Щодо розміщення зовнішньої реклами в містах України

Законодавче підґрунтя розміщення зовнішньої реклами в містах України ґрунтується на кількох нормативно-правових актах. Основні з них включають: 1. Закон України "Про рекламу" від 3 липня 1996 року № 2702-XII, який регулює питання розміщення реклами загалом. Цей закон містить загальні положення щодо зовнішньої реклами, включаючи вимоги до її розміщення, заборони на розміщення в певних місцях, вимоги до розмірів та форматів рекламних конструкцій, а також правила щодо контролю та накладення штрафів за порушення вимог закону.

16:30 21.06.2023

До уваги мешканців сіл Кустівці, Москалівка, Білецьке, Воробіївка та с.Храбузна

В зв'язку з ремонтними роботами на лініях електропередачі у населених пунктах Кустівці, Москалівка, Білецьке, Воробіївка та с.Храбузна у четвер та п'ятницю (22 червня та 23 червня) з 09.00 год по 17.00 год. буде відсутнє електропостачання.

15:38 21.06.2023

На Хмельниччині розпочалися командно-штабні навчання

З 20 по 22 червня під керівництвом ДСНС України проводиться командно-штабне навчання з органами управління цивільного захисту Хмельницької області щодо готовності до виконання завдань за призначенням. Відповідно до плану навчань, вчора під керівництвом першого заступника начальника ОВА Сергія Тюріна відбулося позачергове засідання комісії ТЕБ і НС. В онлайн-режимі до тренувань приєднались представники ДСНС України, начальники РВА та керівники територіальних громад.

14:19 21.06.2023

До уваги керівників сільськогосподарських підприємств!!!

З настанням пожежонебезпечного періоду різко зростає ймовірність загорання лісів та сільгоспугідь. Основними причинами виникнення пожеж в агропромисловому комплексі є сукупність погодних факторів, недотримання правил пожежної безпеки та планів дій щодо пожежного захисту лісів та сільгоспугідь в літній пожежонебезпечний період.

09:47 21.06.2023

ЛЕПТОСПІРОЗ

ЛЕПТОСПІРОЗ залишається однією з найбільш розповсюджених особливо небезпечних природно-вогнищевих, зоонозних інфекційних хвороб у світі та в Україні. Ця хвороба в перебігу дає багато ускладнень; летальність від неї досягає високих цифр (від 8 до 40% і вище). Це завдає значних економічних втрат як для системи охороні здоров’я, так і в цілому для країни.

16:48 20.06.2023

ТОП-10 вакансій від Хмельницької обласної служби зайнятості

З початку року майже 2 тисячі роботодавців поінформували Хмельницьку обласну службу зайнятості про потребу у кваліфікованих працівниках. Популярними залишаються професії у сферах торгівлі і послуг, транспорту, сільського господарства та переробної промисловості. Станом на 20 червня до ТОП-10 вакансій увійшли:

13:23 20.06.2023

13 ЧЕРВНЯ УРЯД УХВАЛИВ ПОСТАНОВУ №601, ЯКОЮ ПЕРЕДБАЧЕНО ЗАПРОВАДЖЕННЯ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНОГО ПРОЄКТУ З УДОСКОНАЛЕННЯ ПОРЯДКУ НАДАННЯ НАСЕЛЕННЮ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ

Метою прийняття документу є створення умов для максимального спрощення процедури звернення громадян за субсидією для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та пічного побутового палива і забезпечення швидкого прийняття рішення щодо її надання.

08:15 20.06.2023

До уваги ВПО, які мешкають на території Полонської ОТГ

Шановні внутрішньо переміщені особи, які мешкають на території Полонської ОТГ, - Хмельницький обласний благодійний фонд  «Подільська перлина»  має можливість надати для Вас ліжка дорослі та дитячі в комплекті з постільною білизною, матрацами та подушками. Для необхідності сформувати потребу,  просимо Вас,  до 23 червня 2023 року звернутися до відділу соціальної роботи з населенням ВК Полонської міської ради ОТГ (приміщення міської ради) для формування списків з потребами.

14:23 19.06.2023

З Днем Фермера України!

Шановні фермери! Прийміть найщиріші вітання з Днем Фермера України, який в нашій державі відзначають 19 червня! Тернистим був шлях становлення українського фермера. Але Ви вистояли. Фермерський рух народився разом з незалежною Україною і сьогодні є надійним гарантом розвитку аграрного сектору економіки держави.

07:00 19.06.2023

Щороку 18 червня дільничні поліції відзначають своє професійне свято – День дільничного інспектора поліції в Україні.

Дана професія по праву вважається однією з найвідповідальніших та найважчих оскільки посадові обов’язки дільничних дуже різноманітні. Зокрема це: захист прав та законних інтересів громадян від протиправних посягань, охорона громадського порядку, профілактична робота з громадянами тощо. Саме від професійності роботи дільничного інспектора поліції залежить спокій та впевненість жителів громади. Це нелегка робота. У будні й свята, вони першими реагують на людську біду та приїжджають на місце злочину.

07:00 18.06.2023