Публічні закупівлі

Оголошення

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 року №1266 повідомляємо про те, що 29.12.2020 року оприлюднено повідомлення про намір укласти договір про закупівлю за результатами переговорної процедури закупівлі  електричної енергії (№ UA-2020-12-29-001904-b), джерело фінансування місцевий бюджет, сума 280 000 грн.

У зв’язку з тим, що було двічі відмінено процедуру відкритих торгів для закупівлі «Електрична енергія «ДК 021:2015: 09310000-5 — Електрична енергія» через відсутність достатньої кількості учасників, про що оприлюднені звіти про результати проведення процедури: № UA-2020-11-24-008631-c від 10 грудня 2020 року, та № UA-2020-12-11-010699-c від 27 грудня 2020 року, тому повторно розпочато закупівлю «Електрична енергія «ДК 021:2015: 09310000-5 — Електрична енергія» за переговорною процедурою закупівлі. Так як, замовником було двічі відмінено процедуру закупівлі через відсутність достатньої кількості учасників оптимальною процедурою закупівлі відповідно до п. 1 ч.2 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі» є переговорна процедура закупівлі. У зв’язку із вищенаведеним, в порядку п.1 ч.2 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі» (якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації) у замовника виникає необхідність закупівлі «Електрична енергія «ДК 021:2015: 09310000-5 — Електрична енергія» за переговорною процедурою закупівлі. За результатами проведених переговорів договір про закупівлю «Електрична енергія «ДК 021:2015: 09310000-5 — Електрична енергія» вирішено укласти з ТОВ "ХМЕЛЬНИЦЬКЕНЕРГОЗБУТ", яким надано під час проведення переговорів документи, що підтверджують його відповідність кваліфікаційним критеріям.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ТЕХНІЧНІ, ЯКІСНІ ТА КІЛЬКІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

Предмет закупівлі: «код ДК 021:2015 - 09310000-5 – Електрична енергія» (Електрична енергія)

Кількісні вимоги:

Найменування

Од. вим.

Електрична енергія

кВт/год.

Технічні та якісні характеристики:

1. Технічні та якісні характеристики предмету закупівлі, що закуповується відповідають технічним умовам та стандартам, передбаченим законодавством України діючими на період постачання товару. Якість постачання – безперервне, комерційна якість постачання.

2. Учасник-постачальник повинен забезпечувати дотримання загальних та гарантованих стандартів якості постачання електричної енергії, в тому числі, що передбачені згідно Порядку забезпечення стандартів якості електропостачання та надання компенсацій споживачам за їх недотримання, затвердженого постановою НКРЕКП від 12.06.2018 р. № 375, Закону України «Про ринок електричної енергії», Правил роздрібного ринку електричної енергії, інших нормативно-правових актів.

Згідно ст. 18 Закон України «Про ринок електричної енергії» показники якості електропостачання повинні відповідати величинам, що затверджені Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

3. Відповідно до положень пункту 11.4.6 глави 11.4 розділу XI Кодексу систем розподілу, затвердженого постановою НКРЕКП від 14.03.2018 № 310, параметри якості електричної енергії в точках приєднання споживачів у нормальних умовах експлуатації мають відповідати параметрам, визначеним у ДСТУ EN 50160:2014 «Характеристики напруги електропостачання в електричних мережах загального призначення», ГОСТ 13109-97 «Электрическаяэнергия. Совместимость технических средств электромагнитная. Нормы качества электрическо йэнергии в системах электроснабжения общего назначения».

4. Учасник визначає ціни на товар, який він пропонує поставити за Договором, з урахуванням усіх своїх витрат, які можуть бути ним понесені у ході виконання договору про закупівлю.

5. Строк поставки Товару: 31 грудня 2021 року (включно).

6. Постачальник повинен бути включений до переліку суб'єктів господарської діяльності, які мають ліцензії з постачання електричної енергії, який розміщений на офіційному веб-порталі Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

7. Місце поставки (передачі) Товару: 30500, Хмельницька область, місто Полонне, точки комерційного обліку об’єктів споживача.

8. Умови постачання електричної енергії.

Умови постачання електричної енергії замовнику повинні відповідати наступним нормативно-правовим актам:

- Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (із змінами);

- Закону України «Про ринок електричної енергії» (із змінами);

- Правилам роздрібного ринку електричної енергії (затверджених постановою НКРЕКП від 14.03.2018 р. № 312);

- іншим нормативно-правовим актам, прийнятих на виконання Закону України «Про ринок електричної енергії».