Дата: 17.08.2023 11:49

Полонською міською радою, в період з 17 серпня 2022 року  по 17 серпня 2023 року проведено громадське обговорення проєкту рішення сесії Полонської міської ради «Про ліквідацію Котюржинецької початкової школи Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади».

Відповідно до умов громадського обговорення, оприлюднених на офіційному сайті Полонської міської ради, усі бажаючі могли надати пропозиції (зауваження) на поштову чи електронну адресу відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ, а також, отримати консультації з питань, що винесені на обговорення.

За час проведення громадського обговорення пропозиції чи зауваження з даного питання не надходили.