Чи потрібно декларувати «ковідну тисячу»?

Програма для вакцинованих громадян «єПідтримка» вже працює на повну.  Якщо ви встигли нею скористатися ще у минулому році, то вам, напевно, цікаво, чи потрібно декларувати цю тисячу гривень. Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) розповідає, яку інформацію треба буде відобразити під час декларування.    Чи потрібно вказувати тисячу гривень як дохід?

14:46 03.02.2022

Де шукати інформацію, яку потрібно вказати у декларації?

Це ваша перша декларація і ви думаєте, що для її подання потрібно збирати купу довідок та стояти у чергах?  Насправді, ні. Більшість необхідної вам інформації можна знайти в електронних реєстрах та на порталах органів влади.  Не виходячи з дому ви можете скористатися такими вебсайтами:

14:43 03.02.2022

Сьогодні перед початком наради, присвяченій підведенню підсумків цивільного захисту за 2021 рік, голова облдержадміністрації Сергій Гамалій вручив відзнаки кращим рятувальникам та працівникам цивільного захисту Хмельниччини.

11:29 03.02.2022

Українці від 14 років зможуть отримати гроші за вакцинацію з єПідтримкою

Такі зміни в постанову щодо програми єПідтримка ухвалив Уряд. Отримувати гроші підлітки з 14 років зможуть вже із 7 лютого. Окрім цього, розширився і перелік бізнесів, які підпадають під проєкт. Тепер гроші можна буде витратити на: - освітні курси для себе або своєі? дитини - спортивні товари - канцтовари

10:53 03.02.2022

Програма медичних гарантій – 2022

Програма медичних гарантій-2022 сфокусована на потребах та безпеці пацієнта. Передусім зміцнюється фінансова захищеність українців завдяки збільшеному бюджету. Також посилюються вимоги до надавачів медичної допомоги, що покращує якість медичних послуг.

16:35 02.02.2022

2 лютого – Всесвітній день водно-болотних угідь

Кожного року 2 лютого країни світу, які мають на своїх територіях водно-болотні угіддя, у тому числі Україна, відзначають Всесвітній день водно-болотних угідь. Відзначення цього Дня приурочено до підписання світовою спільнотою 2 лютого 1971 року у місті Рамсар (Іран) міжнародної угоди – Конвенції з водно-болотних угідь міжнародного значення.

11:31 02.02.2022

У Хмельницькій обласній лікарні запрацювали відділення для діток, народжених у складних неонатальних умовах

Надання високоспеціалізованої медичної допомоги для народжених в складних неонатальних умовах відтепер доступне у Хмельницькій обласній дитячій лікарні. В закладі відкрито відділення інтенсивної терапії новонароджених та відділення постінтенсивного виходжування та постнатального догляду.

11:29 02.02.2022

Шепетівська окружна прокуратура інформує

Шепетівською окружною прокуратурою заявлено позовні вимоги про повернення у власність територіальної громади Полонської міської ради вісім земельних ділянок площею 16 га вартістю 441 тис грн. Землі були законсервовані і підлягали відновленню шляхом заліснення. Попри це, Головне управління Держгеокадастру у Хмельницькій області їх передало у власність місцевих мешканців, котрі, в свою чергу, віддали ділянки у сільськогосподарське використання.

09:56 02.02.2022

В Україні з 1 лютого розпочалася реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання 2022 року. Подати заявку можна до 9 березня.

Про це повідомив міністр науки та освіти Сергій Шкарлет у Telegram. Основна сесія з 13 навчальних предметів триватиме з 23 травня до 17 червня. За державний рахунок кожен зареєстрований учасник зможе перевірити знання з п'яти предметів. Тестування основної сесії ЗНО-2022 відбудеться за графіком:

11:53 01.02.2022