День Героїв

Дата: 23.05.2024 16:00

23 травня в Україні відзначають День Героїв – борців за волю України усіх часів. У Полонному відбулось зібрання з нагоди Дня Героїв. Жорстока боротьба за незалежність України продовжується і зараз.
Свідченням того є алея слави з портретами наших земляків, яка сьогодні поповнилась новими іменами – Героями російсько-української війни: - Ігор Скоропадський - Сергій Тригуба - Віктор Сарнацький - Дмитро Рибачок - Костянтин Онопрієнко - Вадим Огойко - Сергій Мілігула - Віктор Марищук - Олег Даниленко - Віктор Горобець - Денис Блонський Вшановуючи пам'ять синів України, які самовіддано боролись за Батьківщину, сьогодні було вручено державні нагороди родинам загиблих Героїв.

За участі Полонського міського голови Франца Скримського, начальника Шепетівської районної військової адміністрації Олексія Глушакова та начальника Шепетівського районного ТЦК та СП, полковника Сергія Царука ордени “За мужність” ІІІ ступеня посмертно отримали: - Рибачок Павло - Апарін Богдан - Залужний Микола - Кукуруза Микола - Дуліч Володимир

Низько схиляємо голови перед пам’яттю і подвигом славних синів України – Героїв усіх часів, які душу й тіло поклали за нашу свободу.