Служба зайнятості та партнери консолідують зусилля задля працевлаштування жінок

Хмельницька обласна служба зайнятості, в рамках співпраці з Благодійною організацією «Всеукраїнський благодійний фонд «ГОРЄНІЄ»», проводить інформаційно-роз’яснювальну роботу серед жінок про можливість взяти участь в проєкті «Підтримка економічного процвітання жінок та внутрішньо переміщених осіб в Україні» (SEW Ukraine).

10:08 25.05.2023

Порядок відновлення документів, що підтверджують право власності на нерухоме майно (інструкція)

У рамках проєкту «Сприяння правосуддю перехідного періоду та захист прав внутрішньо переміщених осіб та людей, що постраждали від збройного конфлікту», що реалізується за підтримки Європейського Союзу та Норвезької ради у справах біженців (NRC), Благодійним фондом «Право на захист» розроблено інструкцію щодо порядку відновлення документів, що підтверджують право власності на нерухоме майно.

11:10 24.05.2023

22-26 травня – Всеукраїнський тиждень громадського здоров’я

22 травня стартує Європейський тиждень громадського здоров’я. Традиційно Україна долучається до активностей та цьогоріч Всеукраїнський тиждень громадського здоров’я, ініційований Центром громадського здоров’я, проходить під гаслом #Профілактика Рятує Життя та присвячений темі профілактиці захворювань.

10:36 24.05.2023

Змагання до Дня Героїв

23 травня у Полонській міській територіальній громаді відбулися змагання з легкої атлетики, присвячені Дню Героїв. У змаганнях взяли участь понад 150 учнів закладів загальної середньої освіти нашої громади. Визначали найкращих у метанні ядра та в бігу на короткі та середні дистанції. Організатори заходу: відділ освіти, молоді та спорту ВК Полонської міської ради ОТГ та Полонська дитячо-юнацька спортивна школа. Завдяки захисникам України, діти мають можливість зростати та розвиватись. Слава ЗСУ!

15:14 23.05.2023

Статус безробітного: оновлено порядок реєстрації в службі зайнятості

Постановою Кабінету Міністрів України від 30.03.2023 № 446 внесені зміни до Порядку реєстрації, перереєстрації зареєстрованих безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу. Відповідно до нововведень, що набули чинності 10 травня 2023 року:

15:13 23.05.2023

Як оформити банківську картку єВідновлення?

В Україні стартувала програма єВідновлення, яка дає громадянам можливість отримати кошти від держави на ремонт пошкодженого внаслідок війни житла. Для зарахування коштів необхідно відкрити спеціалізований рахунок єВідновлення в одному з банків-учасників програми, роз’яснюють у Міністерстві розвитку громад, територій та інфраструктури України. Наразі це можна зробити двома способами:

16:33 22.05.2023

ІНСТРУКЦІЯ з питань отримання грошової допомоги на ремонт пошкодженого житла: «єВідновлення»

1. Щодо отримувачів компенсації Дана компенсація передбачена для власників приватних будинків і квартир, які містяться на звільненій території і де не було зроблено ремонт власними силами. 2. Як можна отримати грошову допомогу?

16:29 22.05.2023

ВНЕСЕНО ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ПРИЗНАЧЕННЯ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ

18 квітня 2023 року Кабінет Міністр України ухвалив постанову “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо надання окремих видів грошової допомоги, пільг і житлових субсидій”. Документ передбачає, зокрема:

11:46 22.05.2023

ПІЛЬГОВИКИ МОЖУТЬ ОТРИМАТИ НЕВИПЛАЧЕНІ ПІЛЬГИ

Згідно із постановою від 18.04.2023 № 340 “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо надання окремих видів грошової допомоги, пільг і житлових субсидій”, пільговики можуть отримати не виплачені суми пільг. Ідеться про кошти, що обліковувалися на рахунку для виплати пільг за обліковими записами пільговиків станом на 1 червня 2022 року, за якими не було звернень пільговиків щодо їх виплати, облік яких припинено 20 грудня 2022 року і які було повернуто АТ “Ощадбанк” на рахунок Мінсоцполітики.

11:45 22.05.2023

ДО УВАГИ ОТРИМУВАЧІВ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ!

Житлові субсидії на неопалювальний сезон, який триває з 1 травня по 30 вересня, буде продовжено більшості домогосподарств автоматично.  Водночас, якщо:  у складі вашого домогосподарства є внутрішньо переміщені особи; не всі зареєстровані у вашому домогосподарстві особи проживають за місцем реєстрації;

11:03 22.05.2023