Новини

Сімейні форми виховання для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Все найкраще, що є на Землі, починається з сім’ї. Без неї, як без природи, людство обійтися не може. «З родини йде життя людини» – говорить народна мудрість. Тут дитина робить свої найперші кроки, звідси вона виходить у широкий світ. У сім’ї вона навчається любові і добра.

14:56:37 06.03.2024

Служба у справах дітей виконавчого комітету Полонської міської ради ТГ інформує

13 грудня 2023 року проведено  засідання міждисциплінарної команди по питанню щодо виконання батьківських обов’язків матір’ю, діти якої перебувають на обліку  в службі у справах дітей, як такі, що опинилися в складних життєвих обставинах. На засіданні були присутні усі члени МДК: представники навчального закладу, лікарні та поліції. Також була присутня мама, з якою проведено бесіду щодо виконання батьківських обов’язків, а саме: більше уваги звертати на навчання дітей, спілкуватися з класними керівниками та виконувати їх рекомендації. Сімейний лікар зауважила на потребі у лікуванні дитини, який має серйозне захворювання, постійному зв’язку з лікарнею та періодичним оглядом дитини.

16:36:39 13.12.2023

Служба у справах дітей інформує

13 грудня 2023 року проведено  засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Полонської міської ради  під головуванням  заступника міського голови  Шамрай Тетяни Іванівни, на якому було розглянуто 13 питань, а саме:

16:24:22 13.12.2023

Патронатні вихователі – унікальна для України професія, що з'явилася в рамках соціального експерименту, початого Партнерством «Кожній дитині» у 2009 році.

У світі робота патронатними батьками – це поширена і дуже почесна практика. Що ж таке сімейний патронат? Патронат над дитиною це: тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин. Яка мета сімейного патронату?      Метою сімейного патронату є забезпечення права кожної дитини, яка опинилася в складних життєвих обставинах, виховуватися у сприятливому та безпечному сімейному середовищі.      Патронатні вихователі отримують грошове забезпечення: – два прожиткових мінімуми для дітей відповідного віку на місяць; – п’ять прожиткових мінімумів для працездатних осіб на місяць; – підтримку профільних спеціалістів.     Якщо ви:   -готові надати дітям любов, турботу та підтримку; -хочете зробити внесок у майбутнє дітей,   то ми запрошуємо вас стати патронатним вихователем.       За додатковою інформацією про сімейний патронат, роль та функції батьків у патронатні звертайтеся до служби у справах дітей Полонської міської ради.

16:10:03 05.12.2023

Надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

На законодавчому рівні визначений та затверджений порядок надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.      Статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів – це дитина, яка внаслідок воєнних дій чи збройного конфлікту отримала поранення, контузію, каліцтво, зазнала фізичного, сексуального, психологічного насильства, була викрадена або незаконно вивезена за межі України, залучалася до участі у військових формуваннях або незаконно утримувалася, у тому числі в полоні.

16:00:17 20.10.2023

17 вересня в Україні відзначається День усиновлення.

17 вересня в Україні відзначається День усиновлення. Цей день є символом милосердя і добра до людей. Аби дитинство було безтурботним, радісним і щасливим, кожна дитина потребує батьківської любові, тепла та родинного затишку. У цей день ми вітаємо усиновлювачів та тих дочок і синів, які знайшли своїх батьків в усиновленні.

09:15:56 14.09.2023