Кампанія зі щеплення від поліо. Що потрібно знати батькам?

У відповідь на спалах поліомієліту в Україні організована кампанія зі щеплення дітей, які пропустили (або не зробили взагалі) вакцинацію, передбачену Національним календарем профілактичних щеплень. Через низький рівень охоплення щепленнями поліовірус циркулює в країні й загрожує можливою появою невиліковного паралічу у невакцинованої або не повністю вакцинованої дитини. Хто це буде – передбачити неможливо, проте захист від таких наслідків хвороби є. І це – вакцинація проти поліо.

15:20 24.02.2022

Президент підписав указ про запровадження воєнного стану в Україні, Верховна Рада його затвердила

Президент Володимир Зеленський підписав Указ № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні». Народні депутати затвердили цей документ 300 голосами. Згідно з указом, воєнний стан запроваджується з 5:30 24 лютого 2022 року строком на 30 діб. Таке рішення ухвалено у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України та на підставі пропозиції Ради національної безпеки і оборони й відповідно до українського законодавства.

09:26 24.02.2022

Звернення Міністра оборони України Олексія Резнікова

Дорогі Українці! Ворог почав інтенсивні обстріли наших підрозділів на сході, а також центрів військового управління і аеродромів в інших регіонах. Українська армія тримає оборону і дає відсіч російським військам.

08:56 24.02.2022

Росія розпочала нову військову операцію проти нашої держави, по всій території України запроваджується воєнний стан

Сьогодні вранці Росія розпочала нову військову операцію проти нашої держави. Це нічим не виправдане брехливе й цинічне вторгнення. Відбуваються удари по військових та інших важливих оборонних об’єктах, атаковані прикордонні підрозділи, деградувала ситуація на Донбасі. ЗСУ, всі спеціальні та силові служби держави підняті за тривогою. В екстреному режимі працює Рада національної безпеки і оборони.

08:55 24.02.2022

24 лютого опівночі в Україні буде введено надзвичайний стан

24 лютого опівночі в Україні буде введено надзвичайний стан строком на 30 діб. Верховна Рада України голосами 335 парламентаріїв затвердила Закон «Про затвердження Указу Президента України «Про введення надзвичайного стану в окремих регіонах України» (реєстр. № 7108).

21:00 23.02.2022

Результати брифінгу 23.02.2022 (відео)

Сьогодні про ситуацію щодо  введення надзвичайного стану на всій території України розповів під час брифінгу голова облдержадміністрації, керівник зони територіальної оборони Сергій Гамалій. До участі у брифінгу долучилися військовий комісар Хмельницького ТЦК та СП, полковник Костянтин Радченко, начальник УСБУ у Хмельницькій області Тарас Цюцюра, начальник ГУ ДСНС України в Хмельницькій області Едуард Братко, начальник ГУНП у Хмельницькій області Руслан Герасимчук, прокурор Хмельницької області Олексій Олійник, командир військової частини А3053 НГУ, підполковник Богдан Богдан, командир окремої бригади ЗСУ, підполковник Валентин Бігус.

15:53 23.02.2022

Проведено чергове засідання комісії ТЕБ та НС

Сьогодні в ОДА відбулося чергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Провів його перший заступник голови ОДА Сергій Тюрін. До участі у засіданні також долучилися члени обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, голови РДА, ТГ та інші запрошені.

15:51 23.02.2022

РНБО під головуванням Володимира Зеленського ухвалила рішення про запровадження надзвичайного стану

Президент України Володимир Зеленський провів засідання Ради національної безпеки і оборони України, під час якого було ухвалено рішення про запровадження надзвичайного стану на всій території України, окрім Донецької та Луганської областей, де триває Операція об’єднаних сил.

15:50 23.02.2022