Увага! Ремонтні роботи.

Виробничий підрозділ «Шепетівська дистанція колії» повідомляє, що в ході виконання робіт із реконструкції колії у напрямку Шепетівка - Козятин, перегону Понінка - Миропіль працівниками КМС-120, рух автотранспорту на переїзді 108 км (дорога с.Блидні), буде припинений: - з 03.11.21 по 10.12.2021 року щоденно з 8-00 до 18-00 с послідуючим вкладанням тимчасового переїзного настилу;

15:48:19 02.12.2021

Оголошення про проведення в електронній торговій системі продажу на аукціоні нежитлової будівлі

Інформаційне повідомлення  про проведення в електронній торговій системі продажу на аукціоні нежитлової будівлі загальною площею 382,2 кв. м., за адресою: Хмельницька обл., Шепетівський р-н, м. Полонне, вул. Забілінська,79Г

10:21:03 02.12.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ про результати проведення громадського опитування жителів Кустовецького старостинського округу щодо  підтримки кандидатури на посаду старости

14:58:17 29.11.2021

Шановні жителі Полонської громади!

27 листопада 2021 року в м. Полонному відбудуться меморіальні заходи з  покладанням  квітів, встановлення лампадок і свічок до пам’ятного знака жертвам голодоморів за участю керівництва та працівників виконавчого комітету Полонської міської ради, керівників установ та організацій, представників громадських об’єднань, релігійних конфесій, молоді, громадськості. О 16:00 годині пройде загальнонаціональна хвилина мовчання.

14:45:04 26.11.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ про результати проведення громадського опитування жителів Котелянського  старостинського округу

08:13:23 24.11.2021

Шановні мешканці Полонської міської об'єднаної територіальної громади!

З настанням зимового періоду часто виникають ситуації, пов’язані з випаданням великої кількості снігу, що обмежує рух по вулицях населених пунктів громади, особливо транспортними засобами. Для своєчасного очищення вулиць та доріг на території Полонської міської об'єднаної територіальної громади прийнято рішення 20 сесії Полонської міської ради ТГ №30  від 13.10.2021 року «Про організацію снігоприбирання в населених пунктах Полонської міської ТГ у зимовий період 2021-2022 років».

10:39:54 23.11.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ про результати проведення громадського опитування жителів Онацьковецького старостинського округу

ПОВІДОМЛЕННЯ про результати проведення громадського опитування жителів Онацьковецького  старостинського округу  Полонської міської ради ОТГ щодо  підтримки кандидатури на посаду старости ПОКОТЕЛЮК Наталі Олегівни 20 листопада 2021 року відповідно до рішення 21-ї позачергової сесії восьмого скликання Полонської міської ради від 29.10.2021 року №10 було проведено громадське опитування жителів населених пунктів Онацьковецького старостинського округу щодо  підтримки кандидатури на посаду старости ПОКОТЕЛЮК Наталі Олегівни шляхом обходу жителів домоволодінь старостинського округу, які є громадянами України і мають право голосу на виборах. Відповідно до протоколу № 2 лічильної комісії отримані наступні результати:

16:44:00 22.11.2021