Новини ЦНАПу

До уваги мешканців громади!

Прийом громадян щодо реєстрації права власності на нерухоме майно та інше речове право тимчасово призупинено до 14.04.2024року. Дякуємо за розуміння Ви можете отримати вищевказану послугу звернувшись до будь якого реєстратора на території хмельницької області.

10:32:44 25.03.2024

До уваги мешканців м.Полонного!

У зв'язку з проведенням санітарно-епідемічної обробки приміщення ЦНАП - прийом громадян буде проводитись виключно до 12.00 год.

08:25:31 23.02.2024

Як оформити цифрову картку єВідновлення в Ощадбанку

Для отримання виплат на відбудову житла українці мають оформити цифрову картку єВідновлення. Відтепер це можна зробити й у мобільному застосунку Ощадбанку, повідомляє пресслужба фінустанови. Щоб відкрити картку й отримати допомогу, слід виконати такі дії: • Повідомити про пошкоджене майно у застосунку/на порталі Дія, якщо раніше цього не зробили. • У застосунку «Мобільний Ощад» вибрати розділ «Замовити картку».

15:02:53 22.08.2023

Урядом України затверджено розподіл субвенції на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України

Законом України «Про Державний бюджет України на 2023 рік» Мінветеранів передбачені загальнодержавні видатки за бюджетною програмою 1511050. Це субвенція з державного бюджету на виплату грошової компенсації для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, і визнані учасниками бойових дій або особами з інвалідністю внаслідок війни III групи в обсязі 3 264 682,4 тис. гривень.

11:44:57 01.06.2023

Електронний кабінет ветерана

е-Ветеран – інформаційно-довідкова онлайн система на базі Єдиного державного реєстру ветеранів війни, створена для підвищення рівня соціального захисту ветеранів війни шляхом он-лайн контролю за реалізацією їх прав та гарантій. Офіційний сайт: https://eveteran.gov.ua.

15:29:06 29.05.2023

Понад 9 тисяч біометричних документів оформлено Міграційною службою Хмельниччини протягом квітня 2023 року

Протягом квітня 2023 року Управлінням та територіальними підрозділами оформлено: ID-карток – 3,6 тис.; Паспортів громадянина України для виїзду за кордон – 5,9 тис. Нагадуємо, що дізнатися стан оформлення паспортних документів можна на офіційному сайті Державної міграційної служби України за посиланням: https://dmsu.gov.ua/services/docstate.html .

16:24:45 03.05.2023

Повністю автоматично, швидко і зручно: скасувати статус ВПО тепер можна і на порталі Дія

На порталі Дія доступна автоматична послуга для внутрішньо переміщених осіб – скасування статусу. Раніше ВПО, які повернулися на місце постійного проживання, могли скористатися цим сервісом у застосунку.   За даними Мінсоцполітики, в Україні налічується майже 5 мільйонів внутрішньо переміщених осіб. Дедалі більше українців повертаються до рідних домівок після деокупації міст і сіл або ж якщо у регіоні знизилася небезпека обстрілів. Після цього їм необхідно скасувати статус ВПО.

13:30:18 06.02.2023

Як користуватися цифровими паспортами в Дії?

Варіантів "не прийняти Дію" більше не буде — з 23 серпня кожна організація прийматиме цифрові паспорти в Дії. Відтепер вони на рівні закону мають таку ж юридичну силу, як і їхні пластикові чи паперові аналоги. Це ще один дуже важливий крок у побудові цифрової держави та входження в режим без паперів.

13:27:29 06.02.2023