Полонської міської ради територіальної громади
тел: 2-01-40; 0979110328

Документи дозвільного характеру

Департамент природних ресурсів та екології

Хмельницької обласної державної адміністрації

Реєстрація декларації про відходи

До уваги суб'єктів господарювання! Із переліку надання адміністративних послуг виключена послуга "Реєстрація декларації про відходи" Разом з тим повідомляємо наступне: відповідно до п.4 Порядку надання декларації про відходи, декларація про відходи подається суб'єктом господарювання у сфері поводження з відходами 1 раз на рік до 20 лютого року, що настає за звітним, в електронній формі через Єдиний державний веб-портал електронних послуг шляхом заповнення форми затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 07.05.22 р. №556 "Деякі питання подання декларації про відходи".

Дозвіл на спеціальне використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду загальнодержавного значення

Перелік документів:

1. Заява та колопотання (завантажити).

2. Інші документи зазначені в інформаційній картці.

3. Довіреність на право представлення інтересів в органах місцевого самоврядування.

Пакет документів подається адміністратору ЦНАП.

Примітка: Для  засвідчення копій документів адміністратором заявником надаються оригінали документів.

Термін, протягом якого надається послуга:

Протягом 30 календарних дныв з моменту подання клопотання

Платність/Безоплатність:

Безоплатно

Результат надання послуги:

1. Видача документа дозвільного характеру – дозволу на спеціальне використання природних ресурсів у межах територій та об'єктів природно-заповідного фонду загальнодержавного значення.

2. Відмова у видачі документа дозвільного характеру із зазначенням передбачених законом підстав для такої відмови.

Інформаційна картка - завантажити

Анулювання дозволу на спеціальне використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду загальнодержавного значення

Інформаційна картка - Завантажити

Перелік документів:

1. Заява згідно встановленої форми (завантажити)

2. Документи, зазначені в інформаційній картці

3. Довіреність на право представництва в органах місцевого самоврядування

Пакет документів подається адміністратору ЦНАП.

Термін, протягом якого надається послуга:

Протягом 10 робочих днів

Платність/Безоплатність:

Безоплатно

Результат надання послуги:

Видача дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами.

Відмова у видачі дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами із зазначенням передбачених законом підстав для такої відмови.

Інформаційна картка - завантажити

Анулювання дозволу на викиди забруднюючих речовин в

атмосферне повітря стаціонарними джерелами

Інформаційна картка - Завантажити