Документи дозвільного характеру

101 - Видача дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами

Перелік документів:

1. Заява згідно встановленої форми (завантажити)

Пакет документів подається адміністратору ЦНАП.

Примітка: Для  засвідчення копій документів адміністратором заявником надаються оригінали документів.

Протягом 10 робочих днів

Результат надання послуги:

Видача дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами.

Відмова у видачі дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами із зазначенням передбачених законом підстав для такої відмови.

Інформаційна картка - завантажити

102 - Анулювання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами

Перелік документів:

1. Заява про анулювання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами.  (завантажити)

Термін, протягом якого надається послуга:

Протягом п’яти робочих днів з дня подання в установленому порядку заяви

Результат надання послуги:

Прийняття (винесення) рішення про  анулювання дозволу на  викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами

Інформаційна картка - завантажити

103 - Переоформлення дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами

Перелік документів:

1. Заява про переоформлення дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами  (завантажити)

Термін, протягом якого надається послуга:

Протягом двох робочих днів з дня подання в установленому порядку заяви.

Результат надання послуги:

Переоформлений дозвіл на  викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами.

104 - Реєстрація декларації про відходи

Перелік документів:

1. 2 примірники декларації про  відходи в паперовій формі та сканований варіант в електронній формі на диску (файл має бути у форматі  pdf, jpg, jpeg). (завантажити)

2. Довіреність (за необхідністю)

Пакет документів подається адміністратору ЦНАП.

Примітка: Для засвідчення копій документів адміністратором заявником надаються оригінали документів.

5 робочих днів

Результат надання послуги:

У разі виявлення в наданій декларації неповних та /або недостовірних відомостей оформляється письмове повідомлення із вичерпним переліком зауважень щодо необхідності виправлення/уточнення наданих відомостей.

У разі відсутності зауважень –  реєстрація декларації про відходи в електронній системі здійснення дозвільних процедур у сфері поводження з відходами (єдиному реєстрі декларацій).

105 - Видача дозволу на спеціальне водокористування

1. Заява (завантажити).
  2. Інші документи, зазначені в інформаційній картці (завантажити).
  3. Довіреність на право представляти інтереси суб’єкта звернення в органах місцевого самоврядування, оформлена в установленому законодавством порядку (у разі звернення уповноваженого представника).

30 календарних днів

Результат надання послуги:

Дозвіл на спеціальне водокористування або лист про відмову у видачі дозволу із зазначенням причини відмови та всі додані до заяви матеріали

Інформаційна картка (завантажити).

106 - Анулювання дозволу на спеціальне водокористування

1.      Заява (завантажити).

2.      Інші документи, зазначені в інформаційній картці.

3.      Довіреність на право представляти інтереси суб’єкта звернення в органах місцевого самоврядування, оформлена в установленому законодавством порядку (у разі звернення уповноваженого представника).

30 календарних днів

Інформаційна картка (завантажити)

107 - Експлуатаційний дозвіл для провадження діяльності для потужностей об'єктів: - з переробки неїстівних продуктів тваринного походження; - з виробництва, змішування та приготування кормових добавок, преміксів і кормів

Перелік документів:

1. Заява (зразок додається - завантажити).
  2. Інформація про наявність кваліфікованого персоналу, технологічного обладнання, перелік обладнання, перелік товарів, що виготовляються, або реалізовуються за підписом заявника.
  3. Можуть включатися проектні вимоги і вимоги щодо будівництва, наявності кваліфікованого персоналу, тривалості застосування системи контролю безпечності та якості.
  4. Довіреність на право представляти інтереси суб’єкта звернення в органах місцевого самоврядування, оформлена в установленому законодавством порядку (у разі звернення уповноваженого представника).

10 робочих днів

Результат надання послуги:

Видача експлуатаційного дозволу для провадження діяльності:

1) на потужностях (об'єктах) з преробки неїстівних продуктів тваринного походження;

2) на потужностх (об'єктах) з виробництва, змішування та приготування кормових добавок, преміксів і кормів

Інформаційна картка - завантажити

108 - Експлуатаційний дозвіл

Перелік документів:

1. Заява (заява додається - завантажити)
  2. Перелік харчових продуктів, що планується виробляти та/або зберігати.

30 робочих днів

Результат надання послуги:

Видача експлуатаційного дозволу для провадження діяльності пов'язаної з виробництвом та/або зберіганням харчових продуктів тваринного походження.

114 - Дозвіл на участь у дорожньому русі транспортного засобу, вагові або габаритні параметри якого перевищують нормативні

1. Заява встановленого зразка - завантажити

2.  Інші документи зазначені в інформаційній картці

3. Довіреність на право представляти інтереси суб’єкта господарювання

10  днів / 3 дні

Результат надання послуги:

Видача дозволу на участь у дорожньому русі транспортного засобу, вагові або габаритні параметри якого перевищують нормативні.

Інформаційна картка з оформлення дозволу - завантажити

Інформаційна картка з термінового оформлення дозволу - завантажити

115 - Дозвіл на участь у дорожньому русі транспортного засобу, вагові або габаритні параметри якого перевищують нормативні

1. Заява встановленого зразка - завантажити