Дата: від до Скинути

15 ЛЮТОГО 2022 ПРИЙНЯТО ЗМІНИ ДО ЗУ “«ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ В УКРАЇНІ» ЩОДО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРОЗОРОСТІ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ», САМЕ ЩО СТОСУЮТЬСЯ ІТ- ТЕХНОЛОГІЙ ТА ВИКОРИСТОВУЮЧИ НАШІ ВЕБ-СЕРВІСИ ТА ІНФОРМАЦІ

1.Впровадження інформаційної системи “SMART-портал” та веб-сервіс “Поіменне голосування депутатів” відповідають вимогам змін у статті 46 після частини сімнадцятої новими частинами такого змісту: “18. Засідання ради транслюються у мережі Інтернет в режимі реального часу. Дані, що транслюються, вважаються інформацією, що підлягає обов’язковому оприлюдненню в розумінні Закону України "Про доступ до публічної інформації", зокрема, на веб-сайті відповідної ради, підлягають запису та безстроковому зберіганню даних запису на офіційному веб-сайті відповідної ради або з використанням іншого способу відкритого доступу до прямої трансляції такого засідання”

09:27 23.02.2022

СБУ оприлюднила розмови бойовиків «Л/ДНР», які днями обстрілювали мирне населення на сході країни (відео)

Співробітники СБУ отримали розмови бойовиків так званих «ЛНР» і «ДНР», які у лютому 2022 року почали ескалацію подій на Донбасі. На оприлюднених записах чути, як терористи та мешканці тимчасово окупованих територій: - між собою зізнаються, що самі влаштовують провокації та обстрілюють мирне населення; - обговорюють накопичення російських військ, у тому числі залучення чеченців «полку Кадирова»;

20:02 22.02.2022

Результати брифінгу 21.02.2022 (відео)

Сьогодні про виявлені випадки підробки COVID-сертифікатів на Хмельниччині розповіли під час брифінгу голова облдержадміністрації Сергій Гамалій спільно з т.в.о. заступника начальника Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області Володимиром Негодою, начальником відділу протидії кіберзлочинам в Хмельницькій області Департаменту кіберполіції Національної поліції України Олегом Дядиком.

16:57 21.02.2022

"За масштабами атак – це Росія". Внутрішній фронт: як Кремль розхитує Україну

Потужні кібератаки, фейкові протести, агентурні мережі та дезінформація: які інструменти використовує РФ, щоб тримати Україну у постійній напрузі Поки на окупованому Донбасі відбуваються, за останньою оцінкою Міноборони, аномальні події, – Росія штучно влаштувала найсильнішу ескалацію, – так само штучно вона розхитує  ситуацію і всередині України. У хід йдуть усі доступні їй інструменти: від масових кібератак до фейкових акцій протесту та диверсій. КІБЕРАТАКИ. ХАКЕРИ НА СЛУЖБІ ФСБ

09:19 21.02.2022

Офіційна заява СБУ щодо подій на сході України

Сьогоднішні події на тимчасово окупованій території України є черговим витком гібридної війни проти нашої держави. Весь світ бачить, що заради досягнення своїх інтересів терористи, керовані країною-агресором, здатні піти на будь-які провокації, аби вкотре безпідставно звинуватити Україну в загостренні ситуації. Офіційно повідомляємо: заяви проросійських терористів про нібито плани українських військових розпочати наступальну операцію на тимчасово окупованих територіях в Донецькій та Луганській областях є суцільним фейком, інструментом для дестабілізації та не відповідають дійсності.

08:44 21.02.2022

Пам'яті Героїв Небесної Сотні

Горить свіча і пам'яті сльоза, Додолу з неї краплями стікає, Земля ридає, плачуть небеса, Майдан Героїв з почестю ховає. Їх взяв Господь, щоб ангелом в раю В його садах довічно проживати, Вони завжди залишаться в строю, Про них народ пісні буде співати. Небесна сотня білих журавлів, Душа, яких летить під небесами, Ніхто із Вас вмирати не хотів, Хай вічна пам'ять лишиться за вами... Сьогодні туга душу розпина, Багато з вас в коханні не признались, Надворі скоро втішиться весна, Чому ж її ви, хлопці, не діждались?..

08:16 21.02.2022

Прийнято закон, за яким 10% коштів від продажу земель комунальної власності вилучатимуться до держбюджету

15 лютого 2022 року Верховна Рада України прийняла Закон України "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо зарахування акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі тютюнових виробів" (№5719 від 01.07.2021).

18:41 18.02.2022

Голови громад-членів АМУ в Хмельницькій області провели нараду із питань територіальної оборони і забезпечення роботи критичної інфраструктури

Під головуванням голови Хмельницького регіонального відділення Асоціації міст України, міського голови Хмельницького Олександра Симчишина відбулась онлайн-нарада із представниками громад-членів АМУ в області щодо питань тероборони, цивільного захисту населення та заходів забезпечення критичної інфраструктури. Участь взяли понад 30 голів громада та представників місцевого самоврядування краю.

18:40 18.02.2022

Хмельниччина констатує: хочете допомогти країні у боротьбі з ворогом — гайда до лав тероборонців!

У Хмельницькій обласній державній адміністрації під керівництвом її очільника Сергія Гамалія відбулася спільна нарада з питань практичної розбудови системи територіальної оборони краю та першочергових завдань, які постають у цій сфері перед органами місцевого самоврядування.

11:15 17.02.2022

Гройсман – Путіну: Жодне голосування чи закон від Держдуми не дає вам права взяти те, що належить українському народу

Будь-яке голосування або жоден закон, проголосований у Державній Думі Російської Федерації, не дає права Кремлю і його очільнику Володимиру Путіну торкатися територій і власності, що належить українському народу. Про це у своєму зверненні сказав лідер політичної партії «Українська Стратегія» Володимир Гройсман.

11:02 17.02.2022