Турбота про птахів взимку

Зима – важка пора для птахів. У зимовий період птахи потерпають не стільки від холоду, а від того, що не вистачає їжі. Особливо важко птахам в ті часи, коли ожеледиця і сильні снігопади, коли земля, а також гілки дерев покриті кригою і снігом.

13:07 30.12.2021

Топ-10 держпослуг, які шукали українці на Гіді з держпослуг у 2021 році

Як отримати пакунок малюка, єПідтримку, довідку ОК-7 або зареєструвати місце проживання чи отримати соціальну допомогу? Усі відповіді є на Гіді з держпослуг! Підготували добірку ТОП-10 держпослуг, які українці шукали на порталі у 2021 році.

08:40 30.12.2021

На Хмельниччині депутати облради створили міжфракційне об’єднання «За безпечне Поділля» та прийняли «Програму сприяння розвитку добровільної пожежної охорони»

Забезпечення громадської безпеки та розвиток руху добровільних пожежних на місцевому рівні є одними із пріоритетних завдань МВС України та Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Найдієвішим кроком у цьому напрямку є залучення мешканців громад з активною життєвою позицією. До популяризації добровільного пожежного руху вирішили долучитися депутати Хмельницької облради, які 22 грудня на черговій сесії створили міжфракційне об’єднання «За безпечне Поділля».

13:29 23.12.2021

Уряд виділив 1,75 млрд гривень на фінансування лікарняних і декретних допомог

Відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 № 1105-VІІІ одним із основних завдань Фонду соціального страхування України та його робочих органів є фінансування витрат, пов’язаних з наданням матеріального забезпечення, страхових виплат та соціальних послуг застрахованим особам та потерпілим від нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання.

16:52 22.12.2021

«Хмельницькгаз Збут»: борги населення перевищили пів мільярда гривень

Побутові клієнти ТОВ «Хмельницькгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», наразі винні за спожите блакитне паливо 533 млн грн. Лише за останній місяць ця сума зросла на 76 млн, попри фіксовану ціну на енергоресурс. Найбільші суми за газ боргують жителі Хмельницького, Кам’янця-Подільського, Красилова та Старокостянтинова.

15:43 22.12.2021

«Хмельницькгаз Збут»: підписники тарифу «Твій газ Рівномірний платіж» зменшили витрати у листопаді майже на 2 млн грн

Побутові клієнти ТОВ «Хмельницькгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», відчувають переваги тарифу «Твій газ Рівномірний платіж» у нинішньому опалювальному сезоні. За використане у листопаді блакитне паливо підписники вигідної пропозиції заплатять загалом на 1.92 млн грн менше, ніж сплатили б при розрахунку за фактичне споживання.

15:14 20.12.2021

Програма Президента України "єПідтримка"

Президентом України ініційовано Програму цільового фінансування вразливих категорій бізнесу, який постраждав від запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів під час пандемії COVID-19. Головна ідея Програми – підтримати бізнес, який найбільше постраждав від пандемії, та заохотити громадян до вакцинації.

10:40 20.12.2021

Проведено засідання координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми при Полонській міській раді

16.12.2021 року в приміщенні Полонської міської ради відбулося чергове засідання координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми.

10:55 17.12.2021

Ноутбук — кожному вчителю: Володимир Білик вручив сертифікати на комп’ютерну техніку громадам Шепетівщини

Сьогодні заступник голови ОДА Володимир Білик вручив сертифікати на комп’ютерну техніку представникам 15 територіальних громад Шепетівського району. Загалом освітяни Шепетівщини отримали 399 ноутбуків. Це стало можливим завдяки реалізації ініціативи Президента України Володимира Зеленського Міністерством цифрової трансформації України та Міністерством освіти і науки України проекту «Ноутбук — кожному вчителю».

16:46 16.12.2021

Громадські роботи та роботи тимчасового характеру: користь для громади, зайнятість для безробітних

Організація громадських та інших робіт тимчасового характеру – це додатковий заробіток для безробітних та вирішення першочергових соціальних питань для органів місцевої влади, роботодавців. Представники центрів зайнятості та філій Хмельницького обласного центру зайнятості активно співпрацюють з об’єднаними територіальними громадами та роботодавцями області у цьому напрямку.

11:16 16.12.2021