Оголошення

Хмельницька обласна рада звертається до бізнесу Хмельниччини щодо збору продуктів харчування та засобів гігієни для населення міст, де тривають військові дії

Після вторгнення в Україну російських військ є нагальна потреба допомогти людям, які терміново цього потребують у цей надзвичайно складний та відповідальний час. Звертаємося до усіх виробників та реалізаторів продукції області, які через мережі магазинів гуртом і вроздріб розповсюджують продукти харчування та засоби гігієни. Хмельницька обласна рада здійснюватиме збір продукції та її сортування, на території закладу комунальної власності обласної ради: м. Хмельницький, вул. Львівське шосе, 12.

13:25:38 28.02.2022

При обласному оперативному штабі діє гаряча лінія

При обласному оперативному штабі діє гаряча лінія +38 067 380 35 11. За цим номером можна отримати інформацію, куди можна звернутися за допомогою людям, що постраждали від війни, а також дізнатися, де може знадобитися ваша допомога, якщо ви хочете долучитися до волонтерської діяльності.

13:19:01 28.02.2022

Як діяти в разі оголошення про небезпеку

В умовах війни дуже важливо знати основні канали комунікації, де можна дізнатися про небезпеку, що може загрожувати мирному населенню, а також інструкції, як діяти в такій ситуації. Отож нагадуємо, як мешканці області можуть отримати таку інформацію. Основним способом попередження про небезпеку є сигнали сирен. Якщо почуєте звуки сирени чи сигнали гучномовця, які тривають впродовж кількох хвилин – це попередження «Увага всім»!

11:44:44 28.02.2022

До уваги жителів громади! Комендантська година на території Шепетівського району з 20.00 до 06.00 години.

Згідно наказу начальника районної військової адміністрації Анатолія Катеренчука на території Шепетівського району вводиться комендантська година з 27 лютого 2022 року з 20.00 до 06.00 години.

18:24:50 27.02.2022

До відома жителів громади!

Згідно наказу начальника обласної військової адміністрації №12/2022-н від 27.02.2022 року Сергія ГАМАЛІЯ, запровадити  на території Хмельницької області з 27 лютого 2022 року до окремого наказу комендантську годину з 21.00 до 6.00 години.

14:43:49 27.02.2022

Увага! Збір гуманітарної допомоги!

Шановні громадяни, мешканці Полонської територіальної громади! На виконання окремих доручень Полонського міського голови Скримського Ф.Ф. від 26.02.2022 р. в Полонному оголошено збір гуманітарної допомоги. Звертаємось до всіх небайдужих громадян, представників бізнесу з проханням підтримати Збройні сили України та надати допомогу у вигляді Бинт марлевий стерильний, Бинт кровоспинний тампувальний з гемостатичним засобом, Оклюзійна торакальна наліпка, термоковдра, назофарингеальна трубка, пакет перев'язувальний стерильний, Джгут кровоспинний турнікет, лейкопластир, парацетамол таб., кейвер таб, амп., дексалгін амп., рукавички медичні, налбуфін, хлоргексидин, ципрофлоксацин таб., шприци 2.0, миючі засоби.

13:52:20 26.02.2022

На території Хмельницької області вводиться комендантська година з 22.00 до 6.00

Обмеження вводяться відповідно до наказу начальника обласної військової адміністрації Сергія Гамалія. Комендантська година починає діяти з 25 лютого по всій території Хмельницької області до окремого наказу. Під комендантською годиною слід розуміти заборону перебувати на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток і посвідчень особи.

14:22:49 25.02.2022

Звернення Полонського міського голови

Дорогі земляки. Наша земля в небезпеці. Ворог підступно здійснює свої ганебні плани. Але ми будемо захищати кожен клаптик нашої землі, кожну вулицю, кожен дім. Бо це НАША земля. І ми згуртуємося сьогодні, як ніколи! Бо тільки в єдності наша сила!Зберігайте спокій! Слухайте лише офіційну інформацію! Вірте в нашу Армію, в наших Героїв- захисників! Бережіть себе і своїх близьких!Залишайтеся дома!

10:30:38 24.02.2022

Увага! Брошура у разі надзвичайної ситуації або війни

В умовах збереження загрози воєнної агресії важливо знати порядок дій при виникненні надзвичайних ситуацій, у тому числі пов’язаних з воєнними діями на території України. Правильні та вчасні дії дозволять зберегти життя і здоров’я Вам і Вашим близьким, запобігти паніці та зменшити матеріальні збитки, зберегти ресурси держави для відсічі агресору. Тож ознайомлюйтесь та поширюйте у соціальних мережах “Брошуру у разі надзвичайної ситуації або війни”.

13:03:32 18.02.2022