Перелік об'єктів комунальної власності

переліку об’єктів  комунальної

власності Полонської міської

об'єднаної територіальної громади,

що підлягають приватизації у 2019-2020 р.р.

Розглянувши лист (вх..3787 від.31.10.2019р.,вх.№166 від 17.01.2019р.) дирекції комунального підприємства «Полонне тепловодопостачання» керуючись ч.4 ст.11 Закону України «Про приватизацію державного та комунального майна», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити перелік об’єктів малої приватизації комунальної власності Полонської міської об'єднаної територіальної громади, що підлягають приватизації у 2019-2020 роках згідно з додатком 1.

2.Опублікувати перелік об’єктів що підлягають приватизації  на офіційному веб-сайті виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ та єдиній торговій системі «ProZorro.Продажі» протягом п’яти робочих днів з дати його затвердження.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва, агропромислового комплексу та сфери послуг (Бобров О. А.) та першого заступника міського голови  Кулінського О.Ю.

Міський голова            (підпис)                                        Ф.Скримський

Згідно

Секретар ради                                                                          Л.Сосун

до рішення 80-ї сесії

Полонської міської ради

від 29.11.2019р. № 4

Перелік

об’єктів комунальної власності Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади,

що підлягають приватизації у 2019-2020р.р.

Секретар ради                                                                      Л.Сосун

Пояснювальна записка

Проект рішення Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади «Про затвердження переліку об’єктів  комунальної власності Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади, що підлягають приватизації у 2019р.» підготовлений у відповідності до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ч.4 ст.  11 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», інших законодавчих та нормативних актів, що регламентують процес приватизації, враховуючи лист (вх..№3787 від.31.10.2019р., вх.№166 від 17.01.2019 р.) дирекції КП « Полонне тепловодопостачання» щодо  цілісного майнового комплексу колишнього комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства, за адресою м.Полонне, вул. Шевченка, 10. Данне  майно перебуває на балансі КП «Полонне тепловодопостачання», але у господарській діяльності не використовується та потребує додаткових витрат на утримання.

Метою прийняття рішення є активізація приватизації та збільшення надходження коштів від продажу об’єктів комунальної власності Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади до міського бюджету, зменшення витрат на утримання та оптимізація структури комунальної власності, залучення коштів отриманих від приватизації на заходи щодо реконструкції приміщення готелю «Полісся», приведення до відповідності даного обєкта всіх вимог та норм експлуатації.

Начальник відділу

комунальної власності

та інфраструктури                                                                                  В.Гулак