Проекти рішень сесій та порядки денні

Порядок денний дев’яносто сьомої сесії І скликання
Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади

1. Про розгляд депутатських запитів.

Доповідає: Сосун Л.А.- секретар ради.

2. Звіт про виконання бюджету Полонської міської об’єднаної територіальної громади за 1 півріччя 2020 року.

Доповідає: Котик І.В. – начальник відділу фінансів виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ.

3. Про внесення змін до  програми Розвитку  первинної   медико – санітарної  допомоги на засадах сімейної медицини  Полонської  міської ради на 2018-2020 роки.

4. Про внесення змін до  Програми організаційної та фінансової підтримки Телеорганізації "Полонський ТВ-канал” на 2016-2020 роки.

5. Про внесення змін до Програми  розвитку та фінансової підтримки  комунальних

підприємств Полонської міської ОТГ  на 2020 рік.

6. Про внесення змін до Програминадання одноразової грошової допомоги населенню,що проживає на території  Полонської міської об»єднаної територіальної громади на 2016-2020 роки.

7. Про розгляд заяв громадян на лікування.

Доповідає:  Гогоц Н.М.- заступник міського голови.

8. Про внесення змін до бюджету Полонської ОТГ.

9. Про затвердження  Інструкції з підготовки бюджетних запитів

10. Звіт про виконання Програми надання одноразової грошової допомоги населенню, що проживає на території Полонської міської об’єднаної територіальної громади на 2016 2020 роки за 2019 рік .

Доповідає:  Гогоц Н.М.- заступник міського голови.

11.Звіт про виконання Програми розвитку та фінансової підтримки  житлово-комунальних підприємств Полонської міської ОТГ  на  2019 року/

Доповідає:  Гогоц Н.М.- заступник міського голови.

12. Про затвердження Положення про відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади у новій редакції.

Доповідає: Сітарський В.В. – начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ.

13. Про внесення змін в рішення 80-ї сесії №11 від 29.11.2019 року «Про затвердження в новій редакції структури виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади зі змінами, внесеними рішенням 93-ї сесії №23 від 19.08.2020 року»

14. Про затвердження чисельності виконавчих органів Полонської міської ради в новій редакції.

15. Про створення комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Полонської міської ради Полонської об’єднаної територіальної громади.

16. Про надання згоди на списання комунального майна.

Доповідає: Гулак В.Г. – начальник відділу комунального майна власності та інфраструктури виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ.

17. Про надання згоди на безоплатну передачу майна комунальної власності

18.Про затвердження детального плану  частини території  Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади.

Доповідає: Яськов В.М. – заступник міського голови.

Проекти рішень - Завантажити