Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 17.08.2023 11:44

17 серпня 2023 року проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Полонської міської ради під головуванням заступника міського голови Шамрай Тетяни Іванівни, на якому було розглянуто 17 питань, а саме:

1. Про доцільність позбавлення батьківських прав батька відносно його малолітньої дитини.

2. Про надання дозволу на вчинення правочину, а саме договору дарування нерухомого майна, де є зареєстровані малолітні діти – три питання.

3. Про надання дозволу на реєстрацію місця проживання неповнолітньої та малолітньої дитини без згоди батька – два питання.

4. Про визначення місця проживання дітей з одним з батьків – два питання.

5. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів – три питання.

6. Про влаштування дітей, позбавлених батьківського піклування до закладу освіти на повне державне забезпечення – два питання.

7. Про встановлення опіки над дитиною, позбавленою батьківського піклування.

8. Про встановлення опіки над майном дітей-сиріт.

9. Про утримання та виховання малолітніх в сім’ях опікунів та виконання покладених на них обов’язків.

10. Про затвердження та перегляд індивідуального плану соціального захисту дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах, дітей, які залишились без батьківського піклування, дітей-сиріт, дітей, позбавленого батьківського піклування.

Засідання комісії відбулося за присутністю усіх  членів комісії. Питання розглянуті та задоволені.

Служба у справах дітей

виконавчого комітету Полонської міської ради   ОТГ