Проекти рішень ВК

чергового засідання  виконавчого  комітету

Полонської міської  ради ОТГ І скликання від 28 грудня 2020 року

1. Про затвердження фінансових планів комунальних підприємств Полонської міської ради ОТГ на 2020 рік.

Доповідає:  Сергійко Т.М. – начальник відділу економічного розвитку, інвестицій, регуляторної діяльності та енергетичного менеджменту.

Співдоповідають: керівники КП «Полонне тепловодопостачання» Тесля О.А., КП «Благоустрій» Будник О.В., КП «Бюро технічної інвентаризації» Павленко А.П., КНП «ПМСД Полонської міської ради Полонської об’єднаної територіальної громади» Сімчера І.В., КНП «Полонська центральна районна лікарня ім.. Н.С. Говорун» Савіцький І.Л.

2. Про міський бюджет Полонської територіальної громади  на 2021 рік.

Доповідає: Котик І.В. – начальник відділу фінансів виконавчого комітету ради.

3. Про встановлення тарифів на послуги зі збирання, вивезення  та захоронення твердих побутових відходів на території Полонської міської об’єднаної територіальної громади .

Доповідає: директор КП ПМР «Благоустрій» Будник О.В.

4. Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення КП «Полонне тепловодопостачання» на території м. Полонне.

Доповідає: директор КП «Полонне тепловодопостачання» Тесля О.А.

5. Про надання дозволу на порушення обєктів благоустрою.

Доповідає:  Пасіщук В.В. – начальник відділу благоустрою та екології виконавчого комітету ради.

6. Про надання дозволу на видалення зелених насаджень.

7. Про поштові адреси.

8. Про квартирний облік.

Доповідає:  Гулак В.Г. – начальник відділу комунальної власності та інфраструктури виконавчого комітету ради.

9. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ «Про затвердження Положення та складу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Полонської міської ради ОТГ» від 29.03.2016 року №54.

Доповідає: Маслов Р.А. – спеціаліст І категорії юридичного відділу виконавчого комітету ради.

10. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ від 23 листопада 2020 року №196  та рішення виконавчого комітету Полонської міської ради від 31 березня 2020 року №41.

11. Про колективні договори.

12. Про затвердження розширеного переліку урочистих  заходів та зустрічей,  що будуть проводитися  виконавчим комітетом ради у 2021 році.

Доповідає: Гуменюк Н.І. – головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової виконавчого комітету ради.

13. Різне.

Проекти рішень - Завантажити