Полонської міської ради територіальної громади
тел: 2-01-40; 0979110328

Шановні учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти!

Дата виведення  військ з Афганістану – 15 лютого – стала днем вшанування всіх учасників бойових дій на території інших держав. У  35-у річницю тієї незабутньої події, Ви як ніхто знаєте справжню ціну війни і миру. І як ніхто вмієте дорожити сьогоднішнім днем, усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє, за долю прийдешніх поколінь.

07:00:47 15.02.2024

День Соборності України!

Український народ  22 січня щорічно святкує День Соборності України. Це свято нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми - єдиний народ! Тож прийміть найкращі привітання з нагоди найвеличнішого свята українського народу – Дня Соборності України! Успіх побудови демократичної та міцної держави ґрунтується на наших спільних зусиллях на дотриманні принципів незалежності, на усвідомленні власної відповідальності за майбутнє усього українського народу. Ми повинні бути гідними місії, покладеної на нас долею; мусимо підтримати й продовжити героїчні досягнення наших предків; оправдати сподівання і стати гордістю для наших нащадків.

10:40:52 22.01.2024

Шановні жителі Полонської громади!

Прийміть щирі вітання з   Новим 2024 роком! Цьогоріч зустрічаємо  Новорічні свята з особливими думками та  молитвами. Сьогодні ми подумки з тими, хто захищає нас на фронті, тримає українське небо та береже від навали ворога. Дякуємо Збройним Силам України за стійкість, мужність, звитягу, за те, що на бойовому посту в будні та свята. Нехай кожного з нас зігріє думка, що скоро Перемога. І буде час для теплих слів та обіймів.

07:00:59 31.12.2023

24 грудня ‒ День працівників архівних установ України

Шановні працівники архівних установ! Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята! Архівні матеріали – це документальна скарбниця кожного народу, що накопичує людство віками, це історія кожного громадянина та епохи загалом.

07:00:16 24.12.2023

Шановні енергетики! Щиро вітаю вас з професійним святом!

Тяжко знайти більш важливу галузь, ніж енергетична. Від вашої злагодженої роботи залежить безперебійне функціонування промисловості, транспорту, в’язку та соціальної сфери та комфорт в оселях  жителів громади. З повною віддачею ви виконуєте свою професійну справу, вкладаючи в неї свої знання, вміння, які передали вам наставники – досвідчені фахівці.

09:09:00 22.12.2023

Шановні судді та працівники суду!

Прийміть щирі вітання з професійним святом! Почесна і нелегка місія служіння правосуддю вимагає від вас високого рівня знань, досвіду та виняткових особистих якостей - честі, гідності, відданості справі і наполегливості. Саме від вашої самовідданої праці залежить дотримання конституційних прав і свобод людини, надійний захист громадян від беззаконня.

07:00:08 15.12.2023

Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС!

Одну з найбільших у світі техногенних катастроф – аварію на Чорнобильській атомній електростанції – знає і пам’ятає весь світ.  14 грудня, ми вшановуємо учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Адже ці наслідки мали величезні масштаби: кілометри ураженої території, десятки тисяч людей, яким довелося залишити рідні домівки. Порятунком для всіх є подвиг ліквідаторів, які з перших хвилин аварії стали на боротьбу з невидимим ворогом, захистивши світ від смертельної небезпеки.

07:00:13 14.12.2023

Шановні працівники місцевого самоврядування, депутати міської ради, ветерани органів місцевого самоврядування!

Напередодні професійного свята прийміть щирі вітання. На органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за соціально-економічний та культурний розвиток громади, добробут і комфортні умови проживання мешканців громади. Вам випала почесна і відповідальна місія – представляти мешканців нашої громади, знати їх проблеми й докладати всіх зусиль для їх вирішення. Ваша самовідданість у роботі, відповідальність, чуйність і щедрість душі забезпечують право кожного жителя громади на звернення з нагальних питань.

11:28:24 07.12.2023

Зі святом Святого Миколая!

Позитивні емоції, усмішки дітлахів та їхня щира вдячність - саме так відбулося святкове дійство до Дня Святого Миколая. Сьогодні Святий Миколай завітав до Центрального Будинку культури Полонської ТГ, щоб привітати дітей соціально незахищених категорій. Для найменших організували розважальну програму з аніматорами, подарунками та фотографіями на згадку про радісні моменти заходу.

13:23:43 06.12.2023

6 грудня в Україні відзначають День Збройних Сил

Збройні Сили — це міцний щит і разючий меч України. Мужні воїни української армії, найкращі сини і дочки українського народу, твердо тримають ворожий удар і безжально б’ють ворога, неухильно наближаючи перемогу. Слава Збройним Силам України!

11:26:52 06.12.2023