Новини ЦНАПу

Корисна інформація!

На виконання доручення Державної служби України з питань праці від 30.07.2020 року №Д-290/1/11-20 заявник може подати на розгляд до управління Держпраці у Хмельницькій області декларацію відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці в електронному вигляді через Портал електронних сервісів Міністерства економіки України безпосередньо у ЦНАП за посиланням https://my.gov.ua/info/servise/byservicescope-2/5085/details.

10:57:39 28.07.2021

Полонський РС УДМС інформує: закінчився термін дії ID-картки – звертайтесь до Міграційної служби

Міграційна служба Хмельниччини рекомендує власникам ID-картки звернути увагу на термін дії документа, зокрема громадянам, які оформляли паспорт вперше по досягненню 14 років. Адже паспорт громадянина України у формі ID-картки вперше видається зі строком дії на 4 роки, а при досягненні особою 18-ти років термін дії паспортного документа складає 10 років.

14:22:17 19.05.2021

ЯК ОТРИМАТИ СУБСИДІЮ З 1 ТРАВНЯ 2021 РОКУ.

Призначати житлові субсидії з 1 травня 2021 року, будуть після надання нових заяв від громадян. Крім заяви, потрібно подати декларацію про доходи та витрати, договір найму (оренди) житла (за наявності), копію договору про реструктуризацію заборгованості з оплати ЖКП (за наявності). Нові документи прийматимуть у травні-вересні 2021 року центром надання адміністративних послуг (ЦНАП) за адресою: м. Полонне, вул. Лесі Українки, 95В, (біля відділення Приватбанку). Заяву можна подати особисто, надіслати поштою або подати онлайн (через сайт Міністерства соціальної політики або через Єдиний портал електронних послуг). У декларації тепер потрібно вказувати: • площу житла; • відомості про осіб, які мешкають у квартирі або будинку; • дохід кожного з мешканців; • наявність автомобілів, з дати випуску яких минуло менше 5 років; • витрати за останній рік, що перевищують 50 тис. грн; • інформацію про купівлю безготівкової або готівкової іноземної валюти, банківських металів (на суму понад 50 тис. грн); • відомості про наявність коштів на депозитних рахунках в розмірі понад 25-кратного розміру прожиткового мінімуму.

09:27:03 06.05.2021

Електронний підпис

Одним із найзручніших засобів для користування цифровими сервісами або е-документообігом є електронний підпис, який забезпечить ідентифікацію автора електронного документа. Накладенням електронного підпису завершується створення електронного документа. Відносини, пов’язані з використанням удосконалених та кваліфікованих електронних підписів, регулюються Законами України «Про електронні довірчі послуги» та «Про електронні документи та електронний документообіг».

09:39:13 20.04.2021

Президент підписав закон щодо покращення умов надання породіллям державної допомоги «пакунок малюка»

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» щодо надання допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами та ефективного використання бюджетних коштів при фінансуванні одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» № 1359-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 30 березня 2021 року.

11:56:14 12.04.2021

«Під час «червоної» карантинної зони, Міграційна служба працюватиме у штатному режимі та надаватиме адміністративні послуги мешканцям області у повному обсязі»- начальник УДМС області Олег Паньков.

1) Олеже Михайловичу, з 7 по 18 квітня Хмельницька область знаходиться в режимі «червоної зони». Розкажіть, будь ласка, за яким графіком роботи працюватимуть підрозділи служби?

10:29:42 09.04.2021

Полонський РС УДМС інформує: порядок перевірки транслітерації у біометричних паспортних документах за допомогою електронного сервісу «Перевірка транслітерації»

Електронний сервіс «Перевірка транслітерації»- один із 15 сервісів, які запроваджені Державною міграційною службою України для зручності громадян в отриманні адміністративних послуг, які входять до компетенції служби. При оформленні біометричних паспортних документів, таких як паспорт громадянина України у формі ID-картки або паспорта для виїзду за кордон, громадяни мають можливість заздалегідь перевірити транслітерацію у них, скориставшись цим сервісом, що доступний за посиланням:  https://dmsu.gov.ua/services/transliteration.html

13:49:53 31.03.2021

Полонський РС УДМС інформує: змінили прізвище – змініть паспортні документи

Відповідно до ст. 35 Сімейного кодексу України, наречені мають право на вибір прізвища при реєстрації шлюбу. Зміна прізвища тягне за собою ряд обов'язкових правових наслідків, і в першу чергу це стосується необхідності заміни паспортних документів після одруження. В першу чергу, оформлюється паспорт громадянина України у формі ID-картки, а вже на його підставі – новий закордонний паспорт.

09:02:13 24.02.2021

«На час локдауну Міграційна служба області працює у звичному режимі та надає усі адміністративні послуги, які входять до компетенції ДМС України»- начальник Управління Олег Паньков.

Олеже Михайловичу, в період локдауну, тобто з 8 по 24 січня поточного року, за яким графіком працюватиме Міграційна служба області для отримання громадянами адмінпослуг?

16:13:03 13.01.2021