Проекти рішень сесій та порядки денні

Порядок денний  дев'яностої позачергової сесії І скликання
Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади

1. Про внесення доповнень до рішення 2 позачергової сесії Полонської міської ради від 29.12.2015 р.№2 «Про затвердження регламенту Полонської міської ради ОТГ».

Доповідає: Сосун Л.А. -  секретар ради.

2. Про надання дозволу на використання шкільних автобусів для підвозу медичних працівників.

Доповідає: Сітарський В.В. – начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету    Полонської міської ради ОТГ.

3. Про внесення змін до  програми Розвитку  первинної   медико – санітарної  допомоги на засадах сімейної медицини  Полонської  міської ради на 2018-2020 роки.

Доповідає: Котик І. В. – начальник відділу фінансів виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ.

4. Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Полонської міської  ради об’єднаної територіальної громади та м. Полонного на 2020 рік.

Доповідає: Котик І.В. – начальник відділу фінансів виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ.

5. Про внесення змін та доповнень в Прграму для забезпечення виконання рішень суду на 2018-2020 роки затвердженого рішенням 49-ї сесії міської ради від 25 травня 2018 року №16.

Доповідає: Герасимчук О.О – начальник юридичного відділу виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ.

6.  Про внесення змін до бюджету Полонської  міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

Проекти рішень - Завантажити