Молодіжна рада Полонської міської ТГ

Молодіжна рада Полонської міської територіальної громади є консультативно-дорадчим органом при Полонському міському голові (Розпорядження №63-2024-р. від 02.04.2024р. про створення МР), що утворений з метою більш повного врахування позицій молоді при реалізації державної політики у сферах соціального становлення молоді, залучення молодого покоління в процеси духовного, економічного і соціально-культурного розвитку міста.

Основними завданнями Ради є:

1. Залучення молоді до участі у громадському житті територіальної громади шляхом розробки та реалізації молодіжних програм.
  2. Вивчення, систематичний аналіз і прогнозування соціальних процесів у молодіжному середовищі.
  3. Визначення та обґрунтування пріоритетних напрямів молодіжної політики, зміцнення правових та матеріальних гарантій молоді.
  4. Розробка рекомендацій та пропозицій щодо реалізації молодіжної політики у Полонській міській територіальній громаді.
  5. Виявлення та залучення соціально активної молоді до реалізації молодіжної політики у громаді.

Склад Ради становить 15 осіб:

Кількісний та персональний склад ради визначається розпорядженням Полонського міського голови (Розпорядження № 109-2024-р. від 21.05.2024р. про затвердження складу МР). Склад ради формується з активних громадян Полонської міської територіальної громади віком від 14 до 35 років. До структури ради входять: голова ради, заступник голови ради, секретар ради та члени (радники) ради. Термін повноважень ради становить 2 роки з моменту набуття повноважень, який відраховується з дня відкриття першого засідання новосформованого складу ради.

Рада розглядає та вирішує питання, віднесені до її компетенції та керується Положенням. (додається)