Дата: від до Скинути

«Зміни податкового законодавства на 2022 рік: що отримають громади за пропозиціями АМУ»

Сьогодні Асоціація міст України провела вебінар на тему: «Зміни податкового законодавства  на 2022 рік: що отримають громади за пропозиціями АМУ». Головним спікером вступив Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан. На вебінарі були обговорені зміни податкового законодавства, що стосуються місцевого самоврядування, які будуть запроваджені у 2022 році згідно схваленому парламентом 30 листопада Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень» (законопроект №5600).

16:40 06.12.2021

Благодійна допомога Полонській міській багатопрофільній лікарні ім. Н. С. Говорун

Сьогодні Полонська міська багатопрофільна лікарня ім. Н. С. Говорун отримала черговий подарунок  від земляка, почесного громадянина Полонного, народного депутата України 9-го скликання  - Михайла Васильовича  Макаренка. Медичний колектив закладу та керівництво Полонської міської ради ОТГ висловлюють щиру подяку за надані медичні витратні матеріали, експрес тести для виявлення Covid-19,  постійну увагу та підтримку закладу.

14:19 06.12.2021

Перерахунки пенсій з 1 грудня 2021 року в запитаннях і відповідях

У зв’язку із чим відбувся перерахунок пенсій з 1 грудня 2021 року? 1 грудня органи Пенсійного фонду здійснили перерахунки пенсій на двох підставах: у зв’язку із зміною величин прожиткових мінімумів та збільшенням розміру мінімальної заробітної плати в Україні. Відповідно до Закону  України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» з 1  грудня поточного року підвищуються:

14:13 06.12.2021

Правила роботи у жовтому та червоному рівнях епіднебезпеки

До 31 грудня 2021 року в Україні діє карантин. Державна комісія ТЕБ та НС встановила з 23 вересня 2021 року «жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території всіх регіонів України. У межах жовтого рівня заборонено: Відвідування закладів освіти, якщо на самоізоляції перебуває більш як 50% учнів та співробітників; Робота закладів освіти, в яких вакциновано менше 100% персоналу; Проведення масових заходів; Робота кінотеатрів, театрів та інших закладів культури; Робота закладів громадського харчування (окрім роботи на винос та доставки); Робота спортзалів, басейнів; Діяльність закладів з розміщення (крім готелів, санаторних і соціальних закладів); Міжобласні та міжнародні перевезення. Обмеження, передбачені жовтим рівнем, не будуть діяти, якщо всі працівники та відвідувачі матимуть один із документів:

09:44 06.12.2021

Основи кібергігієни

Корисні освітні матеріали та серіали, які допоможуть глибше розібратися в темі: Дія.Цифрова освіта — це національний онлайн-портал із розвитку цифрової грамотності, на якому можна безоплатно навчатися в захопливому форматі освітніх серіалів. Понад 800 000 громадян вже зареєструвалися та почали навчання на порталі. Освітній серіал «Основи кібергігієни» на порталі Дія.Цифрова освіта

08:54 06.12.2021

Результати брифінгу за 03.12.2021. ВІДЕО

Сьогодні про ситуацію з протидією COVID-19 у Хмельницькій області журналістам під час брифінгу розповів заступник голови ОДА Сергій Ткачук. Головні тези брифінгу: - На сьогодні рівень захворюваності в області становить 577 осіб на 100 тис. населення, показник рівня госпіталізації – 72,9% при нормативі менше 60% на 100 тис. населення. Ці два показники перевищують допустимі нормативи для визначення тієї чи іншої зони в регіоні.

15:47 03.12.2021

Сказ це небезпечно!

Сказ – особливо небезпечне вірусне захворювання всіх теплокровних тварин і людини. Відноситься до інфекційних природно-вогнищевих захворювань вірусної етіології, з ранковим механізмом передачі інфекції, ураженням центральної нервової системи. Не існує території, яка вільна від сказу взагалі.  В Україні дане захворювання реєструється в усіх областях і природно-географічних зонах.

13:36 03.12.2021

В Україні, як і в багатьох інших країнах, дозволено в певних випадках комбінувати різні вакцини проти COVID-19

Звичайно, найкраще використовувати одну й ту саму вакцину як для першого, так і для другого щеплення. Втім, якщо та сама вакцина недоступна або на першу дозу сталася важка реакція, можна щепитися за такою схемою: – 1-ша доза – AstraZeneca, 2-га – Moderna чи Comirnaty через 28 днів – 1-ша доза – Comirnaty чи Moderna, 2-га – Moderna чи Comirnaty через 28 днів Нагадаємо, що усі вакцини AstraZeneca різних виробників (Covishield, AstraZeneca-SKBio, Vaxzevria) мають однаковий склад та технологію виробництва і тому є взаємозамінними.

11:07 03.12.2021

Результати брифінгу за 02.12.21. Відео

Сьогодні перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Тюрін під час брифінгу розповів про ситуацію в області із COVID-19. Головні тези брифінгу: - Станом на 02.12.21 в області зареєстровано 594 нових випадки захворювання на COVID-19, одужало 892 особи. На жаль, зареєстровано 25 летальних випадків.

17:00 02.12.2021

У Хмельницькому відбувся навчальний семінар із енергозбереження для громад краю

Враховуючи актуальність питання реалізації політики енергоефективності на території громад Хмельницької області, для вирішення завдань стратегічного та оперативного управління енергією, Хмельницьке регіональне відділення Асоціації міст України спільно із відділом енергоменеджменту Хмельницької міської ради, на базі Центру енергоефективності, провело навчальний семінар «Енергозбереження – нагальна потреба сьогодення. Виклики та можливості» для керівників і заступників та відповідальних за енергозбереження та енергоефективність у громадах працівників громад-членів регіонального відділення АМУ.

16:20 02.12.2021