Проекти рішень сесій та порядки денні

Порядок денний дев’яносто четвертої сесії І скликання
Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади

1. Про припинення права користування земельними ділянками.

Доповідає: Хоменко Н.М. – начальник відділу земельних відносин виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ.

2.  Про виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок.

3. Про виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

4. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) земельних часток (паїв).

5. Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок  та внесення змін до рішень сесій міської ради.

6.  Про надання дозволу на розроблення документації  із землеустрою під пасовища.

7.  Про надання у користування, передачу у власність земельних ділянок  фізичним та юридичним особам, внесення змін до рішень сесій міської ради.

8.  Про затвердження документацій із землеустрою та передачу земельних ділянок в оренду.

9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

10. Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок зі зміною цільового призначення, які розташовані за межами   с. Варварівка.

11.  Про надання дозволу на розроблення документації  із землеустрою під кладовища.

12. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

13. Про включення земельних ділянок до переліку земельних ділянок  право оренди на які пропонуються до продажу на земельних торгах.

14. Про продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення.

15. Про забезпечення учасників бойових дій (АТО/ОСС) та осіб прирівняних до них земельними ділянками.

16. Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок зі зміною цільового призначення, які розташовані за межами   с. Черніївка.

17. Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок з зміною цільового призначення.

18. Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою на розпаювання земель для ведення фермерського господарства.

19. Про внесення змін у Положення Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Полонне».

Доповідає: Сосун Л.А. – секретар ради.

20. Про підвезення учасників зовнішнього незалежного оцінювання до пунктів тестування й у зворотньому напрямку.

Доповідає: Сітарський В.В.- начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ.

Проекти рішень - Завантажити