Полонської міської ради територіальної громади
тел: 2-01-40; 0979110328

КП "Полоннетепловодопостачання"

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови Кабміну № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами)

Найменування замовника: Комунальне підприємство "Полонне Тепловодопостачання".

Місцезнаходження замовника: 30500, Хмельницька обл., Полонський район, місто Полонне, вулиця Лесі Українки, будинок 93.

Ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань:           40946445.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі: Екскаватор-навантажувач (код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 43260000-3 «Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича техніка»).

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: Відкриті торги, UA-2021-10-21-002759-c.

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 2600000,00 грн. з ПДВ. Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлене  аналізом по аналогічним закупівлях за попередній та поточний роки та на підставі моніторингу цін, наявних на веб-ресурсах:  https://prozorro.gov.ua/

Розмір бюджетного призначення: 2600000,00 грн. з ПДВ згідно з кошторисом. Розрахунок потреби у 2021 році підтверджений розрахунками  економіста підприємства, виходячи з основних виробничих показників:

— фактичних видатків у 2021 році ;

— забезпечення суворого режиму економії енергоносіїв у плановому періоді;

— забезпечення в планових обсягах кошторису можливості здійснення відповідних видатків з бюджету протягом бюджетного періоду.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Термін постачання - з дати укладання договору -  по 31 грудня 2021 р.

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначено на підставі діючих на момент оголошення закупівлі ДСТУ.