Програми підтримки та розвитку молоді

Комплексна програма підтримки та розвитку молоді Полонської міської  територіальної громади на 2024-2026 роки розроблена з метою проведення якісно нової молодіжної політики, визначеної відповідно до Конституції України, Закону України «Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні», Постанови КМУ № 579  від 2 червня 2021 р. «Про затвердження Державної цільової соціальної програми «Молодь України», Національної молодіжної Стратегії до 2030 року (ЗАТВЕРДЖЕНО Указом Президента України від 12 березня 2021 року № 94/202),  іншими законодавчими та нормативними актами щодо створення сприятливих передумов для життєвого самовизначення та самореалізації молодих громадян, підтримки їхньої інноваційної діяльності, розвитку інститутів громадянського суспільства, органів молодіжного та учнівського самоврядування, сприяння їх роботі у вирішенні нагальних проблем молоді.

Програма ґрунтується на аналізі стану і проблем розвитку української молоді а також враховує програмні вимоги і перспективи, декларовані в Національної молодіжної Стратегії до 2030 року та в обласній цільовій соціальній програмі «Молодь Хмельниччини» на період до 2025 року.

Програма побудована з урахуванням вікових меж молоді віком від 14 до 35 років включно, у тому числі дітей віком від 14 до 18 років. В Програмі визначаються загальні принципи, головні напрямки та основний зміст перспективних заходів щодо підтримки та захисту молодих громадян громади. Програма окреслює орієнтири для всіх, хто займається забезпеченням духовно-культурного та фізичного розвитку молоді, формуванням патріотичної свідомості молоді, морально-правової культури, профілактикою негативних явищ в дитячому та молодіжному середовищах, підтримкою розвитку молодіжного підприємництва тощо.

Реалізація Програми відбувається через активізацію молодіжного руху, надання йому більшої масовості та авторитетності, створення моделі взаємодії органів державної влади, органів місцевого самоврядування і громадськості у сфері молодіжної політики.

Рішення сесії про створення програми - Завантажити