Документи дозвільного характеру

Реєстрація декларації про відходи

Перелік документів:

1. Два примірники декларації про  відходи в паперовій формі та сканований варіант в електронній формі на диску (файл має бути у форматі  pdf, jpg, jpeg). (завантажити)

Дану декларацію можливо заповнити та подати через Єдиний державний портал адміністративних послуг, зокрема через інтегровану з ним інформаційну систему Мінприроди України за наступним посиланням https://e-eco.gov.ua/site/predeclaration

2. Довіреність на право представляти інтереси суб’єкта звернення в органах місцевого самоврядування, оформлена в установленому законодавством порядку (у разі звернення уповноваженого представника)

3. Інші документи передбачені в інформаційній картці (завантажити інформаційну картку)

Дозвіл на спеціальне використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду загальнодержавного значення

Перелік документів:

1. Заява та колопотання (завантажити).

2. Інші документи зазначені в інформаційній картці.

3. Довіреність на право представлення інтересів в органах місцевого самоврядування.

Пакет документів подається адміністратору ЦНАП.

Примітка: Для  засвідчення копій документів адміністратором заявником надаються оригінали документів.

Протягом 30 календарних дныв з моменту подання клопотання

Результат надання послуги:

1. Видача документа дозвільного характеру – дозволу на спеціальне використання природних ресурсів у межах територій та об'єктів природно-заповідного фонду загальнодержавного значення.

2. Відмова у видачі документа дозвільного характеру із зазначенням передбачених законом підстав для такої відмови.

Інформаційна картка - завантажити

Перелік документів:

1. Заява згідно встановленої форми (завантажити)

2. Документи, зазначені в інформаційній картці

3. Довіреність на право пердставництва в органах місцевого самоврядування

Протягом 10 робочих днів

Результат надання послуги:

Видача дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами.

Відмова у видачі дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами із зазначенням передбачених законом підстав для такої відмови.

Інформаційна картка - завантажити

Визначення величин фонових концентрацій забруднювальних речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами викидів

Перелік документів:

1. Запит встановленого зразка (завантажити бланк запиту)

Анулювання дозволу на спеціальне водокористування

1.      Заява (завантажити).

2.      Інші документи, зазначені в інформаційній картці.

3.      Довіреність на право представляти інтереси суб’єкта звернення в органах місцевого самоврядування, оформлена в установленому законодавством порядку (у разі звернення уповноваженого представника).

Пакет документів подається адміністратору ЦНАП.

Примітка: Для засвідчення копій документів адміністратором заявником надаються оригінали документів.

30 календарних днів

Результат надання послуги:

Дозвіл на спеціальне водокористування або лист про відмову у видачі дозволу із зазначенням причини відмови та всі додані до заяви матеріали

Інформаційна картка (завантажити)

Видача дозволу на спеціальне водокористування

1. Заява (завантажити).
  2. Інші документи, зазначені в інформаційній картці.
  3. Довіреність на право представляти інтереси суб’єкта звернення в органах місцевого самоврядування, оформлена в установленому законодавством порядку (у разі звернення уповноваженого представника).

30 календарних днів

Інформаційна картка (завантажити).

Дозвіл на участь у дорожньому русі транспортних засобів, вагові або габаритні параметри яких перевищують нормативні

Перелік документів:

1. Заява (завантажити бланк заяви)

Погодження маршруту руху транспортного засобу під час дорожнього перевезення небезпечних вантажів

Перелік документів:

1. Заява (завантажити бланк заяви)