Оголошення

Збройні Сили України потребують кваліфікованих фахівців, а нова армія – нових лідерів.

У Полонській громаді відбулась інформативна зустріч з потенційними майбутніми абітурієнтами вищих військових навчальних закладів України. Юнакам та дівчатам, які обдумують рішення пов’язати своє життя та кар’єру з військовою справою, важливо знати: держава надає можливість отримати професію, військову спеціальність та працевлаштування. ВІЙСЬКОВИЙ ІНСТИТУТ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ ТА ІНФОРМАТИЗАЦІЇ ІМЕНІ ГЕРОЇВ КРУТ пропонує:

09:42:45 15.03.2024

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ! Планові вибухові роботи на Полонському гранітному кар'єрі

До уваги мешканців громади! 14 березня 2024 року з 10.00 до 18.00 год. на Полонському гранітному кар'єрі проводитимуться планові вибухові роботи. Шановні мешканці! Нагадуємо Вам про небезпеку перебування у вибухонебезпечній зоні.

10:00:12 13.03.2024

ОГОЛОШЕННЯ про конкурс з визначення суб’єкта господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Полонської міської територіальної громади

Згідно з рішенням виконавчого комітету Полонської міської ради № 49  від 29.02.2024 року «Про організацію та проведення конкурсу з визначення суб’єкта господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Полонської міської територіальної громади», оголошується проведення конкурсу з визначення суб’єкта господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Полонської міської територіальної громади.

09:56:05 12.03.2024

Шановні жителі міста Полонне

Статтею 12 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» передбачено, що надання житлово-комунальних послуг здійснюється виключно на договірних засадах. Якщо ви користуєтесь послугами підприємства з централізованого водопостачання та водовідведення (самовільне під’єднання до мереж водопостачання та водовідведення) та не маєте укладеного договору з КП «Полонне тепловодопостачання» - це крадіжка, тому саме час це виправити.

09:52:21 05.03.2024

Шановні мешканці Полонської міської територіальної громади!

Незважаючи на війну в Україні та введення воєнного стану, з приходом весни та тепла з’являється бажання бачити нашу громаду чистою та охайною та необхідність прибрати її після зимового періоду. В цей час дбайливі господарі наводять лад у своїх оселях та на своїх присадибних ділянках, мешканці багатоквартирних будинків на прибудинковій території, представники підприємств, установ та організацій, фізичні особи – підприємці на своїй  території та закріпленій за ними прилеглій території громади.

14:21:25 28.02.2024

Увага! Важлива інформація! Ремонтні роботи по дистанції колії 28.02.2024

Шепетівською дистанцією колії 28 лютого 2024 року на переїзді 115км перегон Полонне - Понінка будуть виконуватись роботи з виправки колії. Рух автотранспорту на переїзді 115 км буде припинений з 10 - 00 до 16 - 00 год: Проїзд автотранспорту буде здійснюватись через переїзди:  118 км перегон Полонне - Хролин;  114 км ст. Понінка.

16:00:52 27.02.2024

Соціальна допомога для ветеранів та переселенців від транспортної компанії Грузар

У березні 2024 року Український компанія Грузар розпочинає реалізацію програми допомоги найуразливішим сім’ям ВПО та сім'ям учасників бойових дій, які постраждали від російської агресії. У 2024-25 роках ми плануємо надати допомогу близько 3000 сімей (орієнтовно 10 тис. перевезень різних вантажів). Допомогу отримають родини, які заповнять онлайн-анкету та нададуть підтвердження статусу ВПО або УБД. Упродовж двох місяців ми зобов'язуємось надати послуги переїзду, транспортування чи вантажників для потреб цих сімей.

14:46:23 27.02.2024

ОГОЛОШЕННЯ ВИКОНКОМ

Полонська міська рада повідомляє, що 29 лютого 2024 року о 10.00 годині в приміщенні міської ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Полонської міської ради. Орієнтовний перелік питань для розгляду на засіданні виконавчого комітету розміщено на сайті. - Перейти.

11:00:40 27.02.2024

До уваги ВПО!

Шановні сім’ї внутрішньо переміщених осіб, доводимо до Вашого відома роз’яснення  щодо можливості продовження виплати допомоги внутрішньо переміщеним особам, яким продовжено виплату допомоги до 29.02.2024, та які відповідають критеріям Порядку надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам.

20:33:03 19.02.2024