Оголошення про оприлюднення регуляторного акта

КП «Полонська міська лазня» повідомляє про проведення оприлюднення проекту регуляторного акту: «Про встановлення тарифів на послуги міської лазні». З проектом  регуляторного акту та змістом аналізу впливу можна ознайомитися на офіційному веб-сайті виконавчого комітету  Полонської міської ради ОТГ за адресою  https://pol-otg.gov.ua/ з метою обговорення та отримання зауважень і пропозицій.

10:44:20 28.01.2022

Повідомлення про оприлюднення регуляторного акта «Про затвердження вартості проїзду на міському пасажирському транспорті»

Відповідно до ст. 28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, Закону України “Про ціни і ціноутворення“, ст. ст. 5, 10, 11 Закону України “Про автомобільний транспорт“, Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері  господарської діяльності“, з метою отримання пропозицій та зауважень оприлюднюється регуляторний  акт - проект рішення виконавчого комітету Полонської міської ради  об’єднаної територіальної громади «Про затвердження вартості проїзду на міському пасажирському транспорті» та аналіз його регуляторного впливу.

10:16:17 28.01.2022

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС «БУДУЄМО КРАЇНУ БЕЗ БАР’ЄРІВ РАЗОМ!»

З 10 грудня по 8 лютого Міністерство соціальної політики проводить конкурс на кращий соціальний проєкт чи ініціативу. Запрошуємо громадські, профспілкові, релігійні організації громади взяти участь у проєкті. Міністерство соціальної політики України в рамках Національної стратегії із створення безбар’єрного простору оголосило проведення конкурсу на кращий соціальний проєкт чи ініціативу. З 10 грудня розпочався прийом заявок від учасників. Взяти участь у конкурсі запрошують представників громадських, профспілкових, молодіжних, релігійних організацій та усіх, хто має досвід і бажання реалізовувати соціальні ініціативи у своєму місті.

20:50:41 27.01.2022

Увага! Ремонтні роботи!

Полонська дільниця Старокостянтинівського відділення АТ “Хмельницькгаз” повідомляє, що в зв'язку з аварійно-відновлювальними роботами за адресою м.Полонне вул.Юзькова біля дворового вводу будинку 44 та вул. Л.Українки біля дворового вводу будинку 53 - 28.01.2022 року будуть здійснюватись земляні роботи.

19:27:04 27.01.2022

До уваги внутрішньо переміщених осіб!!!

Автоматичне продовження  терміну дії платіжних карток  Акціонерного товариства  «Державний ощадний банк України» для виплати щомісячної  адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам припиняється. Для відновлення дії картки потрібно особисто звертатися до відділень Ощадбанку.

11:03:02 27.01.2022

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру повідомляє

За інформацією Державної служби статистики України, індекс споживчих цін за 2021 рік становив 110,0%. Відповідно до пункту 9 підрозділу 6 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України (в редакції Закону України від 30.11.2021 № 1914–IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень») індекс споживчих цін, що використовується для визначення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки земель, застосовується із значенням 100 відсотків:

11:00:54 25.01.2022

Оцінка якості адмінпослуг

Метою  запровадження  оцінки  якості  надання  адміністративних  послуг  є поліпшення  їх  якості  та,  як  наслідок,  удосконалення  механізму  взаємовідносин  між громадянами і  владою.

08:39:33 25.01.2022

Розпочато роботу веб-сайту «Гарячої лінії» з протидії торгівлі людьми

Урядовий контактний центр презентував сайт «Гаряча лінія» з протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей (сайт 1547). Головна мета якого – підвищення обізнаності українців у питаннях протидії домашньому насильству та отримання необхідної інформації щодо реагування на такі випадки.

10:50:29 19.01.2022

Оперативна інформація щодо вакцинації від COVID-19 у Хмельницькій області

За минулу добу в Хмельницькій області зроблено 2855 щеплень від COVID-19. 1018 осіб зробили перше щеплення, 1496 – два щеплення. Загалом від початку вакцинальної кампанії медпрацівники зробили 869257 щеплень від COVID-19. Всього двома дозами щеплено 419280 осіб, також 87 осіб вже отримали додаткову дозу вакцини.

14:43:47 13.01.2022