Проведено позачергове засідання комісії ТЕБ та НС

Вчора в ОДА відбулося позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Провів його перший заступник голови ОДА Сергій Тюрін. До участі у засіданні також долучилися члени обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, голови РДА та інші запрошені.

09:07 19.01.2022

Результати брифінгу щодо ситуації в області з COVID-19 за 18.01.2022. ВІДЕО

Вчора у ході брифінгу перший заступник голови ОДА Сергій Тюрін розповів про ситуацію в області із захворюваністю на COVID-19. Головні тези брифінгу: - За минулу добу зареєстровано 239 нових випадків COVID-19, одужало 334 особи, 11 мешканців області, на жаль, померли. За показниками епідемічної небезпеки Хмельницька область перебуває у “жовтій” зоні, всі індикаторні показники – в межах норми. Разом з тим, є низка регіонів України, що перебувають у “помаранчевій” зоні. На Хмельниччині минулого тижня дещо зросла динаміка госпіталізації, але наразі цей показник стабілізувався.

08:46 19.01.2022

Результати брифінгу щодо COVID-19 за 13.01.2022. ВІДЕО

Про ситуацію в області із захворюваністю на COVID-19 та хід вакцинальної кампанії розповів під час брифінгу заступник голови ОДА Сергій Ткачук. Основні тези брифінгу - За минулу добу зареєстровано 367 нових випадків COVID-19, з них 19 – діти, 11 медичні працівники. Розгорнуто 2087 ліжок для надання стаціонарної допомоги хворим з коронавірусом. Зараз у лікувальних закладах перебуває 633 таких хворих, 3236 – лікуються  амбулаторно.

16:59 13.01.2022

«Час настав» – новий проєкт з підтримки материнства.

Асоціація міст України інформує про новий проєкт з підтримки материнства, співорганізатором якого виступає партнер АМУ ГО «Лада» (Меморандум про співпрацю був підписаний у 2019 році). «Час настав»  - це безкоштовний навчальний онлайн курс для мам з маленькими дітьми, які вирішили повернутися на ринок праці. Незалежно від того, чи хоче вона зміни професію, чи повернутися на попереднє місце роботи чи створити власну справу, курс буде цікавим та корисним. Якщо її діти вже не дуже маленькі, але тема актуальна, теж буде актуально. Якщо дітей немає, все одно можуть зареєструватися, але тоді не всі блоки будуть актуальними.

09:18 12.01.2022

Приймаються роботи на Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» – 2022

Управління Держпраці у Хмельницькій області приймає роботи дітей на перший етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей 2022». Конкурс на обласному рівні триватиме до 15 лютого 2022 року. Запрошуємо до участі в конкурсі дітей від 6 до 18 років: учнів середніх загальноосвітніх шкіл, коледжів, ліцеїв; вихованців позашкільних навчальних закладів.

09:06 12.01.2022

Особливості перерахунку пенсій членам сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції з 01 січня 2022

З 1 січня 2022 року набули чинності зміни до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 3 серпня 2020 року № 674 «Про додатковий соціальний захист окремих категорій осіб» (далі – Постанова 674) щодо збільшення розміру адресної допомоги членам сімей загиблих (пропалих безвісти), померлих учасників антитерористичної операції.

10:29 10.01.2022

9 січня 2022 року - 78-а річниця визволення м. Полонне від фашистських загарбників

9 січня 2022 року, з нагоди 78-ї річниці визволення м. Полонне від фашистських загарбників, з метою вшанування пам’яті полеглих в роки Другої світової війни, відбулося покладання вінків та квітів до пам’ятників, пам’ятних знаків, братських та одиноких могил полеглим в роки Другої світової війни.  Вшанували героїчний подвиг і жертовність Українського народу у Другій світовій війні заступник Полонського міського голови Тетяна Шамрай,  голова районної ради Організації ветеранів України Валентин Жухевич, ветерани Другої світової війни, громадськість.

11:25 09.01.2022

«Хмельницькгаз Збут»: у січні ціна блакитного палива для населення не зміниться

Для побутових споживачів ТОВ «Хмельницькгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», кубометр у січні коштуватиме 7,99 грн. Попри цінові антирекорди на енергоресурс у країнах ЄС та вітчизняному оптовому ринку, довгострокові тарифні пропозиції компанії – «Твій газ Річний» і «Твій газ Рівномірний платіж», застрахували населення від здорожчання блакитного палива до травня 2022 року.

11:53 06.01.2022

В переддень Нового року заступники Полонського міського голови завітали з подарунками до дитячого відділення «Полонської міської багатопрофільної лікарні ім. Н.С.Говорун.»

15:06 30.12.2021