Дата: від до Скинути

Діти мають право на всі види правових послуг від системи БПД: як їх отримати — у новому лендингу

Як система безоплатної правової допомоги може допомогти дітям — дізнайтеся з посадкової сторінки (лендингу), створеної в межах кампанії про безбарʼєрний доступ до правових послуг. Держава гарантує дітям усі види правової допомоги від системи БПД: первинну, наприклад, фахівці системи проконсультують щодо державних гарантій та пільг для дітей, та вторинну — юристи і адвокати допоможуть, зокрема, у справах, які стосуються оформлення аліментів чи стягнення заборгованості на утримання дитини, сприятимуть у розвʼязанні інших правових питань.

13:34 02.06.2023

На Хмельниччині під час нересту викрито 124 порушення

Від початку дії нерестової заборони Хмельницькі рибоохоронці здійснили 67 рибоохоронних рейдів та викрили 124 порушення правил рибальства. Серед них 66 протоколів за ч. 3 ст. 85 КУпАП (риболовля з перевищенням знарядь), 18 протоколів за ч. 4 ст. 85 КУпАП (вилов риби з застосуванням заборонених знарядь лову) та 13 – за ст. 88-1 КУпАП (порушення порядку придбання чи збуту об’єктів тваринного світу).

09:35 02.06.2023

Обовʼязок місцевої влади – забезпечити наявність і доступність укриттів цілодобово – звернення Президента України

Дорогі українці! Завершується цей довгий і важкий день. Передусім мої співчуття рідним і близьким тих, чиї життя забрала Росія, забрали російські удари. Ми робимо максимум, щоб захистити людей. Не було такої міжнародної зустрічі, не було таких міжнародних переговорів, на яких не порушувалося б питання ППО для України.

23:00 01.06.2023

Міжнародний день захисту дітей

Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей ‒ прекрасне свято радості та надії. Саме в дітях продовження роду людського й здійснення своїх мрій і сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти зросли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. Напередодні Дня захисту дітей міжнародною організацією Юнісеф надано демісезонний одяг для дітей внутрішньо переміщених осіб.

15:19 01.06.2023

Повідомлення про планову діяльність ТОВ "Полонський щебеневий кар'єр"

Відповідно до вимог Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» ТОВ «Полонський щебеневий кар’єр »розробляє Звіт з оцінки впливу на довкілля Полонського родовища з метою промислового видобування мігматитів і гранітів, придатних для виробництва щебеню будівельного та каменю бутового, яке розташоване за 3,5 км на північний схід від м. Полонне у Шепетівському (до 2020 р. Полонському) районі Хмельницької області.

11:51 01.06.2023

Кавовий бізнес, фітнес клуб: як впроваджується програма «єРобота» на Хмельниччині

Від 50 до 250 тисяч гривень на відкриття та розвиток власного бізнесу. У рамках урядового проекту «єРобота: Своя справа» українці можуть отримати мікрогрант та на отримані кошти придбати обладнання, закупити сировину чи матеріали, оплатити оренду приміщення тощо.

11:46 01.06.2023

Урядом України затверджено розподіл субвенції на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України

Законом України «Про Державний бюджет України на 2023 рік» Мінветеранів передбачені загальнодержавні видатки за бюджетною програмою 1511050. Це субвенція з державного бюджету на виплату грошової компенсації для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, і визнані учасниками бойових дій або особами з інвалідністю внаслідок війни III групи в обсязі 3 264 682,4 тис. гривень.

11:44 01.06.2023

З днем захисту дітей!

Дорогі діти! Шановні батьки! Від імені Полонської міської ради ОТГ, виконавчого комітету та від себе особисто щиро вітаю вас із світлим  святом – Міжнародним Днем захисту дітей! Дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій. Діти – наше майбутнє, а значить – майбутнє України. І саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля.

08:44 01.06.2023

Повідомлення суб’єктом підприємницької діяльності, який використовує пестициди та агрохімікати

ТОВ «Енселко-Агро» повідомляє що в с.Кустівці, с.Білецьке та с.Голубча буде проведено обробку посівів із застосуванням пестицидів та агрохімікатів агропідприємством ТОВ «Енселко-Агро», в  урочищі територія Полонської ОТГ, яке межує з населеним пунктом с.Сасанівка, с.Хижники, с.Крачанівка. Відповідальна особа за обробку, контактний телефон – фахівець з технологій Сотолюк І.Л. тел. 0504440743.

15:31 31.05.2023

Цифровізовано реєстрацію надавачів соціальних послуг завдяки новій підсистемі ЄІССС

Мінсоцполітики продовжує цифровізовувати соціальну сферу та послуги задля зручності громадян та ефективності роботи працівників органів соцзахисту, а також з метою усунення корупційних ризиків. Зокрема, впроваджує Реєстр надавачів та отримувачів соціальних послуг (Реєстр), який є підсистемою Єдиної інформаційної системи соціальної сфери (ЄІССС).

11:28 31.05.2023