В області триває робота над створенням мережі спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства

Дата: 20.07.2023 11:52

Сьогодні в обласній військовій адміністрації відбулося засідання регіональної комісії з питань схвалення пропозицій щодо напрямків спрямування та розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на створення мережі спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі. Провів засідання заступник начальника ОВА Володимир Юр’єв. Фото без опису

Розпочинаючи роботу комісії, Володимир Юр’єв вкотре наголосив на необхідності розширення мережі спеціалізованих установ з підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

Також, він нагадав, що на засіданні Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми, яке відбулося 1 грудня 2022 року було розглянуто питання планування використання коштів субвенції у 2023 році для створення спеціалізованих служб допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства. Тоді ж було підняте питання про необхідність залучення коштів державної субвенції у Меджибізьку територіальну громаду для облаштування притулку для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

Відтак, члени комісії одноголосно підтримали спрямування та розподіл субвенції з державного бюджету місцевому бюджету Меджибізької територіальної громади для реконструкції, реставрації, капітального та поточного ремонту наявних приміщень, придбання предметів, матеріалів, обладнання та інвентарю для Меджибізького центру надання соціальних послуг, структурним підрозділом якого є вищезгаданий притулок.