Дата: 18.07.2023 13:36

Сьогодні під керівництвом заступниці начальника ОВА Оксани Андрейчик відбулася онлайн зустріч з представниками територіальних громах області щодо обговорення питання здійснення делегованих повноважень у сфері державної реєстрації актів цивільного стану та реєстрація на вебпорталі Пенсійного Фонду України представників ЦНАП.

До участі у заході долучилися представники управління цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації, відділу державної реєстрації актів цивільного стану у Хмельницькій області, Головного управління Пенсійного Фонду України у Хмельницькій області та Хмельницької регіональної філії державного підприємства «Національні інформаційні системи».

Як зазначила заступниця начальника ОВА, основною метою сьогоднішнього зібрання є обговорення проблемних питань щодо надання адміністративних послуг, а саме в частині здійснення делегованих повноважень у сфері державної реєстрації актів цивільного стану та реєстрація на вебпорталі Пенсійного Фонду України представників ЦНАП, шляхи їх вирішення для покращення якості надання адміністративних послуг. “Сподіваюсь, що ця зустріч стане корисною для усіх учасників і ми зможемо скоординувати наші дії на рівні регіону для покращення якості надання адміністративних послуг”, – додала посадовиця.