Проекти рішень ВК

чергового засідання виконавчого комітету

Полонської міської ради ОТГ І скликання від 31 березня 2020 року

1. Про затвердження Положення про комісію з питань ТЕБ та НС при виконавчому комітеті Полонської міської ради ОТГ (в новій редакції) та її оновленого персонального складу.

Доповідає: Кулінський О.Ю. – перший заступник міського голови.

2. Про організацію проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку в  місті Полонне.

Доповідає: Кулінський О.Ю. – перший заступник міського голови.

3. Про надання дозволу на актуалізацію (оновлення) картографічної основи під містобудівну документацію (генеральний план населеного пункту) села Новоселиця.

Доповідає: Яськов В.М. – заступник міського голови.

4. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації.

Доповідає: Яськов В.М. – заступник міського голови.

5. Про внесення змін у маршрут та графік руху шкільного автобуса Бражинецького НВК«ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ».

Доповідає: Сітарський В.В. – начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету ради.

6. Про надання соціальної послуги соціального супроводу сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах.

Доповідає: Кравчук-Багінська Л.П. – начальник відділу соціальної роботи з населенням виконавчого комітету ради.

7. Про надання дозволу на порушення об’єктів благоустрою.

Доповідає: Туринський О.В. – головний спеціаліст відділу  благоустрою та екології виконавчого комітету ради.

8. Про поштові адреси.

9. Про надання дозволу на видалення зелених насаджень.

Доповідає: Туринський О.В. – головний спеціаліст відділу благоустрою та екології виконавчого комітету ради.

10. Про надання дозволу на приватизацію житла комунальної власності.

Доповідає: Продажець І.О. – головний спеціаліст юридичного відділу виконавчого комітету ради.

11. Про колективний договір.

12. Про квартирний облік.

Доповідає: Гулак В.Г. – начальник відділу комунальної власності та інфраструктури виконавчого комітету ради.

13. Про надання дозволу на виготовлення та встановлення меморіальної дошки.

Доповідає: Коблай О.М. – керуючий справами (секретар) виконавчого комітету ради.

14. Про затвердження оновленого переліку посадових осіб, уповноважених складати протоколи про адміністративні правопорушення.

15. Про виконання плану роботи виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ за І квартал 2020 року.

Доповідає: Коблай О.М. – керуючий справами (секретар) виконавчого к  комітету ради.

16. Про затвердження плану роботи виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ на ІІ квартал 2020 року.

17. Різне.

Проекти рішень - Завантажити