УВАГА! ЗМІНЕНО ГОДИНИ ПРИЙОМУ ТА ЛОГІН СКАЙП-ЗВ'ЯЗКУ!

Керівництво головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області регулярно здійснює особистий прийом громадян відповідно до затвердженого Графіку, з яким можна ознайомитись на інформаційній сторінці вебпорталу ГУ ПФУ в Хмельницькій області за посиланням  https://www.pfu.gov.ua/km/ в рубриці «Контакти». Під час проведення особистого прийому керівництвом, для зручності відвідувачів, також можна скористатись засобами скайп-зв’язку за логіном: live:c6a3c8852f72960d

16:21:54 06.12.2021

Шановні мешканці с.Кустівці, б’юджетні установи та інші споживачі!

Відповідно до «Порядку інформування споживачів про намір зміни тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності’’, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 року № 130, КП ’’Полонне тепловодопостачання’’ інформує  Вас про  встановлення  тарифів на централізоване водопостачання по водогону в с.Кустівці. Загальна структура  планованого тарифу  така:

11:38:14 03.12.2021

Згідно із Законом України «Про військовий обов’язок і військову службу» упродовж січня-березня триватиме кампанія з приписки до призовних дільниць громадян 2005 року народження.

Що таке приписка громадян? Звернемось до вже зазначеного Закону, стаття 14.1 «Приписка громадян України чоловічої статі до призовних дільниць проводиться з метою взяття їх на військовий облік, визначення наявних призовних ресурсів, ступеня придатності до військової служби, встановлення освітнього рівня, здобутої спеціальності або професії, рівня фізичної підготовки, вивчення особистих якостей.»

11:25:21 03.12.2021

ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ ВОЛОНТЕРІВ ПРОБАЦІЇ!

Пробація є прогресивним підходом до реалізації покарань, що забезпечує не тільки виправлення осіб, що вчинили злочин, але і сприяє їх поверненню до суспільства і створенню можливостей до змін. Для успішної реалізації зазначених цілей надзвичайно актуальним є залучення волонтерів.

11:23:26 03.12.2021

Інформаційне повідомлення про намір зміни тарифів на централізоване теплопостачання для споживачів комунального підприємства «Полонне тепловодопостачання».

На виконання вимог пункту 2 розділу II Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 № 130, КП "Полонне тепловодопостачання" доводить до відома споживачів про намір зміни тарифів на централізоване  теплопостачання   для всіх категорій споживачів.

11:14:42 03.12.2021

Увага! Ремонтні роботи.

Виробничий підрозділ «Шепетівська дистанція колії» повідомляє, що в ході виконання робіт із реконструкції колії у напрямку Шепетівка - Козятин, перегону Понінка - Миропіль працівниками КМС-120, рух автотранспорту на переїзді 108 км (дорога с.Блидні), буде припинений: - з 03.11.21 по 10.12.2021 року щоденно з 8-00 до 18-00 с послідуючим вкладанням тимчасового переїзного настилу;

15:48:19 02.12.2021

Оголошення про проведення в електронній торговій системі продажу на аукціоні нежитлової будівлі

Інформаційне повідомлення  про проведення в електронній торговій системі продажу на аукціоні нежитлової будівлі загальною площею 382,2 кв. м., за адресою: Хмельницька обл., Шепетівський р-н, м. Полонне, вул. Забілінська,79Г

10:21:03 02.12.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ про результати проведення громадського опитування жителів Кустовецького старостинського округу щодо  підтримки кандидатури на посаду старости

14:58:17 29.11.2021

Шановні жителі Полонської громади!

27 листопада 2021 року в м. Полонному відбудуться меморіальні заходи з  покладанням  квітів, встановлення лампадок і свічок до пам’ятного знака жертвам голодоморів за участю керівництва та працівників виконавчого комітету Полонської міської ради, керівників установ та організацій, представників громадських об’єднань, релігійних конфесій, молоді, громадськості. О 16:00 годині пройде загальнонаціональна хвилина мовчання.

14:45:04 26.11.2021