Проекти рішень сесій та порядки денні

Порядок денний вісімдесят шостої сесії І скликання
Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади

­­

1. Про приєднання Полонської міської ради ОТГ до народної ініціативи стосовно реформування  земельних відносин.

Доповідає: Шудрак І.Ю – депутат Полонської міської ради.

2. Про розгляд депутатських запитів.

Доповідає: Сосун Л.А. – секретар ради.

3. Про прийняття Програми розвитку фізичної культури та спорту у Полонській міській об’єднаній територіальній громаді на 2020-2023 роки

Доповідає:  Доповідає: Сітарський В.В.- начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ.

4. Про затвердження Програми соціальної підтримки учасників  антитерористичної операції,  операції об’єднаних сил  та членів їх сімей на території Полонської міської   об’єднаної територіальної громади на 2020 рік

Доповідає:  Гогоц Н.М – заступник міського голови.

5. Про внесення змін до Програми збереження об’єктів культурної спадщини Полонської об’єднаної територіальної громади Хмельницької області на  2019-2023 роки.

Доповідає: Ярославська Т.Є. – начальник відділу культури виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ.

6. Про затвердження звіту про виконання Програми «Громада дружня до дітей та молоді» на 2018 – 2020 роки.

Доповідає: Кравчук – Багінська Л.П. – начальник відділу соціальної роботи з населенням Полонської міської ради ОТГ.

7. Про розгляд заяв громадян щодо надання допомоги на лікування.

Доповідає:  Гогоц Н.М.- заступник міського голови.

8. Про реорганізацію   Полонського госпрозрахункового підприємства «Співчуття» шляхом приєднання до комунального підприємства «Благоустрій»

Доповідає:  Гогоц Н.М – заступник міського голови.

9. Про реорганізацію   комунального підприємства «Полонська міська лазня»  шляхом приєднання до комунального підприємства «Полонне тепловодопостачання».

Доповідає:  Гогоц Н.М – заступник міського голови.

10. Про затвердження Звіту (СЕО) стратегічну екологічну оцінку,  Сратегії розвитку Полонської міської об’єднаної територіальної громади на 2020-2027р.

Доповідає: Яськов В.М. – заступник міського голови.

11. Про надання дозволу виконавчому комітету Полонської міської ради ОТГ на розроблення Схеми санітарного очищення населених пунктів та затвердження технічного завдання на розробку Схеми санітарного очищення населених пунктів Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади ради на 25 років.

Доповідає: Туринський О.В. – головний спеціаліст відділу благоустрою та екології Полонської міської ради ОТГ.

12. Про надання згоди на безоплатну передачу майна комунальної власності  та затвердження актів приймання-передачі.

Доповідає: Крива О.В. – головний спеціаліст відділу комунального майна власності та інфраструктури виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ.

13. Про надання згоди на списання комунального майна.

Проекти рішень - Завантажити