До уваги жителів громади та району!!!

В зв’язку з аварійно-відновлювальними роботами на мережі централізованого водопостачання 09.04.2021 р. з 09.30 до 16.00 будуть відключені споживачі вулиць Н.Говорун, вул.Бандери, вул.Київська, вул.Лесі Українки (від маг. «7-й континент» до ресторану «Асторія»), вул.Ак. Герасимчука (від центру міста до «Нової пошти»). Просимо вибачення за тимчасові незручності. Адміністрація КП «Полоннетепловодопостачання»

09:09:43 09.04.2021

Оголошення про конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки вартості земельної ділянки  на території Полонської міської ради

Виконавчий комітет Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки вартості земельної ділянки  на території Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади, Хмельницької області.

15:40:03 08.04.2021

ZOOM - нарада з питань проведення комплексу весняно-польових робіт

Виконавчий комітет Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади повідомляє про те, що департаментом розвитку промисловості та агропромислового комплексу Хмельницької ОДА 09 квітня 2021 року о 9:00 буде проведена ZOOM - нарада з головами територіальних громад, керівниками сільгосппідприємств всіх форм власності з питань  проведення комплексу весняно-польових робіт та обговорення проблемних питань у галузі агропромислового комплексу області.

14:20:58 08.04.2021

Позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Полонської міської ради ОТГ.

06 квітня 2021 року під голуванням голови Полонської міської ради ОТГ Скримського Ф.Ф. відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті  Полонської міської ради ОТГ.

16:08:49 06.04.2021

Шановні мешканці Полонської міської об’єднаної територіальної громади!

З приходом весни та тепла з’являється бажання бачити громаду чистою та охайною, яка так потребує нашого з вами піклування та бережливого ставлення. В цей час дбайливі господарі наводять лад у своїх оселях та на своїх присадибних ділянках, мешканці багатоквартирних будинків на прибудинковій території, представники підприємств, установ та організацій, фізичні особи – підприємці на своїй території та закріпленій за ними комунальній території.

11:22:37 02.04.2021

Результати засідання конкурсної комісії

Виконавчий комітет Полонської міської ради об’єднаної територіальної інформує про результати  конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності для виконання робіт  з проведення експертної оцінки земельних ділянок ,який відбувся 25.03.2021року.

16:32:25 30.03.2021

Головне управління ДПС у  Хмельницькій області нагадує, що в Україні триває декларування громадянами доходів, одержаних упродовж 2020 року, та нагадує про можливість повернення частини сплаченого із заробітної плати податку на доходи фізичних осіб, через реалізацію права на податкову знижку. Таке право передбачене статтею 166 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

12:16:45 28.03.2021

25 березня 2021 року о 16:30 год. – онлайн-вебінар «ЦНАП: порядок та умови надання субвенції для розвитку мережі»

На вебінарі ви дізнаєтеся, як визначатиметься порядок та умови надання субвенцій для розвитку мережі ЦНАП. Питання для обговорення: – механізм надання та використання коштів із державного бюджету; – розподілення коштів між громадами для ефективного розвитку мережі ЦНАП. Спікери: Людмила Рабчинська, заступниця Міністра цифрової трансформації України;

12:44:58 25.03.2021

Увага ремонтні роботи по лінії електропередачі

В зв’язку з проведенням планових робіт по очистці траси лінії 10 кВт, 1 квітня 2021 р.  з 9 до 17 години по вулиці Толстого (від №9 до площі Слави), вул.Старченка (№24 до 66) буде відсутнє електропостачання.

10:00:24 25.03.2021