Дата: від до Скинути

Громадські роботи та роботи тимчасового характеру: користь для громади, зайнятість для безробітних

Організація громадських та інших робіт тимчасового характеру – це додатковий заробіток для безробітних та вирішення першочергових соціальних питань для органів місцевої влади, роботодавців. Представники центрів зайнятості та філій Хмельницького обласного центру зайнятості активно співпрацюють з об’єднаними територіальними громадами та роботодавцями області у цьому напрямку.

11:16 16.12.2021

Що варто знати жителям Хмельниччини про кір та вакцинацію проти кору

Кір – небезпечне вкрай заразне вірусне захворювання, що поширюється дуже швидко. 9 із 10 людей, з якими контактувала інфікована особа, теж захворіють, якщо вони не були щеплені. Як наголошують у Департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації, специфічного лікування від кору немає. А тому найкращим захистом є вакцинація. В Україні комплексна вакцина від кору, паротиту і краснухи (КПК) внесена до Національного календаря профілактичних щеплень. Вона безпечна, ефективна і забезпечує тривалий захист. Діти отримують її безоплатно.

09:15 16.12.2021

Чому важливо вакцинувати дітей від туберкульозу?

Україна входить до десяти країн світу з найбільшою кількістю випадків захворювань на туберкульоз серед населення. Кожен п’ятий хворий на туберкульоз не знає про свою хворобу і не звертається по медичну допомогу.

16:30 15.12.2021

Результати брифінгу за 14.12.2021. ВІДЕО

Вчора про ситуацію в області із захворюваністю на COVID-19 розповів журналістам під час брифінгу в.о. генерального директора ДУ “Хмельницького обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України” Микола Габрикевич. Головні тези брифінгу.

13:57 15.12.2021

Чи можна вводити  кілька вакцин одночасно?

Чи можна вводити кілька вакцин одночасно?

Одночасне введення кількох вакцин або використання багатокомпонентних (тих, які захищають від кількох хвороб) – це нормальна світова практика. Віруси, що містяться у вакцинах, значно ослаблені й  не можуть перевантажити імунну систему. Дитина піддається значно більшому навантаженню на імунітет, коли хворіє на застуду або ангіну, ніж від вакцин.

13:28 15.12.2021

Міністерство соціальної політики України оголошує конкурс «Будуємо країну без бар’єрів разом!»

Метою проведення конкурсу Мінсоцполітики на кращий соціальний проєкт / ініціативу «Будуємо країну без бар’єрів разом!» є виявлення найкращих ініціатив та успішних кейсів, реалізованих в громадах на території України фізичними особами, громадськими та релігійними організаціями, впровадження кращих практик врядування на державному рівні й на місцях через принципи прозорості, справедливості, рівності, гласності, верховенства права та прав людини. Щоб взяти участь у конкурсі потрібно заповнити відповідні форми та до 7 лютого 2022 року надсилати їх на адресу initiate_msp@ukr.net.

13:19 14.12.2021

У Вікіпедії пройде конкурс статей на теми шкільної програми

Із 1 грудня 2021 до 28 лютого 2022 року в українській Вікіпедії пройде щорічний конкурс статей «Вікіпедія для школи». ГО «Вікімедіа Україна» запрошує до участі шкільних вчителів, університетських викладачів та всіх охочих.

16:10 13.12.2021

Із січня тисячу гривень, яку отримають вакциновані громадяни України, можна буде витратити ще й на ліки – нарада у Президента

В Україні повний курс вакцинації проти COVID-19 пройшли вже понад 40% дорослих громадян. У січні 2022 року розшиться перелік товарів і послуг, які можна буде придбати на 1 тис. грн, надану державою кожному українцю, який отримав повний курс щеплень. Про це йшлося на селекторній нараді під головуванням Президента Володимира Зеленського.

15:35 13.12.2021

Послуги з перевезення залізницею та авіатранспортом на Гіді

Оформити діяльність із перевезення пасажирів, небезпечних вантажів чи відходів залізничним чи повітряним транспортом не так вже й важко. Головне — усе про те, як це зробити, можна знайти на одному ресурсі — Гіді з державних послуг. Зібрали для вас добірку послуг на Гіді про перевезення залізничним та авіаційним транспортом:

13:04 13.12.2021

У зв’язку із збільшенням у грудні поточного року розміру прожиткового мінімуму – зростають пов’язані з ним страхові виплати

Одним із пріоритетів управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області є здійснення реалізації ефективної державної політики в сфері соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійного захворювання, соціальний захист потерпілих на виробництві та їх родин за кошти Фонду соціального страхування України.

11:52 13.12.2021