Дата: від до Скинути

13 ЧЕРВНЯ УРЯД УХВАЛИВ ПОСТАНОВУ №601, ЯКОЮ ПЕРЕДБАЧЕНО ЗАПРОВАДЖЕННЯ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНОГО ПРОЄКТУ З УДОСКОНАЛЕННЯ ПОРЯДКУ НАДАННЯ НАСЕЛЕННЮ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ

Метою прийняття документу є створення умов для максимального спрощення процедури звернення громадян за субсидією для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та пічного побутового палива і забезпечення швидкого прийняття рішення щодо її надання.

08:15 20.06.2023

До уваги ВПО, які мешкають на території Полонської ОТГ

Шановні внутрішньо переміщені особи, які мешкають на території Полонської ОТГ, - Хмельницький обласний благодійний фонд  «Подільська перлина»  має можливість надати для Вас ліжка дорослі та дитячі в комплекті з постільною білизною, матрацами та подушками. Для необхідності сформувати потребу,  просимо Вас,  до 23 червня 2023 року звернутися до відділу соціальної роботи з населенням ВК Полонської міської ради ОТГ (приміщення міської ради) для формування списків з потребами.

14:23 19.06.2023

З Днем Фермера України!

Шановні фермери! Прийміть найщиріші вітання з Днем Фермера України, який в нашій державі відзначають 19 червня! Тернистим був шлях становлення українського фермера. Але Ви вистояли. Фермерський рух народився разом з незалежною Україною і сьогодні є надійним гарантом розвитку аграрного сектору економіки держави.

07:00 19.06.2023

Щороку 18 червня дільничні поліції відзначають своє професійне свято – День дільничного інспектора поліції в Україні.

Дана професія по праву вважається однією з найвідповідальніших та найважчих оскільки посадові обов’язки дільничних дуже різноманітні. Зокрема це: захист прав та законних інтересів громадян від протиправних посягань, охорона громадського порядку, профілактична робота з громадянами тощо. Саме від професійності роботи дільничного інспектора поліції залежить спокій та впевненість жителів громади. Це нелегка робота. У будні й свята, вони першими реагують на людську біду та приїжджають на місце злочину.

07:00 18.06.2023

ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ НА ВОДІ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА БАТЬКІВ

Літо — прекрасна пора, коли стовпчики термометрів показують понад 25 градусів. Вода в річках, озерах, водоймах і морі  поступово прогрівається і відкривається пляжний сезон. А це означає, що не буде зайвим ще раз обговорити всі правила поведінки на воді для дітей, адже саме вони найчастіше наражаються на небезпеку.

14:53 15.06.2023

Повідомлення суб’єктом підприємницької діяльності, який використовує пестициди та агрохімікати

Повідомляємо Вас, що Товариством з обмеженою відповідальністю «Полонне-Агро» буде проведено внесення ЗЗР в нічний час по посівах ярого ріпаку, що межує з населеними пунктами м.Полонне Шепетівського району Хмельницької області. Відповідальна особа за обробку головний агроном Сінчук Олександр Валерійович, контактний телефон 067-381-55-82. Обробка буде проводитись з 16 по 18 червня 2023 року.

09:48 15.06.2023

Працюй та навчайся завдяки ваучеру

Хмельницька обласна служба зайнятості пропонує громадянам безоплатно підвищити свій освітньо-кваліфікаційний рівень, пройти перепідготовку чи підвищити кваліфікацію.  Ваучер на навчання – документ встановленого зразка, який видається деяким категоріям громадян для здобуття нового фаху або підвищення кваліфікації за вже набутою спеціальністю, а роботодавцеві дозволяє отримати персонал з необхідною кваліфікацією.

16:59 14.06.2023

ОБЕРЕЖНО БОТУЛІЗМ!

Вживання виготовлених у домашніх умовах консервів, в'яленої, копченої, солоної риби й інших продуктів харчування, придбаних в місцях несанкціонованої торгівлі, може призвести до захворювання на ботулізм! Масовий мор риби почався на Дніпропетровщині внаслідок терористичного знищення росіянами Каховської ГЕС. Десятки тисяч риб залишилися на обмілілих водоймах. Така ж ситуація найближчими днями може розвинутися в інших постраждалих регіонах країни.

14:55 13.06.2023

Допомога нужденним жителям Херсону продовжується!

Дуже дякуємо всім мешканцям Полонської громади, хто приєднався до збору допомоги для постраждалих жителів Херсону! Це надихає, дає сили та надію! Українці! Ми сильні, стійкі, добрі та готові згуртуватися у боротьбі зі злом! Збір продовжуємо в приміщенні міської ради за адресою вул.Л.Українки 114.  Все, що ми робимо, ми робимо разом. Заради людей і майбутнього нашої України!

14:14 13.06.2023