Досягнення Полонської ОТГ за 2016 рік

На протязі 2016 року робота виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади була спрямована на забезпечення розвитку соціально-культурної сфери території, задоволення соціально-культурних запитів населення, підтриманню в належному стані елементів інфраструктури, упорядкуванню прибудинкових та прилеглих територій, озелененню, підтриманню естетичного вигляду історичних та інших визначних місць, а також місць масового відпочинку людей.

Втілюються у життя проекти щодо будівництва спортивних площадок, дитячих майданчиків, місць відпочинку мешканців громади, створення нових дошкільних навчальних закладів тощо.

Освітлення населених пунктів в цьому році проведено в таких населених пунктах: Новолабунь, Юровщина, Троєщина, Каленичі, Котелянка, Велика Березна, Черніївка.

Велика увага приділяється проведенню ремонтних робіт освітлення вулиць міста Полонне, це вулиці:

Л.Українки, Роксолани, Чапаєва, Мануїльського, Кіма, Гонти, Рибалки, Пушкіна, Ш.Алейхема, Героїв Майдану, Київська, Толстого.

Влаштування вуличного освітлення в с.Велика Березна

Влаштування вуличного освітлення по вулиці Роксолани, м. Полонне

Влаштування освітлення по вул. Чапаєва, м. Полонне

Ремонтні роботи дорожнього покриття:

с.Велика Барезна, капітальний ремонт дорожнього покриття, вул.Т.С.Говорун, 1000м;

с.Адамів, білощебеневе покриття, вул. Щорса, 1320м;

с.Варварівка, асфальтно-бетонне покриття, вул.Земнухова, 630м;

с.Варварівка, вул.Шевцової, 780м;

с.Черніївка, білощебеневе покриття, вул.Річна, 800м;

с.Онацьківці, капітальний ремонт покриття дороги комунальної власності, вул.Шевченко, 2750м;

Поточний ремонт покриття по вул. Герасимчука, Привокзальна, Ходякова, Юзькова.

Капітальний ремонт покриття вулиці в с.Варварівка

Капітальний ремонт дорожнього покриття вул.Говорун в с.Велика Березна

Під постійним контролем стоїть питання ремонтів, утеплення та утримання в належному стані будівель загальноосвітніх навчальних закладів, дитячих навчальних закладів, закладів культури та позашкільної гуманітарної освіти. Прикладом успішної співпраці міської ради та народного депутата Романа Мацоли стало відновлення дитячого садочка в с.Ганусине. У 2016 році вдалося відкрити першу групу, тепер у ДНЗ - 27 вихованців.

За минулий рік проведено:
Капітальний ремонт приміщень дошкільного навчального закладу «Дружба» по вулиці Заводській 16, м.Полонне;
Капітальний ремонт приміщень Полонського навчально-виховного комплексу №2 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7-дошкільний навчальний заклад» по вул. Пушкіна 51, м.Полонне;
Реконструкція існуючого матеріального складу під теплогенераторну для опалення приміщень дошкільного закладу «Сонечко», с.Юровщина;
Капітальний ремонт із заходами по енергоефективній реновації будівлі Червонівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, с.Червоне;
Капітальний ремонт із заходами по енергоефективній реновації будівлі Великокаленицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та Великокаленицького дошкільного навчального закладу «Калинка, с.Великі Каленичі;
Капітальний ремонт будівлі філії №2 Новоселицької ЗОШ І-ІІІ ст. Прислуцький НВК «ЗОШ І-ІІст.-ДНЗ», вул.Гагаріна 3, с. Прислуч;
Капітальний ремонт будівлі Новоселицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, вул.Соборна 122, с. Новоселиця;
Капітальний ремонт Ганусинського ДНЗ, с.Ганусино;
Капітальний ремонт металевої огорожі ДНЗ №2, м.Полонне;
Капітальний ремонт покрівлі Полонської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6, вул. Забілінська 79, м.Полонне;
Капітальний ремонт покрівлі нежитлової будівлі з прибудовою Полонської художньої школи по вул.Л.Українки 99, м.Полонне;
Капітальний ремонт покрівлі Варварівського сільського клубу, с.Варварівка;
Будівництво огорожі Ганусинського навчального закладу «Дивосвіт», вул.Урожайна 40, с.Ганусино;
Капітальний ремонт Новолабунської ЗОШ, с.Новолабунь;
Заміна вікон в Полонській гімназії, м.Полонне;
Ігровий майданчик ЗОШ І-ІІІ ст. №3, м.Полонне;
Футбольний корт зі штучним покриттям на території загальноосвітньої школи №3, де вже зараз проводяться  шкільні та районні змагання.

Капітальний ремонт дитячого садочка в с.Ганусино

Будівництво футбольного корту на території ЗОШ І-ІІІ ст. №3, м.Полонне

Урочисте відкриття футбольного корту (ЗОШ І-ІІІ ст. №3), м.Полонне

У першій половині 2016 року проведено ремонт семи навісних пішохідних кладок через р.Хомора в межах м.Полонне, якими користувалися багато мешканців міста з метою скорочення часу пересування з однієї частини міста до іншої, і які перебували у занедбаному, жахливому, а більшість з них в аварійному стані.

Протягом поточного року проводилась відповідна робота по встановленню та облаштуванню зупинок громадського транспорту (встановлено десять нових зупинок). В перспективі ця робота буде проводитись не тільки в межах міста Полонне, але і в інших населених пунктах об’єднаної громади.

Нова автобусна зупинка по вул.Н.С.Говорун