Полонської міської ради територіальної громади
тел: 2-01-40; 0979110328

ПОВІДОМЛЕННЯ Про намір зміни тарифів на платні медичні послуги

ПОВІДОМЛЕННЯ про намір зміни тарифів на платні медичні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством Полонської міської ради  «Полонська міська багатопрофільна лікарня ім. Наталії Савелівни Говорун»

15:19:23 22.04.2024

Створюємо молодіжну раду у Полонській громаді!

Полонська молодіжна рада є консультативно-дорадчим органом з питань молодіжної політики місцевого рівня. Рада покликана сприяти взаємодії міського голови, Полонської міської ради та виконавчих органів міської ради з молоддю Полонської ТГ. Вимоги до кандидата: - вік від 14 до 35 років; - обовʼязкове проживання на території Полонської ТГ; - бути креативним та мати активну громадську позицію.

14:22:43 18.04.2024

Безкоштовна практична програма для підприємців «Знаходьте нових клієнтів за кордоном» (старт навчальної частини - 23.04.2024)

Шановні колеги! Звертаємо увагу, що Google запускає безкоштовну практичну програму для підприємців «Знаходьте нових клієнтів за кордоном». На учасників чекає: - близько 2 місяців навчання та Q&A-сесій зі спікерами програми; - 100 учасників отримають менторську підтримку від експертів-практиків та безкоштовний пакет цифрових інструментів; - безкоштовний Google Ads ваучер; - знання про глобальні споживацькі тренди 2024. Завершивши програму, можна буде створити власну стратегію виходу на нові ринки, адаптувати продукт чи послуги до потреб іноземного споживача та навчитися використовувати цифрові інструменти Google і не тільки, аби залучати нових клієнтів. Формат навчання — онлайн-трансляції. У зареєстрованих учасників буде доступ до записів вебінарів та домашніх завдань, тож можна буде навчатися у власному темпі.   Навчальна частина стартує 23 квітня. Деталі та реєстрація за лінком https://bit.ly/43QoDEO З повагою, Марина Міщинська Менеджерка Агенції регіонального розвитку Хмельницької області  Майдан Незалежності буд. 2, кімн. 138а 29005 м. Хмельницький, Україна Моб.: +380 93 512 70 83 Фейсбук: Агенція регіонального розвитку Хмельницької області

13:36:29 18.04.2024

У березні 2024 року Українська компанія Грузар розпочинає реалізацію програми допомоги найуразливішим сім’ям ВПО та сім'ям учасників бойових дій, які постраждали від російської агресії. У 2024-25 роках ми плануємо надати допомогу близько 3000 сімей (орієнтовно 10 тис. перевезень різних вантажів). Допомогу отримають родини, які заповнять онлайн-анкету та нададуть підтвердження статусу ВПО або УБД.

13:35:58 18.04.2024

Повідомлення про намір щодо підвищення тарифу

Комунальне підприємство  «БТІ» повідомляє про намір зміни  вартості 1-ї норми часу на роботи та послуги, що виконуються Комунальним підприємством Полонської міської ради Полонської міської об’єднаної територіальної громади « Бюро технічної інвентаризації». Загальний розмір планового тарифу, який подається на розгляд до Виконавчого комітету становить 207,98 грн. Плановані витрати за елементами, прибуток, податок на додану вартість додаються:

15:12:43 16.04.2024

Послуги внутрішньо переміщеним громадянам від Державної служби зайнятості

Державна служба зайнятості пропонує ряд сервісів та послуг, спрямованих на сприяння у працевлаштуванні внутрішньо переміщених осіб. Послуги з працевлаштування. Пошук підходящої роботи та сприяння у працевлаштуванні, у тому числі залучення до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

10:27:56 16.04.2024

Ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин запрошують взяти участь у програмі з навчання та працевлаштування «Разом»

Оголошуємо прийом заявок на участь у програмі з навчання та працевлаштування «Разом» – унікальному проєкті для ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин, який реалізує Національна енергетична компанія «Укренерго» спільно з Українським ветеранським фондом за підтримки Lobby X, Veteran Hub та The Israel Trauma Coalition (ITC).

10:16:46 15.04.2024

Інформація щодо проведення Міжнародної виставки “URBIS” (04 – 06 червня 2024 р., м. Брно, Чехія)

Міжнародна виставка “URBIS” (04 – 06 червня 2024 р., м. Брно, Чехія) За інформацією Посольства України в Чеській Республіці у період з 04 по 06 червня 2024 року у м. Брно (Чехія) відбудеться щорічна Міжнародна виставка “URBIS”, яка є новим форматом “Smart Cities Meetup”.

10:14:49 15.04.2024

Вручення відзнак Героїв Полонської громади

11 квітня (завтра) о 11:00 у Полонському Будинку культури відбудеться посмертне вручення відзнак Героїв Полонської громади, які віддали своє життя, захищаючи суверенітет, територіальну цілісність та незалежність України. Нагороди будуть вручені сім‘ям загиблих військовослужбовців: Куцого Юрія Миколайовича Шевчука Олександра Володимировича Лебеденка Юрія Володимировича Залужного Миколи Вікторовича Вшануймо тих, хто поклав життя за долю, за волю, за незалежність і свободу єдиної України! Герої не вмирають, поки живе пам’ять про них!

17:06:13 10.04.2024

ОГОЛОШЕННЯ ВИКОНКОМ

Полонська міська рада повідомляє, що 11 квітня 2024 року о 10.00 годині в приміщенні міської ради відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету Полонської міської ради. Орієнтовний перелік питань для розгляду на засіданні виконавчого комітету розміщено на сайті. - Перейти.

11:00:56 10.04.2024