Готуйте свої серця до фантастичних емоцій! Адже харизматичний, популярний мега-позитивний український співак Олександр Кварта здивує усіх!

Дата: 17.08.2023 16:51

В концертній програмі настільки різножанрова палітра, що глядачі сповна відчують усі відтінки багатобарвної авторської музики!

В концерті ви почуєте вже улюблені глядачами пісні («Струмочок», «Попурі», «Мамо»), а також нові, написанні під час війни, але так само пронизані світлом.

Веселі запальні ритми, ніжна лірика, колоритний спів та позитивні емоції, отримані на концерті Олександра Кварти, будуть супроводжувати Вас ще дуже довгий час!

За кошти, виручені на концертах Олександра, вже було придбано декілька автівок, тепловізорів, та дронів для ЗСУ. Мета концерту не тільки донести красу української пісні, а ще й зібрати кошти на потреби наших захисників.
Авторські пісні!
Повністю український контент!
Фантастична атмосфера новітньої української музики!
Подаруйте собі та близьким незабутні емоції «Сонця», та разом допоможемо наблизити таку жадану Перемогу!

ЖИВИЙ ЗВУК!
Телефон для довідки: 0685809571