Паспортні послуги

ВАРТІСТЬ ОФОРМЛЕННЯ БІОМЕТРИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ!

з 1 листопада 2022 року

ID-КАРТКА

до 20

450,00 грн

до 10

820,00 грн

У разі втрати чи пошкодження додатково сплачується держмито

34,00 грн

ЗАКОРДОННИЙ ПАСПОРТ

до 20

856,00 грн

до 7 робочих днів

(за наявності підстав до 3 робочих днів)

1496,00 грн

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 02.10.2016 року №770 (в редакції постанови Кабінету Міністрів від 14 жовтня 2022 року №1180).

Вклеювання до паспорта громадянина України фотокартки при досягненні громадянином 25- і 45-річного віку

Перелік документів:

1.     Заява особи або її опікуна/піклувальника (відносно осіб, які визнані судом обмежено дієздатними або недієздатними) (довільна форма);

2.     2 фотокартки розміром 3,5 х 4,5 см із зображенням, яке відповідає досягнутому нею віку та виконанні з одного негатива із зображенням обличчя виключно анфас, без головного убору виготовленими на тонкому білому або кольоровому фотопапері без кутика; для громадян, які постійно носять окуляри обов'язкове фотографування в окулярах;

3.     Паспорт громадянина України

У разі подання заяви опікуном/піклувальником особи додатково подаються:

- документ, що посвідчує особу опікуна/піклувальника;

- документ, що підтверджу його повноваження.

Пакет документів подається адміністратору УАП.

Термін, протягом якого надається послуга:

Не пізніше 5 робочих днів з дати подання заявником усіх необхідних документів.

Платність/Безоплатність:

Безоплатно

Результат надання послуги:

Видача паспорта громадянина України із вклеєною фотокарткою

Інформаційна картка

У разі звернення особи для вклеювання до паспорта громадянина України фотокартки з простроченим терміном понад 1 місяць до неї застосовуються заходи адміністративного впливу відповідно до статті 197 КУпАП (санкція - попередження або накладення штрафу від 1 до 3 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян).

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2016 р. № 745 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 р. № 302" здійснюється обмін паспорта у разі досягнення 25- чи 45- річного віку особою, яка має паспорт зразка 1994 року (за бажанням) на паспорт у формі картки, що містить безконтактний електронний носій.

Державна міграційна служба України
(офіційний сайт - http://dmsu.gov.ua/)

Оформлення та видача паспорта громадянина України

Оформлення і видача паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм вперше після досягнення 14-річного віку.
Інформаційна картка

Оформлення і видача паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм у разі обміну паспорта громадянина України зразка 1994 року (у формі книжечки)  у зв’язкузі зміною інформації, внесеної до паспорта  (прізвища, імені, по батькові, дати народження, місця народження);виявлення помилки в інформації, внесеній до паспорта;непридатності паспорта для подальшого використання;досягнення 25- чи 45-річного віку особою, яка має паспортзразка 1994 року (за бажанням).
Інформаційна картка

Оформлення і видача паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм у разі обміну паспорта громадянина України (у формі картки) у зв’язку зі  зміною інформації, внесеної до паспорта  (крім додаткової змінної інформації),а саме : отримання реєстраційного номера облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб — платників податків (РНОКПП) або повідомлення про відмову від прийняття зазначеного номера (за бажанням);виявлення помилки в інформації, внесеній до паспорта;закінчення строку дії паспорта; непридатності паспорта для подальшого використання.
Інформаційна картка

Оформлення та видача паспорта громадянина України для виїзду за кордон

Оформлення та видача паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм.
Інформаційна картка

Оформлення та видача паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носіємзамість втраченого або викраденого.
Інформаційна картка

Оформлення та видача паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм  узв’язку з обміном у разі:зміни інформації, внесеної до паспорта для виїзду за кордон; виявлення помилки в інформації, внесеній до паспорта для виїзду за кордон; закінчення строку дії паспорта для виїзду за кордон; непридатності паспорта для виїзду за кордон для подальшого використання.