Шановні поліцейські та працівники Національної поліції України!!!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем Національної поліції України. Незважаючи на труднощі і перешкоди, ви вміло спрямовуєте свої знання й досвід на реалізацію визначених законодавством завдань, гідно берете участь у відсічі й стримуванні збройної агресії росії , захищаєте територіальну цілісність та суверенітет нашої держави, охороняєте життя та спокій наших громадян.

09:18:39 04.07.2024

Шановна громадо, вітаємо з визначним державним святом – Днем Конституції України!

Конституція – це показник зрілості нації, код її ідентичності. Ми живемо з нашою Конституцією вже 28 років. Це дуже невеликий термін в історичній перспективі, але вкрай важливий для нації, яка відродилася і нині відстоює свою незалежність та територіальну цілісність.

08:00:00 28.06.2024

Шановні фермери!

Прийміть найщиріші вітання з Днем Фермера України, який в нашій державі відзначають 19 червня! Тернистим був шлях становлення українського фермера. Але Ви вистояли. Фермерський рух народився разом з незалежною Україною і сьогодні є надійним гарантом розвитку аграрного сектору економіки держави.

08:00:20 19.06.2024

Щороку 18 червня дільничні поліції відзначають своє професійне свято – День дільничного інспектора поліції в Україні.

Дана професія по праву вважається однією з найвідповідальніших та найважчих оскільки посадові обов’язки дільничних дуже різноманітні. Це і захист прав та законних інтересів громадян від протиправних посягань, охорона громадського порядку, профілактична робота з громадянами тощо. Саме від професійності роботи дільничного інспектора поліції залежить спокій та впевненість жителів громади. Це нелегка робота. У будні й свята, вони першими реагують на людську біду та приїжджають на місце злочину.

08:00:08 18.06.2024

Шановна громадо!

Щиро вітаю Вас зі святом національної єдності - Днем Вишиванки, одного з найяскравіших національних символів України! Символу, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються, і місця, де проживають. Вишиванка для українця не лише одяг, не лише вбрання, яке вдягається у найважливіші дні життя або на свята. Це національна святиня, оберіг, бо символізує собою і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь.

07:00:16 16.05.2024

Вітання Полонського міського голови з Днем матері!

Дорогі жінки, любі наші  мами! Сердечно вітаю Вас з одним з найтепліших і душевних свят – Днем матері! Це свято важливе для кожного з нас, тому що багато чим зобов’язані найдорожчим нашому серцю людям – мамам. Святкування Дня матері – це чудова можливість висловити свою безмежну любов і вдячність за все, що зробили і роблять для нас наші мами, за їх терпіння і доброту. Схилімо низько свої голови і висловім щире „спасибі” милим нашим матерям, за їх материнську любов, за допомогу, за щиру пораду.

07:00:39 12.05.2024

Шановні мешканці громади!

У цей благословенний час прийміть найщиріші вітання з Великим Днем Світлого Христового Воскресіння! Нехай Святий Великдень несе нам довгоочікувану радість перемоги, дарує надію та впевненість у завтрашньому дні, вселяє спокій у серцях, живить душу та укріплює віру. Пам’ятаючи про вічні християнські цінності, будьте повсякчас багаті щирою любов’ю до ближнього, натхненними молитвами, добрими вчинками. Нехай Господь зміцнить Вас у праведних помислах та діяннях, здійснить найкращі сподівання!

06:00:51 05.05.2024

Шановні мешканці громади!

06:00:41 31.03.2024

Шановні працівники Служби Безпеки України, панове офіцери, дорогі ветерани!

Від себе особисто, від виконавчого комітету Полонської міської ради  та всієї об’єднаної територіальної громади  щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем Служби Безпеки України! З нагоди професійного свята висловлюю вдячність за сумлінне й самовіддане виконання Вашого обов’язку перед громадою, значний внесок у зміцнення національної безпеки, захист політичних, економічних і військових інтересів держави. Завдяки героїзму працівників СБУ, діяльності спецпідрозділів вдається  зупинити російську агресію, забезпечити мир і спокій в українських містах.

07:00:25 25.03.2024

Привітання міського голови з Днем українського добровольця

Вже в шосте ми відзначаємо свято, яке має надзвичайно яскраве патріотичне забарвлення -  День українського добровольця. Свято встановлено 17 січня 2017 року Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань. Днем українського добровольця визначено 14 березня.

11:25:39 14.03.2024