Проведено засідання координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності , демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми при Полонській міській раді

Дата: 27.09.2023 20:41

27.09.2023 року в приміщенні Полонської міської ради відбулося чергове засідання координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми.

Засідання відбулось за участю представників Полонського районного суду, КНП Полонської міської ради «Полонська міська багатопрофільна лікарня ім. Н. Говорун, територіального центру надання соціальних послуг ВК Полонської міської ради ОТГ, сектору «Полонське бюро правової допомоги» відділу безоплатної правової допомоги Шепетівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, структурних підрозділів виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ.

Координаційною радою були заслухані питання щодо:

• виконання Закону України «Про протидію торгівлі людьми»;
  • про роботу з профілактики домашнього насильства та насильства в учнівському середовищі в загальноосвітніх закладах Полонської ТГ.

Інформації доповідачів взято до відома, за результатами обговорень винесено відповідні рішення.

Відділ соціальної роботи з населення ВК Полонської міської ради ОТГ