалізацію державної політики стосовно захисту інформації з обмеженим доступом.

2.31 Забезпечує захист персональних даних.

2.32 Здійснює інші передбачені законом повноваження.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь