На Хмельниччині стартувала весняна посівна кампанія

Хмельниччина наразі залишається великим продовольчим та гуманітарним центром, де акумулюється і надається величезна допомога регіонам. Аграрії області продовжують виконувати свою роботу: вносять добрива, розпочинають сівбу ярих культур, щоб хліб завжди був на столах наших громадян, військових, які захищають сьогодні Україну, тому питання проведення комплексу весняно-польових робіт на даний час є пріоритетним. На цьому наголосив начальник Хмельницької ОВА Сергій Гамалій.

15:13 17.03.2022

В Україні - загальнонаціональна хвилина мовчання для вшанування пам'яті загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації.

Згідно з указом Президента Володимира Зеленського №143/2022, хвилина мовчання проводитиметься щодня о 9:00, її будуть оголошувати у всіх засобах масової інформації.

10:29 17.03.2022

Світ повинен офіційно визнати, що Росія стала державою-терористом – звернення Президента України

Мудрий народе сильної країни! Нарешті вдалося звільнити з полону мера Мелітополя. Нашого українського Мелітополя, який не підкорився й не підкориться окупантам. Іван Федоров на свободі. Говорив із ним сьогодні. Російські військові викрали його ще 11 березня, намагалися схилити до колаборації. Але наш хлопець витримав. Не здався. Як витримуємо ми всі. Ви всі. Як ми всі не здаємося. Бо ми – українці. І завжди захищаємо своїх і своє.

09:46 17.03.2022

warcrimes.gov.ua – головна платформа збору доказів злочинів РФ

Вся країна обороняється, відбиває атаки ворога і допомагає потерпілим, а ще – збирає докази варварської агресії Російської Федерації та її воєнних злочинів. Бо для кожного з нас справедливе покарання ворога так само важливе, як і перемога.

11:20 16.03.2022

Сьогодні добровольцями є всі, хто відчуває вільний поклик до захисту України – звернення Президента Володимира Зеленського

Бажаю здоров?я, шановні українці, українки! Гарна погода, яку ми тепер майже не помічаємо. Чисте небо, якого сьогодні над Києвом немає. Над Києвом та іншими містами нашої держави. Через ракетні удари, сліди від ворожих літаків. Вулиці тихі, але я знаю, я вірю, що це не надовго. Не назавжди. Для того й працюємо. Для того й боремося. Для того й не віддаємо свого. Сьогодні ми відзначаємо суто наше, українське свято – День добровольця.

15:03 14.03.2022

Евакуація, житло, аптеки, проїзд блокпостів, відновлення документів – нові можливості від Юридичного порадника для ВПО

Юридичний порадник для ВПО повністю перезавантажив свою роботу. Наразі за допомогою чат-бота переселенці можуть знайти інформацію про можливість евакуації, проїзд блокпостів, доступне житло, працюючі аптеки та магазини, особливості виїзду та перебування за кордоном, а також – про можливість відновлення особистих документів, виплату пенсії та багато іншого.

15:01 14.03.2022

Росію та Білорусь відсторонили від участі в Універсіаді-2022

Міжнародна федерація студентського спорту (FISU) усунула Росію та Білорусь від участі у змаганнях під егідою організації. «Російські та білоруські спортсмени разом з офіційними особами національних федерацій студентського спорту не братимуть участі у змаганнях та заходах FISU як мінімум до кінця 2022 року. Два студентські чемпіонати світу FISU в Росії та чемпіонат світу FISU серед студентів у Білорусі, заплановані на 2022 рік, раніше були скасовані.

14:32 14.03.2022

Завдяки Хмельницькій обласній службі зайнятості  працевлаштовано 1,6 тис. осіб

Завдяки Хмельницькій обласній службі зайнятості працевлаштовано 1,6 тис. осіб

З початку року майже 1,5 тис. роботодавців поінформували службу зайнятості про потребу у кваліфікованих працівниках в області. У базі даних Хмельницької обласної служби зайнятості налічувалось 4,3 тис. вакансій, а середній розмір оплати праці становив  8392 грн.

13:35 14.03.2022

Сьогодні відзначають День добровольця.

Сьогодні відзначають День добровольця. Це особлива дата для всіх нас. Бо коли Україна опинилася в небезпеці – кожен став добровольцем! І з власної волі, без жодного примусу, починає робити те, що може: брати до рук зброю і захищати Батьківщину надсилати тепловізори, шоломи, бронежилети чи оптику для армії рятувати людей з-під завалів і навіть приймати пологи під обстрілами виходити на мітинги з українськими прапорами під дулами танків РФ передавати ліки та харчі у заблоковані міста

13:34 14.03.2022

Переможемо завдяки нашому вмінню гуртуватися та завжди пам?ятати про своїх – звернення Президента України Володимира Зеленського

Міцний народе незламної країни! Сьогодні 18-й день. 18-й день нашої війни за життя, за Україну, за незалежність. Початок сьогоднішнього дня був чорним. Російські ракети та авіабомби знову били по нашій державі. Від сходу до заходу. 30 ракет на одну тільки Львівську область. Унаслідок обстрілу Міжнародного центру миротворчості та безпеки загинули 35 людей, ще 134 людини отримали поранення. Там не відбувалося нічого, що могло б загрожувати території Російської Федерації. І всього лише за 20 кілометрів звідти – кордони НАТО.

09:03 14.03.2022